Mal som sen o rybe, ktorú jete: rôzne knihy snov

Niekedy máme taký sen, že sa inštinktívne zdá, že akoby všetko nebolo iba také, sen znamená niečo dôležité.Pri pohľade do knihy snov nájdete, o čom ryby, ktoré sú starodávnymi symbolmi, snívajú.

Všeobecná interpretácia spánku

Ktokoľvek sINEC zaobchádza rýb ako dôležitý životné udalosti.Je symbolom čistoty, spravodlivosti, viery.Existuje presvedčenie, že ryby snívajú o tehotenstve.Aby bolo možné tento sen presne rozlúštiť, je potrebné zohľadniť všetky jeho podrobnosti.

Ryby sú vyprážané, solené, živé, mŕtve.Sníva o mužoch a ženách.Môžete ho chytiť alebo len vidieť, ako sa vznáša.

Ak muž sníva o rybe uvarenej jeho milovanou manželkou, potom má úspešné manželstvo a milujúcu ženu.Ak je v reštaurácii s manželkou ryba, čaká dlhá cesta.

Mladá žena jej ryby a jedlo sa jej zdá byť bežné - dostáva správy od vzdialených známych.Keď dievča žerie ryby s radosťou, pochutná si - skoré tehotenstvo.

​​

Ak ide o rybymladý muž jej, v skutočnosti by nemal začať nové podnikanie.Zatiaľ nevymyslel všetky podrobnosti, nekonzultoval s informovanými ľuďmi, nezvážil všetky výhody a nevýhody.

Jedlo vo sne

 1. Solené ryby sú zábavnou zábavou.
 2. Solené ryby konzumované vo sne tehotnou ženou - na zdravotné problémy, na riziko patológie plodu.
 3. Existujú červené ryby - pre dobrú pohodu.Žena, ktorá ju zjedla, stretne muža s vysokým postavením v spoločnosti.
 4. Keď dievča sníva vo sne, bude mať dieťa.Ak je človek - odpočiňte si s blízkymi.
 5. Potraviny, ktoré zahŕňajú sušené ryby, sa podľa knihy snov interpretujú ako možné zdravotné problémy.Musíte sa uvoľniť, zlepšiť výživu, cvičiť, schudnúť.
 6. Jesť varené ryby vo sne je varovanie.Muži by sa nemali zapájať do alkoholu, potrebujú obnoviť silu tela.Ženy musia ísť na diétu, aby schudli, inak vás môže váš manžel opustiť.
 7. Údené ryby - riziko chýb.

Ženská kniha snov

Ak budete jesť ryby ulovené v čistej vode, nájdete tušťastie, úspech.Ak ste dievča, je možná veľká láska.Mŕtve ryby predpovedajú zlý život.

Tí, ktorí sami lovia vo sne a potom ho jedia, by sa mali pripraviť na skúšku života.Rybárska sieť predstavuje nové akvizície a zlomená je problém.Ak sen skončí neúspešným rybolovom, veľa premýšľate o tom, čo sa nikdy nestane skutočnosťou.

Millerova kniha snov

V Millerovej knihe snov sú ryby symbolom pozitívneho.Ak žena vo sne jej ryby - do tehotenstva.Pozrite sa na akváriové ryby - na problémy, klamstvá, klebety, ktoré sú vám adresované.Musíte sa upokojiť, iba vyvážení môžete zmeniť situáciu.

Dream Book of Zhou-Gong

Exotická kniha Dream Zhou-Gong pomôže interpretovať neobvyklé sny.Lietajúca ryba - k pohody.Ryba, ktorá pláva v studni, znamená zmenu práce.

Jesť ryby vo sne - bieda, strata, strata.Ak vidíte niekoho jesť ryby, stratíte drahú osobu.

Symbolická kniha snov

V symbolickej knihe snov majú ryby pozitívny výklad.Symbolizuje intuíciu, duchovnú silu, tajné emócie.

Výklad snu Nostradamusa snom

Výklad snu Nostradamusu snom sa považuje za zlé znamenie.Vzniknú prekážky, ktoré vám nedovolia dokončiť veci, objavia sa finančné ťažkosti.

Jesť živé ryby sa považuje za negatívne.V skutočnosti bude veľa problémov spojených nielen s prácou, ale aj s osobným životom.

Kniha cigánskych snov

Snívanie o rybách - choroba, hádky.Chyťte veľkú rybu - chyťte šťastie.

Kniha snov Wangi

Podľa knihy snov Wangi, ak existujú ryby, musíte skutočne venovať pozornosť okolitému prostrediu.Medzi nimi môže byť zlý človek, ktorý sa snaží všetkými možnými spôsobmi ublížiť vo svoj prospech.

Chytanie a konzumácia rýb je víťazstvom nad nepriateľom, ktorý sám spadne do jeho sietí.Tam jeveľká ryba bez šupín - smútok, šťastie sa odvráti od vás, je možné ochorenie.

Interpretácia snu o Tsvetkove

Podľa snov o knihe Tsvetkovovej sa vo sne nachádzajú ryby - práca, starosti.Živé ryby - úspech v podnikaní, veľa šťastia vo všetkých podnikoch.Rybolov je dobrý znak.

Interpretácia snu Juno

Ak človek sníva o tom, ako jej ryby, v skutočnosti bude ľutovať svoje nie celkom dobré skutky.

Dream of Freud

Muž, ktorý žerie vo sne, je egoista v intímnom živote.Ak žena žerie ryby, možno zažije nepríjemné pocity v posteli, nemôže sa úplne uvoľniť, je napätá.

Veľké obavy v posteli, strach z hanby pociťuje osoba, ktorá sa vo sne snaží chytiť rybu.

Výklad snu Stepanovej

Jesť ryby vo vysnívaných prístavoch:

 • zlé zdravie;
 • neúspešný kariérny rast;
 • hádky s milovanou osobou;
 • smrť.

Výklad snula Loffa

Spiaci človek jedí ryby - je to finančné znepokojenie.Vyhľadajte nové zamestnanie, nové spôsoby zmierenia s rodinou, spôsoby, ako si uvedomiť seba, inak riskujete, že zostanete sami.

Menové tlmočenie snov

Menové tlmočenie snov charakterizuje ryby ako falický symbol, harmóniu so sexuálnym partnerom.Je tu mŕtve ryby - zlyhanie, strata sily.Hlava ryby je láska.

Jesenné snové knihy

Jesť ryby vo sne - ste príliš pomalí.Je potrebné zmeniť sa, byť vytrvalejší, sebavedome posunúť vpred.

Letná kniha snov

Je to sen, že jete ryby,znamená, že vašou hlavnou hodnotou v živote sú deti.Robíte všetko, čo je v jej silách, aby ste zaistili, že nič nepotrebujú, venujte veľkú pozornosť ich výchove a vzdelávaniu.Aj keď sa osamostatnia, starostlivo ich obklopujú, pomáhajú pri výchove vnúčat.