Mal som sen: interpretačné funkcie podľa rôznych snov

Hrudník, ktorý sa objavuje vo sne, je symbolom materských pocitov, empatie, porozumenia, podpory a ochrany, ako aj odhodlania, odvážnych akcií a vnútornej sily.Jedna interpretácia spánku spočíva v tom, že človek, ktorý vidí nahý trup, čoskoro stretne svoju lásku.Ak chcete zistiť, o čom sníva o hrudi, musíte si podrobne zapamätať sen, emócie, ktoré pociťuje snílek, a potom otvoriť knihu snov.

Obsah
 1. Všeobecná tlmočenie
 2. Všeobecná tlmočenie
 3. Iné interpretácie
 4. Miller's Dream Book
 5. French Dream Book
 6. Freud's Dream Book
Všeobecná interpretácia

Vidieť nahé ženské prsia je znamenie, ktoré naznačuje, že pozorovateľ spánku bude musieť bojovať s pokušením, aby ukázalvôle.S cieľom určiť individuálny výklad, ktorý vám môže pomôcť porozumieť sebe a urobiť správny výber, musíte zvážiť tieto podrobnosti o sne:

 • Žena alebo muž má sen
 • Emócie, ktoré zažívajú snílek
 • Zápletka sna
 • Opatrenia prijaté s prsníkom

Všeobecný výklad

Žena, ktorá vo sne dojčí dieťa, prebudí túžbu.získať rodinu s perspektívou počatia dieťaťa.

Matka, ktorá nedávno porodila dieťa v reálnom živote, má podvedomie strach z toho, že si bude trieť mlieko.Mnoho žien kvôli tomu trpí úzkosťou a vzrušením, stojí za to upokojiť sa a zbaviť sa neopodstatneného strachu.

Nezosobášená dievčina vo vysnívanej sestričkedojčenie malého dieťaťa, v skutočnosti to bude čoskoro skúsenosti náhle výkyvy nálady.Smútok a šťastie sa budú navzájom bezdôvodne dariť a nespokojnosť a podráždenosť môžu nahradiť pokoj a pokoj.

Ak by človek musel kŕmiť dieťa v nočnom videní, mal by sa zobudiť s prípravou na manželstvo alebo na začiatok dlhého, vážneho romantického vzťahu, ktorý by mohol skončiť manželstvom.Tento obrázok tiež symbolizuje túžbu mať rodinu, v ktorej bude zachovaná útulnosť, teplo a porozumenie.

Pohlavie dieťaťa, ktoré malo šancu na kŕmenie vo sne, má vplyv na interpretáciu sna:

 • Ak je dieťa, ktoré je dojčené vo sne, dievča, očakávajú sa zmeny v živote snívateľa, zvýšenie postavenia a postaveniav spoločnosti.Sen tiež symbolizuje túžbu dievčaťa, ktoré ho videlo, prejaviť ženskosťou, túžbou mať rodinu.
 • Ak je dieťaťom chlapec, sen hovorí o osobe, pozoruje ho, má silnú vôľu, silnú povahu a vysoké komunikačné schopnosti.Tieto osobné vlastnosti mu pomôžu uspieť v podnikaní.Žena, ktorá živí svojho syna v nočnom videní, sa snaží v skutočnosti zorganizovať svoj vlastný podnik, v ktorom sa dokáže dokázať a dosiahnuť spoločenský súhlas.

Iné interpretácie

Ak mal snílek v nočnom videní cmúľať svoje vlastné prsia, znamená to, že v reálnom živote potrebuje podporu blízkych.Neočakávane sa natiahnepomoc tejto osoby je od niekoho, kto vo sne videl dieťa, ktoré cicalo prsia niekoho iného.

Muž, ktorý pozoruje dieťa, ktoré nasáva nočné videnie, v skutočnosti sa čoskoro stretne so svojou láskou, dievča, ktoré v ňom prebudí skutočné pocity.Bude tiež v pokušení sponzorovať ju, podporovať ju a chrániť ju vo všetkom.

Ak hrudník videný vo sne patrí muži, hoci je silná, široká a snílek ju sleduje zo strany, mal by sa pripraviť na ťažkú ​​prácu, prácu a ťažkosti.Uvedená odvaha, sila vôle a ducha pomôže prekonať prekážky a pokračovať vpred.

Spiaci muž, ktorý sledoval obraz namalovaný trupom nahého chlpatého trupu Morphea, dostáva žeriavu dobré znamenie.Znak daný vo sne je láskavý, aj keď chlpatý hrudník spôsoboval nepríjemné emócie.Ten, kto vidí taký sen, očakáva rodinné šťastie v budúcom manželstve.Ak taký sen dodržiava osoba, ktorá už je s manželkou spojená, nebude v rodine nič iné ako súlad, šťastie a teplo.

Ak snívateľ pozoruje ženské prsia v podprsenke, tento sen predpovedá neopodstatnenú úzkosť a obavy.Nezameriavajte sa na nadmerné vzrušenie - je lepšie sa snažiť objektívne a triezvo uvažovať.

Veľká hrudník, ktorý sa vo sne nachádza, je dobrým znamením, ktoré predstavuje skvelú obchodnú ponuku, výhodnú ponuku.Po takom nočnom videní sa môže osoba, ktorá ho pozorovala, postaviť vysoko na verejnosti.

Miller Dream Book ​​

Ako hovorí slávna kniha snov, prsia pozorované vo sne sľubujú dievčaťu súperovi v srdcových záležitostiach a vážnom sklamaní v romantickom vzťahu, ak bolo toto prsia špinavé alebo zmenšené.

Žena, ktorej hruď bola zranená vo sne, je v nebezpečenstve.Zdravý, biely a svieža busta sprostredkuje príjemné udalosti a pozitívne emócie.

Dievča podľahne asertívnemu priateľovi, ak v nočnom videní vidí, ako pozorne sleduje jej poprsie.

Francúzska kniha snov

Prsia dojčiacej matky snívajú o predčasnom manželstve.Vydatá žena, ktorá vo sne pozoruje svoje vlastné nahé prsia, ľahko porodí bez komplikácií.

Neočakávané bohatstvo padne na toho, kto videl v nočnom videní starú dámu kŕmiť dieťa.Ak je hrudník krvavý, dievča, ktoré má taký sen, riskuje stratu dieťaťa alebo neplodnosť.

Dream of Freud

Ak má človek šancu vidieť vo sne sen, je to prejav jeho silných, ale nejasných sexuálnych potrieb.Ochorenia genitourinárneho systému a problémy s potenciou predpovedajú staré klesajúce poprsie.

Ženské prsia odrážali jej túžbu nájsť čistú vzájomnú lásku.Jej nádeje sa nesplnia, ak sú prsné žľazy, ktoré vidí, staré a pomalé.