Mal som modriny na tvári a tele - správne dekódovanie

V mieste silného úderu alebo fyzického poškodenia ciev sa tvoria modriny alebo hematómy.Modriny môžu mať vonkajšie aj vnútorné príčiny, a to je dôležitý bod, ktorý je potrebné zohľadniť pri interpretácii spánku.

Samozrejme vo vašom sne majú všetky modriny vnútornú príčinu, pretože sú výlučne pred vašim vnútorným pohľadom.Fiktívna vonkajšia príčina modrín ukazuje emocionálne traumy, výsledok komunikácie s ostatnými ľuďmi, ktoré ste považovali za traumatické pre seba.

Akékoľvek modriny vo sne sú výsledkom vnútorného boja a naznačujú prítomnosť závažných problémov.V skutočnosti bojujete kruto a nemilosrdne so sebou.Váš výber je tiež byť v traumatickej situácii.

U niektorých ľudí sú plavidlá natoľko jemné, že modriny sa javia akoby odnikiaľ - v dôsledku neviditeľných vplyvov alebo vnútorných príčin.V takom prípade by ste mali venovať pozornosť zdraviu, duševnému a fyzickému stavu.Modrofia pod očami sa prejavuje silnou únavou, ktorá vedie k opuchu tkanív.Poďme zistiť, o čom sú modriny alebo modriny.

Čo znamenajú modriny na vás

 • Keďže modriny vo sne sú výplodom vašej fantázie, zranenia sú výsledkom vnútorného boja.Váš hlavný nepriateľ ste sami, bohužiaľ to pripúšťate.Self Destruction - Badzvyk a známky hlbokého stresu.Ak sa sny opakujú, určite požiadajte o pomoc psychológov.
 • Bruising na tvári v dôsledku fyzickej expozície - myslíte si, že každý je viditeľný pre vašu hanbu.Nie.nie je viditeľné, ak nemáte zvyk hovoriť príliš veľa a úprimne hovoriť s cudzími ľuďmi a známymi.Rozšírte alebo zmeňte svoj sociálny kruh.Zostaňte sami a pokúste sa porozumieť sebe.
 • Zlomené čelo - ste sa rozhodli pracovať, pre ktoré ste nemali kompetencie alebo skúsenosti.Poruchu berte pokojne.Takto sa získavajú skúsenosti.Až nabudúce budete omnoho lepšie.
 • Zlomený nos - áno, musíte si zahrať v The Expendables.Zdá sa, že ste pripravení zlomiť chrbticu a to všetko kvôli vašej vlastnej tvrdohlavosti.Odradiť vás je neúspešná a nevďačná úloha.Ale možno sa trochu spomalíš?Doprajte si prestávku.Pokúste sa na chvíľu prepnúť svoje myšlienky.Ak chcete, a to bude aj naďalej relevantné, potom sa vráťte k svojim plánom.
 • Bruže na nohách znamenajú, že vás niekto kráča po schodoch.V hre je váš profesionálny rast.Možno niekto označuje vaše miesto.

 • Ak ste naraz videli modriny vo sne, neznamená to nič.Krátke obdobie vnútorného boja a pochybností je celkom bežné.Aj keď nepríjemné.
 • Obvykle modriny vo sne znamenajú extrémnu únavu, vyčerpanie.Možno sa cítite fyzicky a psychicky zle a skrývate to.Možno si myslíte, že vašečiny sú také hrozné, že si zaslúžite prísny trest.Je dokonca čudné, že vás nikto nehádal, aby vás pohmoždil.Často o tom hovoria ľudia, ktorí mali ťažké detstvo s krutými a vysoko morálnymi rodičmi.
 • Je pravdepodobné, že sa bojíte trestu, ale čiastočne to chcete - bolesť je potrebná na utopenie utrpenia a viny.Vzdať sa.Existuje veľa spôsobov, ako sa zbaviť utrpenia oveľa príjemnejšie.Vyšívanie, kreslenie, prehrávanie hudby, box.Môžete robiť malé remeslá a dať priateľom a známym, aby ste videli, ako sa radujú.S najväčšou pravdepodobnosťou ste umelecký.Pripojte sa k divadelnému klubu a čoskoro sa stanete miestnou hviezdou, naučte sa, ako získať potlesk a ďakujem za skvelú hru.

Čo to znamená vidieť modriny na iných ľuďoch

Osoba s modrinami na tvári pravdepodobne dostala to, čo si zaslúžil.Aspoň si to myslíte.

Zranenia na rukách a nohách - niekto sa snaží odvolať na váš súcit.Neužívajte slovo a neponáhľajte sa s pomocou.

Nešťastné týrané deti a zvieratá - známka agresie a viny, vaše obavy.Je to celkom možné - manipulácia.Mohla by to byť vaša vlastná manipulácia.

Bruchy vo sne znamenajú krutosť, hraničný stav, reakciu na závažný agresívny vplyv.

Čo znamenajú modriny v knihách snov

 • Dream of Freud hovorí, že modriny na tvári vo sne naznačujú, že neveríte v lásku a láskavosť.Možno ste boli zamilovaní.
 • Bruises onostatní ľudia prejavujú váš láskavý postoj.Chceli by ste sa pomliaždiť.
 • Ženská kniha snov venuje osobitnú pozornosť modrinám na nose - to je znak toho, že by ste mali lepšie prehodnotiť svoje úmysly pomôcť inej osobe.
 • Kniha snov spoločnosti Veles považuje modriny za známku mrhania a vyčítania z extravagancie.
 • Vanga vidí modriny na krku ako vinu.Ak na tele vidíte modriny, požiadajte priateľov o pomoc.
 • Cestovateľom sa odporúča, aby zrušili výlet alebo výlet, ak snívate o tom, že sa vám na končatinách pomliaždia.
 • ​​

Záver

Jasné varovanie je vidieť modriny na tele, či už na tele alebo na tele.Zraníte sa.Naozaj by ste mali prestať viesť vojnu proti sebe.Možno sa vám zdá, že ste nútení, aby ste sa zlepšili a našli účinnú techniku ​​vytlačenia maxima zo svojho tela.Nájdite spôsob, ako s vami dobre rokovať.Deti vyrastané v násilných rodinách môžu vyrásť a odísť.Nemôžete sa dostať preč od seba.

Preto sa musíte prestať zraniť a potrestať.Nie, nie si nadšený.Ste rovnaká osoba ako ľudia okolo vás.Ak ste sa nechali inšpirovať životopismi slávnych ľudí a obdivovali ich schopnosť pracovať a teraz to chcete dosiahnuť aj od seba - kúpili ste si lacný trik.Väčšina celebrít nehanebne si prisvojovala práce a úspechy iných ľudí.

Ak sa neprestanete zosmiešňovať, môže sa vyvinúť skutočná bipolárna porucha, dostanetezdravotným postihnutím a nebudete vážne schopní pracovať ani tvorivosť.

Ak si myslíte, že by ste nemali žiť a nie je nikto, kto by vás potreboval, získajte psa.Alebo mačku.Budete mať zodpovednosti, ktoré nemôžete ignorovať.Pokiaľ ide o modriny - prihláste sa na box alebo na boj a vylievajte pary, agresiu, zlosť v tréningu.Neváhajte a požiadajte o pomoc svojich blízkych.Netlačte na priateľov, ktorí chcú pomôcť.