Mal som potrat - ako zistiť presnú interpretáciu spánku?

Pochopenie toho, prečo snívať o potratoch môže byť ťažké, je ťažké, pretože potratová situácia je traumatická a takmer extrémna.Ak máte potrat, ste v hlbokom strese a na pokraji vyrážok.Ak sa pohnete týmto smerom, môžete si ublížiť.

Sen o potratoch môže naznačovať koniec vzťahu, o ktorom ste mali veľké, ale márne nádeje.V takom prípade môže mať potrat vo sne pokračovanie vo forme mŕtveho alebo predčasne narodeného dieťaťa, ktoré si vyžaduje starostlivosť, jedlo, pozornosť.Neboj sa - toto nie je skutočné dieťa.Toto je váš vzťah.A vaša ľahostajnosť k tomuto dieťaťu, dokonca ani na otázky jeho života a smrti, neukazuje váš skutočný postoj k normálnym deťom.

Interpretácia účinkov spánku

Ak sa potrat vykoná násilím alebo takmer násilím, uvidíte krv,cítite hrôzu alebo ľahostajnosť - ste obklopení chorými priaznivcami a aktívnymi závistlivými ľuďmi, ktorí snívajú o vytrhnutí vášho podnikania z rúk.Možno niekto položil oči na vášho partnera a sníva o ňom zdieľať šťastie.

Kto často vidí potrat

Aj mladé dievča, ktoré nemá skutočný fyzický vzťah s mužmi, môže vidieť potrat vo sne.Takéto sny môžu byť charakteristické pre prvú lásku,búrlivé pocity, strach zo zlyhania, strach z rozvoja vzťahov.Ak predpokladáte takýto traumatický scenár v podvedomí, skúste upustiť od skutočných akcií.Počkajte, kým sa sám iniciatíva a záujem nezúčastní.

Pre vydatú ženu, ktorá chce deti, potrat vo sne často znamená ochotu tela počať.Prirodzená odolnosť tela je úplne normálna.Možno, že telo signalizuje, že nie je celkom pripravené na záťaž.Urobte si čas na odpočinok, pešo, nájdite čas na cestu.

Vidieť potrat vo sne je klasická ženská nočná mora, ktorá vykazuje nadmerný psychický stres.Ak je potrat pravidelne mučený vo sne, môže mať zmysel kontaktovať neurológa alebo neurológa.Sny sú v skutočnom živote nevyhnutné.

Vidieť potrat vo sne pre tehotnú ženu sa môže javiť ako tajná podvedomá túžba, pokus priniesť všetko späť a prehrať tak, ako to bolo.Nie, to neznamená, že ste nemorálni, nemilujete dieťa a nemôžete sa stať milujúcou matkou.Potrebujete viac starostlivosti o seba a trochu príležitosti, aby ste boli sami sebou dieťa.Neobviňujte sa za tajné túžby - nemáte v nich moc.Ste zodpovední iba za svoje vlastné rozhodnutia.

Dokonca aj muži môžu vidieť potrat vo sne, hoci je nepravdepodobné, že by to priznali priateľom.Potraty pre mužov určite znamenajú stratu - auto, milovaná priateľka, významná osoba alebo predmet alebo kariéra.Ak človek vidí potrat vo sne - mala by sa mu venovať maximálna pozornosťbezpečnosť blízkych.

Interpretácie kníh snov

Klasická interpretácia potratov sa považuje za nenapraviteľnú stratu.Psychológovia majú tendenciu považovať sen o potratoch buď za posttraumatický syndróm, ak sa skutočná situácia vo sne vráti, alebo za mechanizmus psychologickej obrany pre traumatické toxické vzťahy.

Millerova kniha snov vidí sen o potratoch ako varovanie pred nezvratnými rozhodnutiami.Možno ste o krok ďalej, aby ste zničili svoj nápad, kariéru, trápny sen.Buďte mimoriadne opatrní a pozorní, konajte iba vo svojich vlastných záujmoch, neposlúchajte vonkajší tlak a nedovoľte, aby sa o vás rozhodli ostatní.Vaša budúcnosť by mala patriť iba vám.

Védske knihy snov považujú sen o zbavení plodu za neopodstatnené riziko.Ak dievča sníva v predvečer manželstva taký sen, je lepšie odložiť manželstvo o niekoľko mesiacov.

Depresia, ktorú mnohé knihy snov sľubujú, je priamym dôsledkom spánku a vážneho psychologického traumy.Ak neprijmete opatrenia, je možné vyvinúť vážne stavy, záchvaty paniky a prípadne narušenie nervovej aktivity.

Čo znamená potrat vo sne

Potrat vo sne je protest.Ste hlboko pobúrení z toho, ako sa váš život vyvíja, všetci sa za vás rozhodli, bez ohľadu na váš názor.Potrat vo sne ukazuje váš skutočný postoj k situácii, ste pripravení na akúkoľvek obeť, aby ste sa zbavili uložených rozhodnutí.Konajte, ale buďte opatrní.nieUrobiť unáhlené rozhodnutia po emóciách.

Ako sa zbaviť účinkov nočnej mory o potratoch vo sne

Nočné mory, ktoré spôsobujú silnú emocionálnu reakciu, majú tendenciu opakovať sa znova a znova.Silná mentálna reakcia vyvoláva opakovanie nočnej mory.Musí sa o to aktívne bojovať.

Čo robiť, ak máte potrat vo sne.Sny ovplyvňujú skutočný život.Traumatická situácia, ktorú máte vo sne, môže ovplyvniť skutočný život.Pocit viny za skutky, ktoré ste sa nespáchali, alebo pripomenutie vzdialenej minulosti ovplyvní budovanie plného života.Ak obyčajné domáce sedatíva nezvládajú úzkosť, konzultujte s lekárom až do chvíle, keď sa sny stanú neurózou.

Najskôr by sme sa mali zbaviť falošnej viny.Je potrebné pochopiť skutočnú situáciu - prečo je také traumatické, že telo reagovalo s panickými snami.Urobte si krátky časový limit a postarajte sa o seba.

Zapojte sa do jasných snov a nenechajte nočné mory zasahovať do vášho skutočného života.Naučením sa ovládať sny môžete veľmi dobre meniť plastické tkanivo spánku, ako si želáte.Je to lepšie ako čakať so zatajeným dychom - v nočnom kine budú dnes nočné mory.