Mal som sen o mačiatku: čo to znamená v knihách snov

V reálnom živote mačiatka spôsobujú veľa iba pozitívnych emócií.Mačiatko, ktoré vidíte vo sne, však môže byť predzvesťou problémov a problémov.Význam spánku závisí od mnohých faktorov: od farby mačiatka, od toho, ako sa prejavuje vo sne.Aby sme pochopili, prečo mačiatko sníva, mali by sme študovať význam spánku z rôznych zdrojov.

Výklad videnia mačiatka vo sne

Vo všeobecnom význame sny týkajúce sa mačiatok sľubujú celý rad problémov, zrady blízkych.Čím viac mačiatok je vidieť vo sne, tým vážnejší snívateľ očakáva.

Ak sa snílek považuje za majiteľa mačiatok, znamená to zradu tých ľudí, ktorí za tie roky nedali dôvod pochybovať o sebe.

Mačiatka, ktoré sa vo sne zahryznú alebo poškriabajú, vyvolávajú nepríjemné udalosti, ktoré môžu výrazne ovplyvniť váš emocionálny stav.

Význam spánku závisí aj od farby videného mačiatka.Čím tmavšia farba, tým vážnejšie problémy na vás čakajú v blízkej budúcnosti.Červené mačiatko vo sne hovorí o problémoch v láskepredná, čierna a biela farba - zmena čiernych a bielych pruhov v živote na dlhú dobu.Biele mačiatko vo sne však môže priniesť radosť alebo príjemné prekvapenie.

Hladenie mačiatka vo sne - budete oklamaní v nádeji, ak tak neurobíte, potom vás problémy prekonajú.

Mačiatko sníva, čo znamená podľa rôznych snov kníh

Dream kniha Wangi

Dream,v ktorej žena vidí našuchorené biele mačiatko, znamená nebezpečenstvo, že by jej nešťastní priatelia padli do pasce.Môže sa však vyhnúť problémom, ak použije zdravý rozum a obozretnosť.

Vidieť mačky vo sne sľubuje niekoľko drobných problémov, ktoré vás budú prenasledovať.Ak však zabijete mačiatko vo sne, problémy v skutočnom živote sa úspešne vyriešia.

Tenké a špinavé mačiatka vo sne varujú pred možnosťou podvádzania z dôvodu nadmernej dôveryhodnosti a neschopnosti porozumieť ľuďom.

Hady, ktoré zabíjajú mačiatka vo sne, symbolizujú neúspešné machinácie vašich nepriateľov.

Anglická kniha snov

Hrať si vo sne s mačiatkom, ktoré vám poškriaba a zahryzne, znamená, že milencom (alebo milencom) bude zlá, malicherná a nepriateľská osoba.V budúcnosti, spojenie vášho osudu s ním prinesie nešťastie a zlyhanie.

​​

Výklad snu Mayov

Význam spánku závisí od farby mačiatka.Ak je mačiatko tmavej farby, možno budete čoskoro pozvaní na odpočinok v sanatóriu alebo penzióne.Biele mačiatko vo sne znamená budúcu voľbu medzi nimizásady kariéry a života.

Kniha snov Sigmunda Freuda

Mačiatko vo sne z knihy snov Freuda hovorí o silnej citlivosti a vzrušivosti snívateľa.Ak vo sne hladíte mačiatko, potom v skutočnosti chcete vidieť mladého muža ako sexuálneho partnera.Mačiatko vás hladí - v živote ste sexuálne atraktívni pre opačné pohlavie.

Interpretácia snu Nostradamusa

Vzhľad mačiatka vo sne hovorí o pohodlí v dome, veľa šťastia v podnikaní.Zároveň to však môže znamenať zlé sily, moc čarodejnice.Pruhované mačiatko prechádzajúce vo sne predznamenáva vzhľad múdrej osoby vo vašom živote.

Predikcia Nostradamusa: „Snívať o tom, že do paláca prinesiem kôš obsahujúci malé mačiatka, sa do 10 rokov objaví silný vládca.Obdobie jeho vlády si bude pamätať dominancia demokracie a nezávislosti. “

Interpretácia sna Aesopa Dream

Ak vidíte mačku s mačiatkami vo sne, takýto sen znamená možné problémy vo vzťahoch svašimi deťmi.Osobitná pozornosť by sa mala venovať deťom, aby sa predišlo problémom.Vo sne sa mačiatko schovalo za strom alebo skočilo na strechu, utekalo od psa, čo v skutočnosti znamená opakovanie nebezpečnej situácie, ktorú ste už prekonali.

Dream Book of Loff

Podľa Loffa môže výskyt mačiatka vo sne naznačovať vašu túžbu študovať okultné vedy, čarodejnícke praktiky.Od dávnych čias boli mačky vybavené magickými schopnosťami a rozvíjali intuíciu.Keď vidíte mačku alebo mačiatko vo sne, sledujte svoju bdelú intuíciu.

Kniha veľkých snov

Mačiatko vo sne, sediaci v náručí, sľubuje nové nádeje a radosti.

Kniha lásky snov

Žena s bielym nadýchaným mačiatkom vo sne sníva sľub.Možno sa stane obeťou podvodu zo strany milovanej osoby a upadne do pasce.Sen milenca o mačiatku predznamenáva divízie a hádky.

Ďalšie interpretácie toho, čo mačiatko sníva

  • Získajte mačiatko vo sne ako darček.Podľa vôle okolností spôsobí niekto z blízkeho kruhu vaše problémy v skutočnosti.
  • Chytanie mačiatka v problémoch so snom.
  • Hrajte vo sne s mačiatkom.V živote ste príliš ľahký na to, aby ste sa zaoberali svojimi problémami.
  • Slepé novonarodené mačiatka vo sne.Prichádza priaznivé obdobie na ochranu vlastných záujmov.Vidieť, ako sa mačiatka rodia, je skorým zlepšením ich finančnej situácie.Čím viac novonarodených mačiatok, tým väčší príjem očakávate.
  • Krmte mačiatka vo sne.Vaše úsilie a starostlivosť o milovaných nebudú ocenené.
  • Uložte mačiatka vo sne.Napriek dlhoročným sťažnostiam budete konať vznešene.
  • Zabite mačiatko vo sne.Úspešné vyriešenie problémov.
  • Vo sne si mačiatko vezmite do domu.Môžete prevziať zbytočné povinnosti, s ktorými sa neskôr bude ťažké vyrovnať.
  • Mačiatko zomrie vo sne.Existujúce problémy je možné vyriešiť samostatne.
  • Mačiatka držte vo svojom spánku v náručí.V skutočnom živote by ste mali venovať osobitnú pozornosť svojmu správaniu, naprniektoré akcie môžupoškodiť svoju povesť.