Mal som šál - rysy interpretácie podľa snov

Bez ohľadu na to, ako prchavá je móda, v šatníku budú vždy veci, ktoré sú vždy relevantné.Keď máme chladnú jeseň v teple, dokážeme zahriať nielen naše hlasivky, ale aj dušu.O čom sníva šál, sa učíme v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Farebná hodnota šálu vo sne
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. ) Wang
Všeobecný výklad

Šál vo sne má pre snílek niekoľko rôznych významov.Toto teplé príslušenstvo dokáže zachrániť hrdlo pred chladom, a preto si zachováva schopnosť vyjadriť svoj názor, úsudok prostredníctvom našich hlasov.Takíto ľudia sú zvyčajne veľmi sebavedomí a vždy majú čo povedať.

Šál zložitej štruktúry a farby odráža našu túžbu skrývať skutočnú prírodu, vyzerať inak, nosiť nejakú „masku“ na dosiahnutie našich skutočných cieľov.Tmavé farby ňufáka naznačujú túžbu odvrátiť pozornosť.Platí to pre tých, ktorí sú unavení z nadmernej popularity a vždy hľadajú príležitosť byť sami.Takéto osoby sa často boja, že ich ostatní nepochopia, sú zraniteľné a nedotknuteľné.

Pre tých, ktorí túžia po zabudovaní do spomienok, vysnívaná hlavička naznačuje nostalgiu za minulosťou, kde bola teplá, pohodlná a bezpečná.V tejto chvíli sa cítite veľmi zraniteľní a potrebujete podporu ľudí, ktorí sú srdečne blízki a milí.

Mal som šancu pliesť teplý šál - snažím sa ho v skutočnosti odložiťosudové rozhodnutie.Zdá sa vám, že ak máte viac času, určite sa nemýlite s výberom.Tento stav nepohodlia a nestability však komplikuje už aj tak zložitú situáciu.

Farba šálu v snoch môže veľa povedať o emóciách spiaceho človeka a jeho vnútornom stave.

Význam farby šálu vo sne

 • Biela - charakterizuje užitočnosť snívateľa, jeho slobodu príležitostí, jasné porozumenie jeho úlohám, cieľom a potrebám.Títo ľudia sú vo svojich činnostiach a činnostiach veľmi zásadní, sú schopní inšpirovať, osvietiť, dať dôveru druhým;
 • Čierna - hovorí o tajomstve a utajení spáča.Ste schopní prilákať seba svojím tajomstvom, sexualitou, obsahom, darom predvídania.Ale na druhú stranu, opatrne sa snažíte skryť svoju záľubu pre depresiu, depresiu, izoláciu.Sila môžete použiť ako prejav slabosti a sebectva.Pre dievča táto farba šálu hovorí o osamelosti a túžbe uzavrieť sa od potenciálnych fanúšikov;
 • Šedá - táto farba žije na hranici bielej a čiernej.Pre spáča taký odtieň ňufáka naznačuje, že sa cíti cudzí a nepotrebný.Chce stabilitu a harmóniu.Vo sne príde k žene šedá šatka ako prejav jej emočnej štipľavosti a zdržanlivosti.Dôvodom vašej osamelosti je vaša neschopnosť opätovať svoje pocity.Snažíte sa nájsť ideál, nevšimnete si jednoduché ľudské šťastie;
 • Červená - označuje vodcovstvo a autoritárstvoSpánok.Hodne ste dostali štatút mocnej a vplyvnej osoby.Pretože sú vždy energickí, zdatní, rozhodní.V intimite sú také osoby veľmi vášnivé, otvorené, ľahko vzrušujúce a nenásytné.Vaša aktivita túži po neustálych reformách a transformáciách.Vždy sa snažte o spravodlivosť a obozretnosť vo vzťahu k ostatným;
 • Žltá - odráža optimizmus, aktivitu a flexibilitu pražca.Ste schopní rýchlo sa rozhodovať, ovplyvňovať koncentráciu pozornosti ostatných, inšpirovať nové výhody.Vaša vynaliezavosť, pohotovosť vám dáva vysokú sebaúctu, ktorá občas obťažuje bežných ľudí.Schopnosť hovoriť krásne a presvedčivo však umožňuje zhromaždiť verný tím rovnako zmýšľajúcich ľudí;

 • Oranžová - snílek sa vždy udržuje v dobrej kondícii a snaží sa o sebarealizáciu.Vaša mäkkosť, teplo a citlivosť môžu vytvoriť náladu pre milovaných.Vy ste však charakterizovaní povrchnosťou a ľahkomyseľnosťou.Nestabilita záujmov a neustála potreba nových záľub ovplyvňujú postoj tých, ktorí vás milujú.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Vo sne predstavuje šál mužský princíp a je symbolom falusu.Aby sa žena mohla zabaliť do jemného a nežného kradnutia vo sne - v skutočnosti majú s mužom harmonický vzťah.Tento milenec vás úplne uspokojí a snaží sa splniť všetky vaše erotické fantázie.V tomto prípade je duchovný vzťah s partnerom veľmi dôležitý.Cítiš sa?jeho sila, vášeň, je nabitá jeho sexuálnou energiou.

Špinavé príslušenstvo, ktoré ste znechutení nosiť okolo krku, naznačuje konflikt alebo rozpor s druhou polovicou.Dôvodom je zrada a zrada.To určite povedie k rýchlemu rozchodu.

Muž sníval o natáčaní roztrhaného a opotrebovaného snood - znamenie vašej sexuálnej impotencie.Zníženie sexuálnej aktivity je jasná cesta k impotencii.Okamžite sa postarajte o zdravie mužov, inak pre vás bude posteľ slúžiť iba na priamy účel.

Gustov Miller

Mladá dáma, ktorá nosí šatku okolo krku, je symbolom rýchlej separácie, ktorá bude pravdepodobne posledným bodom vášho vzťahu.

Pokrytie drahým a vrúcnym ukradnutím - predstavuje život plný radosti, prosperity a prosperity.Strata doplnkového príslušenstva k srdcu - do osamelosti a depresie.V okamihu, keď vyrážka bude viesť k túžbe po úplnej izolácii od ostatných.Ak však za stratu dostanete nový sen vo sne - v skutočnosti sa objaví človek, ktorý vás dokáže vytiahnuť z tieňa svojich vlastných obáv a predsudkov.

Pletenie krásneho šálu vlastnými rukami a videnie konečného výsledku vašej práce je veľkým znamením.Vďaka starostlivej práci a vytrvalosti dosiahnete veľký finančný úspech a rýchlo sa dostanete na novú sociálnu úroveň.

Vanga

Cítiť, ako sa šál pevne dotiahne okolo krku - k silnému šoku alebo vážnemu ochoreniu.Toto obdobie ste obzvlášť zraniteľní.Mali by ste byť veľmi opatrní.Neplánujte významné udalosti ani nové aktivity.Vyhnite sa riziku, aj keď sľubuje veľké príjmy a ľahké peniaze.

Pletenie niekoho ako darček - na romantický rande a stretnutie s novou láskou.Táto únia sľubuje, že bude dlhá a silná.Vyrobiť si taký produkt pre seba znamená pokúsiť sa odložiť dôležitú konverzáciu s blízkym príbuzným, ktorá môže v budúcnosti ovplyvniť vzťahy s touto osobou.

Nákup šálu - v skutočnosti získajte uznanie od kolegov a kolegov.Autorita a rešpekt budú rásť úmerne k slušnej úrovni miezd.Predať darček znamená sklamať váš vnútorný kruh nemorálnym správaním