Mal som búrku: ako správne interpretovať podľa kníh snov

Búrka - prírodný jav, ktorý sa vyznačuje jasom, pôsobivým a vzrušujúcim účinkom.Keď sme to videli vo sne, určite vyvstáva otázka: Na čo je sen búrky? “Takmer každá kniha snov poskytuje interpretáciu tohto nočného videnia, a nie náhodou, pretože má symbolický význam.Keď si pamätáte svoju reakciu na násilie počas prvkov a konania, môžete pre váš prípad získať najvhodnejší výklad.

Všeobecný výklad

Búrku môže sprevádzať mrholný dážď alebo skutočný lejak.Blesky môžu tiež občas osvetľovať oblohu a bodkovať ju nespočetnými belavými zlomenými pásmami.To všetko sa týka prírodného fenoménu pozorovaného v skutočnom živote aj vo sne.Správny výklad bude závisieť od takýchto podrobností.

  1. Búrka sprevádzaná dažďom v nočnom videní znamená, že čoskoro budete musieť o niečom rozhodnúť, ukážte sa ako silný a odvážny človek.Spánok je rada - nie pochýb a rozhodnosti - rozhodnutie bude určite správne.
  2. Prudký dážď a „šípky Zeusu“ sú snom, ktorý predstavuje bezprostredný emocionálny šok, zážitok.Nemusíte sa však obávať - ​​všetko bude pozitívne.Búrka pocitov by sa mala tešiť dosť, ale nemala stratiť zdravý rozum.
  3. Ak je viditeľný vbleskový spánok je obzvlášť jasný, oslňujúci - znamenie, ktoré hovorí o významných udalostiach, jasné a vzrušujúce.Dokážu vystrašiť snílek, ale v skutočnosti iba rozjasnia každodenný život a doplnia zbierku zaujímavých príbehov.
  4. Náhle poryvy premenlivého vetra sprevádzajúce búrku varujú spiaceho človeka pred nadchádzajúcimi zmenami.Menia realitu k lepšiemu, ale nezapadajú do plánov snívateľa.
  5. Mimoriadne zúrivé prvky, ktoré všade okolo dažďa a vetra odnášajú, sľubujú radikálne nový, odlišný životný stupeň.Mosty budú horieť, čo umožní, aby sa snílko už neohliadal a nevenoval pozornosť iným spôsobom, namiesto starých sa otvoria nové dvere.Začína sa život plný prekvapení a príležitostí.

Búrky, búrky a hromy, ktoré prešli vo sne bez zrážok, znamenajú cestu z nešťastia kvôli jeho prirodzenej vynaliezavosti.Nočné videnie má rovnakú interpretáciu, v ktorej nepokoje prvkov prešli cez stranu sníva.

Tí, ktorí vo svojich snoch pozorujú pôsobivý prírodný fenomén z okna, nebudú v blízkej budúcnosti postihnutí problémami a nepokoje ho prekonajú.

Ďalšie podrobnosti o výklade

Mladá žena, ktorá sa vo sne drží na mužskej hrudi, aby upokojila strach, ktorý pociťujú tieto prvky, v skutočnosti potrebuje lásku, teplo a starostlivosť.Blesk blikajúci pri streche domu alebo nad hlavou spiaceho človeka upozorňuje na číhajúce nebezpečenstvo.Ak je snílek v nocividenie prešlo búrkou a zvlhlo sa po ceste - v jeho živote ho čaká zábavná hostina s dobrým jedlom a dobrým nápojom.

Prekvapivo obloha s bodkovanou bleskom, ktorá sa triasla ohlušujúcimi hruškami hromu, sľubuje úspech v srdcových záležitostiach.Búrka, ktorá sa objavuje vo sne, tiež hovorí snívateľovi, že pri rozhodovaní je potrebné objektívne zhodnotiť situáciu.

Strecha tečúca v prívalových dažďoch varuje pred nadchádzajúcimi problémami a súvisiacimi nervovými zážitkami.Malo by sa s nimi zaobchádzať s nedbanlivosťou, je ľahké ich prijať, pretože ničomu neohrozujú rojko.Všetko prebehne čo najnezrozumiteľnejšie, ak všetko vyriešite v poriadku a bez námahy.Po skončení všetkého si snílek zaslúži zaslúžený odpočinok.

Millerova kniha snov

Podľa tejto knihy snov búrka, ktorá sa vyskytuje v nočnom videní, varuje, že je potrebné zostať ostražití abyť v strehu.Niektorá osoba alebo okolnosť ohrozuje osobu, ktorá vidí sen.V tomto prípade nie je možné zaručiť úspešný výsledok.

Prvok, ktorý spôsobil, že spiaca osoba bola v prirodzených podmienkach (na lúke alebo v húšti, v lese), znamená, že snílek čaká na problémy.Ak ju niekto pozoruje z okna svojho domu, je v nebezpečenstve.Zrada milovaného človeka očakáva, že ten, kto bol vo sne zabitý búrkou.

Dream Book of Wangi

Ak si myslíte, že kniha snov od známeho majstra, môže búrka znamenať prejav Prozreteľnosti.Tento prírodný fenomén je najčastejšiezlé znamenie, naznačujúce zlé správy, konflikty a iné problémy.

Je čas premýšľať o svojom živote niekomu, koho sa hrom a blesk vo sne báli.Takýto snílek nie je ani zďaleka obrazom spravodlivých a je čas, aby premýšľal o svojich hriechoch, aby opravil svoj budúci život.

Tí, ktorí museli vo sne vidieť búrku a byť v jej epicentre, by mali uvažovať o mierovom riešení existujúceho konfliktu a nájsť kompromis.

Blesk dopadajúci na strechu - podľa neočakávaných správ.Zaplavené bývanie je priamym varovaním pred prírodnou katastrofou.Búrka, pozorovaná z diaľky a okolo, sa sníva o šťastných, ktorí obídu stranu problémov.

Anglická kniha snov

Podľa tejto knihy snov takéto nočné vízie predpovedajú nebezpečné činnosti spojené s rizikom.Odvážne nápady sa zrealizujú bez následkov, ak sa snílik prihlásil k podpore dôveryhodných priateľov.

Sen sa považuje za dobré znamenie, v ktorom boli hromady hromov hluché a na oblohe svietil iba blesk.Keď človek uvidí taký sen, porazí svojich starých nepriateľov a vyjde zo sucha z vody.Milovníci, ktorí vidia búrku, sa môžu pripraviť na svadbu.