Mal som sen - správny výklad kníh snov

V mnohých ázijských krajinách je veľké brucho u človeka znakom jeho bohatstva a bohatstva.Čo je to brušný sen, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Čo ešte predstavuje žalúdok vo sne ]
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. Evgeny Tsvetkov
Všeobecná interpretácia

Žalúdok vo sne je mnohotvárnym symbolom, ktorý prináša inú predpoveď pre mužov a ženy.Táto uzavretá zóna na ľudskom tele môže zosobniť naše obavy, pocity, rozhorčenie, radosti, pochybnosti a ďalšie emócie, ktoré môžu viesť k hlbokému napätiu, stresu alebo naopak k úplnej relaxácii a pokoju.

Žalúdok môže byť pre človeka príznakom sily, zdrojom jeho výhod, pozitívneho alebo negatívneho toku energie.Pre ženy predstavuje tento orgán miesto stvorenia života.Existujú produktívne orgány, ktoré prispievajú k počatiu a noseniu dieťaťa.

Vo filozofii Feng Shui existuje presvedčenie: šúchanie brucha smejúceho sa Budhu: holohlavý bôh šťastia, hojnosti a prosperity sa určite zníži.V takom prípade môže snívateľ s istotou očakávať veľa šťastia a šťastia v podnikaní, rýchly kariérny rast, nedbanlivosť, bohatstvo a prosperitu.

Takáto vízia predpovedá pre ženu akumuláciu pozitívnej energie, ktorá prispeje k jej príťažlivosti a silnej príťažlivosti pre ľudí opačného pohlavia.Taká osobasa bude vyznačovať mäkkosťou, pokojom, flexibilitou.Dokáže ľahko počať a mať zdravé dieťa.V tomto prípade pôrod pôjde ľahko a bezbolestne.

Mladý človek musí pociťovať bolesť v žalúdku, zažiť nepríjemné pocity vo sne - v skutočnosti to znamená mať vnútorné napätie, neschopnosť relaxovať.Môže to byť náznak vážnych mesačných alebo očakávaných chorôb žien.

Napätý žalúdok dievčaťa je znakom ťažkého života.Často zažívate stres, ste v konflikte so sebou, nejednoznační v názoroch a nekonzistentní vo vašich rozhodnutiach.V tomto ohľade rozvíjate mužské vlastnosti charakteru, zvykov a myslenia.To odstraňuje opačné pohlavie.A váš osobný život často prechádza samotou.Je užitočné vnímať, kto ste, a naučiť sa užívať najjednoduchšie veci.V skutočnosti je šťastie v detailoch.

Človek, ktorý má byť nespokojný so svojím voľným a nevzhľadným bruchom, sa musí prebudiť v mori pesimizmu a sleziny.Rad menších problémov vás úplne upokojil.Mali by ste zhromaždiť svoju silu a nenechať veci ísť samy od seba.Iba prostredníctvom osobného úsilia a úsilia môžete vidieť veľké vyhliadky pre seba.

Čo ešte robí žalúdok vo sne sen

 • , aby videli pupok na pupku - veľké a nadmerné zaťaženie a nadmerné zaťaženie.Je čas si oddýchnuť;
 • znížiť pupočnú šnúru v snoch - poskytnúť nezávislosť tým, ktorí to už dlho očakávajú.Získajte autonómiu a zbavte sa sponzorstva, bude radosťou pre niekoho z príbuzných, detí alebo priateľov;
 • silné a obrovské brucho - k bohatstvu a zisku;
 • tenké a prepadnuté - na straty a nepredvídané výdavky;
 • cítiť prázdny žalúdok a vo sne snívať na hladné mdloby - človek musí poznať hlad a chudobu;
 • hladil sa po rebrách chorého - očakávajte jeho rýchle uzdravenie.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Brucho vo sne je symbolom atraktivity žien, plodnosti, túžby odhaliť jejženský začiatok.Obdivovať mäkké a okrúhle tvary vášho tela znamená byť spokojný s vašim sexuálnym životom.Vaša sexuálna aktivita je v najvyššej fáze.Užívate si svojho partnera a vidíte v ňom otca vašich nenarodených detí.Vo vašom podvedomí prevláda pripravenosť otehotnieť.

Muž, ktorý obdivuje ženské bruško v snoch, je znakom jeho zrelosti v preferenciách lásky.Intimita pre vás nie je len dôvodom na oddych a zábavu.Toto je príležitosť, ako dokázať svojim milovaným, že ste v jej živote najlepším milencom.Počítate s reciprocitou, s trvaním vášho spojenia a nebojíte sa vyhliadok na rodinné vzťahy.

Dievča skrýva konvexné brucho - to znamená, že v skutočnosti sa snílek bojí nechceného tehotenstva.Pre staršie ženy tento scenár naznačuje jej túžbu skryť svoj vek a vyzerať mladšie.Opatrne bojujete s vekomzmeny, ale nedáva vám správne pohodlie a sebadôveru.Naučte sa krásne starnúť, milovať seba, kým to je.

Visiace brucho vo sne mladého muža hovorí o sexuálnej impotencii a problémoch s potenciou.Tento sen je priamou indikáciou - aby ste okamžite zaujali svoju fyzickú formu a zbavili sa nadváhy.Pre tých, ktorí si hladí ich chlpatý žalúdok, sen predpovedá pravidelné intímne vzťahy.Ste plný energie, veľmi temperamentný a vášnivý.Nikdy nebudete mať problémy so zvádzaním svojej obľúbenej krásy.

​​

Tehotné dievča, ktoré sa vidí v tenkom páse, je znakom toho, že pôrod sa vyrieši rýchlo a bez problémov.

Gustov Miller

Pozitívna interpretácia čaká na tých, ktorí snívajú o spokojnosti so svojou bacuľatosťou vo sne.To znamená, že viete, čo chcete a ste úplne spokojní so svojou pozíciou.Vytlačená reliéfna tlač bola predstavená - v skutočnosti sa usilujú o dokonalosť vo všetkom.Tvoja záliba v perfekcionizme môže obťažovať niektorých porazených.Ale pre vás to bude iba ospravedlnenie, ako sa zbaviť nepotrebného prostredia, ktoré brzdí úspešný rozvoj.

Ak snívate o ochabnutej a prehnutej pokožke okolo tlačidla na bruchu, môžete byť v skutočnosti obvinení z toho, čo ste neurobili.Ak sa chcete vyhnúť hanbe a ohováraniu, pomôže vám to podpora lojálnych priateľov a príbuzných.

Chlpaté brucho človeka sníva o peňažných účtoch, finančnej stabilite a nezávislosti.Pre dievča takýto pozemok predpovedá problémy, riešeniektoré neprídu okamžite.Dlho budete v zmätku a napätí.Ale ak ste videli vlasy na mužskom tele - je to známka skorého stretnutia s veľmi bohatým a slušným človekom.

Evgeny Tsvetkov

Žena snívala o tom, že je tehotná vo sne - to je priama indikácia bezprostredného počatia dieťaťa.Ak sa tomu chcete vyhnúť, spánok varuje pred sexuálnymi vzťahmi opatrne.Žena v pozícii si predstavovala, ako sa dieťa pohybuje v lone - dobré znamenie.Nemusíte sa obávať o včasné vyriešenie dodávky.Všetko pôjde podľa plánu a neočakáva sa žiaden dôvod na stres.