Mal som parochňu - rysy dekódovania podľa kníh snov

Makeup, tmavé okuliare a ďalšie atribúty pomáhajú osviežiť, ozdobiť obrázok alebo skryť pred očami paparazzi.O čom parochňa sníva, sa učíme v populárnych knihách snov.

Všeobecná interpretácia

Parochňa vo snesymbolizuje falošnosť, špinavý trik, chybu alebo pokus odviesť ostatných od pravdy.Vidieť túto tému na sebe sa snaží zahaliť vaše skutočné motívy, túžby, ciele.Ale také sny varujú, že ľudia vidia vašu neúprimnosť a podvod.

Sníval som o tom, že by som videl príslušenstvo tohto herca na kolegovi - spôsobil by ste podozrenie, že jeho myšlienky boli nepoctivé.Jeho skutočným účelom je využiť vaše skúsenosti, znalosti a tvorivé nápady.Kontakt a pokračovanie v tejto osobe povedie k veľkému sklamaniu ľudí.

Cudzinci sa zaujímali o zvlnenie sna vo sne - je pravdepodobné, že sa vzdajú zvedavosti a nevšimnú si prefíkané triky podvodníkov.Toto obdobie si vyžaduje osobitnú starostlivosť a ostražitosť.

Hodnota farby vlasov parochne vo sne

  • , ktorá sa z parochne zmení na svetlú blondínu - snílek sa chce javiť ako ženský, pokojný, nespokojný.Radšej sa prispôsobujete želaniam svojho partnera, nevyžadujete posteľ, láskavý a nenáročný.Ale takéstratégia vás posunie iba v prípade, že vyhráte potenciálneho ženícha.Vaša prirodzená esencia si vyžaduje presný opak.Ste skôr tvrdohlaví a ste schopní situáciu nakloniť k svojmu prospechu.Ak nezmeníte metódy, takýto plán sa môže rýchlo stať neúčinným;
  • Človek, ktorý sa pokúša o obraz dlhého čiernohnedého macha, sa v skutočnosti javí ako fatálny zvodca s aktívnym životným štýlom.Ale váš pomalý temperament je ľahko viditeľný pre opačné pohlavie.Byť sám sebou znamená spoznať skutočnú lásku, osobu, ktorá prijme váš obvyklý životný štýl, zvyky a sklony;
  • nosiť červenú parochňu - sen naznačuje vašu nekonzistentnosť, nekontrolovateľnosť, facku.To všetko je však na hranici primeranosti, obozretnosti a trpezlivosti.Vďaka svojej životne dôležitej energii môžete vo svojej kariére dosiahnuť veľké výšky, ale ste znepokojení neopodstatneným riskovaním a dobrodružstvom, ktoré často končí vo vašej nevýhode;
  • muži merajú zlato-červený príčesok - najmenej sa snažia nájsť rodinu a deti.Chcete poznať rozmanitosť sveta, nechať sa unášať novými projektmi a nápadmi.A iba žena nadradená v temperamente vás dokáže obmedziť a zadržať.

autorské knihy snov

Sigmund Freud

Pre ženu, ktorá nosí parochňu.vo sne - to znamená pokúsiť sa skryť nedostatky a nedostatky postavy pred intimitou s človekom.Ste nespokojní so svojím vzhľadom, cítite sa neisto, obmedzení bez predstavy fatálnej krásy.vyobávajú sa, že vás prekvapí a zvyknete byť vždy s make-upom a vlasmi.To možno vysvetliť hľadaním ideálneho partnera, ktorému sa chcete otvoriť a odhaliť svoju povahu.

Muž sníval o skúške na parochňu - v skutočnosti sa vždy uchýlil k preventívnym opatreniam pri sexe.To je celkom rozumné pre jednorazové a šialené intímne vzťahy.Ak sa však budete milovať s pravidelným sexuálnym partnerom, nebudete mať skutočné uspokojenie, ak sa neodchyľujete od uložených pravidiel.

Na to, aby si vzatý mladý muž odstránil umelé vlasy z hlavy a vystavil svoj skutočný účes svojej milenke - v skutočnosti priznáva svoje manželstvo inej osobe.Už vás nebaví zdieľať posteľ s dvoma ženami a neustále podvádzať.Okamžik, keď bude vaša sexuálna aktivita smerovaná novým smerom.Dieťa môže posilniť rodinný zväzok.

Gustov Miller

Vyzeralo to, že chôdza v parochni - nespokojnosť so skutočným stavom vecí, snaha zakrývať svoje vlastné zlyhania.Zložte si to a odhaľte krásne a lesklé kučery - aby ste sa pomýlili vo svojom zúfalstve.Teraz je hlavnou vecou narovnanie ramien a hrdé vykonanie všetkých testov.

Aby ste videli sudcov v parochách, niekto sa vás pokúša uviesť do omylu a rozhodnúť o vašom osude bez vašej účasti.Budete musieť pevne obhajovať svoj názor, vaša budúcnosť závisí od toho.Kolegovia alebo priatelia týmto spôsobom vo sne - to naznačuje pokrytectvo a zradu osoby z blízkeho kruhu priateľov.

Evgeny Tsvetkov

Parochňa zosobňuje podvody, zrady alebo túžbu zakryť svoje skutočné pocity, emócie, náladu.Pre pár by bol takýmto scenárom zlá prognóza.To znamená, že ich život je ohromený, menšie problémy, nedostatok materiálnych zdrojov.Zabíja romantiku, rozdáva iskru lásky a vášne.

Skryť svoju tvár pod umelými dlhými vlasmi znamená skryť svoje skutočné úmysly pred ostatnými.Ak chcete na priateľa vidieť taký absurdný účes, mali by ste sa jeho ponuky báť, aj keď sľubujú veľa peňazí a luxusný život.Spojte zdravý rozum, intuíciu, nedajte príležitosť využiť svoje vedomosti, skúsenosti a materiálne zdroje.

Yuri Longo

Parochňa označuje klebety, prefíkanosť a klamstvo.Pocit pohodlia a sebavedomia v parochni - v skutočnosti neumožňuje odhalenie vašej dvojitej hry.Ľudia vo vašom okolí sú schopní vyriešiť vaše tajomstvo, a kým sa tak nestane, mali by ste s nimi budovať iný vzťah.

Kolega vyzeral takto - snaží sa vás dostať pred zlé svetlo pred zamestnávateľa.Takáto rivalita na neho môže hrať trik a len zvýšiť vaše šance na úspešný kariérny postup.

Pokúsiť sa o parochňu vo sne - obávajú sa sklamania z vlastných očakávaní.Potrebujete materiálne zdroje, prežívate silu a vitalitu a túži po zmene.Ste však zastavení svojou vlastnou opatrnosťou a nerozhodnosťou.Utajenie plánov od ostatných znemožňuje získať názorobklopujú ľudí v tomto skóre, nechajú sa inšpirovať a dostanú rozlúčkové slová.Príbuzní získali hlasovacie právo.Je čas počúvať niekoho okrem vás.

Zničiť umelé vlasy, ktoré sa kedysi nosili, je v rozpore so starými pravidlami.Teraz nie ste ochotní obmedzovať svoje emócie a túžby.Svetlá hlava obsahuje veľa cenných nápadov.Nechajte sa robiť a povedzte, čo chcete a na čo ste dlho mysleli.

Zdá sa, že žena nie je taká, ako naozaj je, aby pripevnila príčesok k neviditeľnému a vyčesala ho.Umenie predstierania môže fungovať pri prvom stretnutí, ale nebude mať účinok pri dlhodobom vzťahu.