Mal som silný vietor: podrobnú interpretáciu kníh snov

V skutočnej situácii je taký prírodný jav, ako je vietor, zvyčajne spojený so zmenami v živote a praje si osobe priaznivé zmeny.Pri pohľade na snový vietor je veľa snov pripisovaných nadprirodzeným prejavom.Aby sa však rozlúštilo, o čom sníva silný vietor, je dôležité venovať pozornosť znakom prejavu prvkov.

Všeobecný výklad vízie

Vietor nielen mení počasie, ovplyvňuje náladu človeka, ale je schopný upraviť aj plány.Na interpretáciu tohto obrazu nočnej ilúzie je potrebné starostlivo prepracovať každý detail spánku.Silný prvok, ktorý rozdrví všetko, čo je na jeho ceste, môže varovať pred zlými správami a byť dobrým znamením.

Niektoré knihy snov spájajú prvok veterných nárazov s intelektom a únikom myšlienok, prejavom vôle bohov.Vzhľadom na tradície, ak vietor fúka zo severu, je obraz spojený so správami od predkov - mali by ste počúvať, čo prorokujú.Aj najmenší vánok vás upozorní na blížiaci sa čas zmeny.

Výklad v smere vetra

Ak ľahký vánok vo sne predpovedá príjemné zoznámenie sa s realitou alebo pravdepodobnosť menších problémov napráce, potom silný vietor sľubuje významné zmeny.Dozviete sa o úrovni kardinálnych zmien na dobrej alebo zlej strane a pamätáte si silu vetra:

 • vidieť silný vietor vo sne, jeho nárazy zo severnej strany - oplatí sa pripraviť sa na testy života, medzi ktorými môžu byť vážne prechladnutia.choroby;
 • snímajúci prúd prenikavého ľadového vzduchu v nočných snoch, by mal snívajúci venovať pozornosť svojej povesti, môže sa dopustiť nehodného činu;
 • dych teplého vánku z juhu vedie k priaznivým okolnostiam, aby sa zlepšili vzťahy s ostatnými, s milovanou osobou;
 • stretnutie vo sne so spravodlivým silným vetrom presvedčí spáča o primeranom posúdení situácie v skutočnosti a zároveň naznačuje rýchly kariérny rast;
 • Nočný scenár s tornádom naznačuje, že snílek sníva, že na zmenu života musíte počkať do konca problémového pásma.

Prečo je veľmi silný vietor?Hurikán za oknom varuje pred tichým, útulným večerom s rodinou a tornádo, ktoré sa nachádza vo sne, je spojené so zmätkom.Ak sa hurikán zrazí, snílek bude musieť ísť na vzrušujúcu cestu a prvky s dažďom naznačujú, že nastal čas na zmenu v realite.

Fenomén silného vetra, ktorý vynáša rojko vysoko, sa zvyčajne interpretuje ako nepríjemné znamenie sľubujúce vážne a vážne ochorenie.Je dôležité pamätať na koniec incidentu - ak prvok jemne spustil osobu na zem, vážne ochorenie bude porazené, kontemplator spánkusa zotaví.

Interpretácia obrazu populárnymi snovými knihami

Pred objasnením nočného obrazu by sa mali pripomenúť podrobnosti o videní skôr, ako sa obrátia na knihy snov.Aký silný vietor bol vo sne - aký silný to mohol byť, bol to hurikán, fúkal smerom k spravodlivosti alebo odkiaľ bol fér, odkiaľ sa pozorovalo premenlivé počasie.Potom sa môžete obrátiť na populárne knihy snov, aby ste vysvetlili sen s vetrom.

Miller Dream Book

Autor pojednávania, ktorý študoval život a udalosti vo snoch, interpretuje povzbudenie prvkov ako predzvesť veľkých zmien osudu snívateľa.Ďalšia ilúzia vyvoláva:

 • zrútenie dlho očakávaných nádejí a plánov, ak hurikán hučí;
 • úplne nový život, ak je dom sníva zničený vetrom;
 • úspešný výsledok tragických udalostí, ak sú prvky pozorované zboku.

Zároveň podľa snovej knihy amerického psychológa predbiehanie silných veterných proroctiev kontemplatorovi nočného scenára prináša veľké zisky po sérii životných strát.Silné poryvy snehu, búranie dole, sľubujú zložitý boj o šťastie.

​​

Freudova snová kniha

Interpretácia veterného obrazu podľa snovej knihy teoretika psychoanalýzy je spojená s najvnútornejšími túžbami a predstavami erotickej orientácie.Freud spája psychologickú interpretáciu maskovanej túžby s vetrom nasledovne:

 • veterný prvok v krajine dediny varuje pred zložitými vzťahmi s partnermi;
 • otrasyvzduch nad hladinou vody signalizuje snívcovi potrebu zmien vo vzťahu až do ich prerušenia;
 • Silný vietor vo sne je signálom podvedomia o zdravotných problémoch alebo nezhodách s milostným partnerom, ktoré sa dajú ľahko vyriešiť.

Je zaujímavé, že navrhovateľ sexuálnych združení spánkových vzorcov spájal videnie s blížiacou sa búrkou ako obavy o osud nešťastného priateľa.V pojednávaní psychoanalytika sa vysvetľuje nárast sily prúdenia vzduchu problémami sexuálnych vzťahov snívateľa.

Interpretácia ezoterického sna

Sprievodca po cestách podvedomia, zostavený E. Anopovou, spája obraz vetra s deťmi, ale závisí od jeho dopadu.Takže od ničivého prvku vo sne by sa dalo očakávať, že v skutočnosti budú mať problémy s deťmi, že bude vidieť silný vietor s turbulenciami - signál nebezpečenstva pre deti v dôsledku násilia.Dych čerstvého vánku vo sne - príjemné správy od detí, jemné vzdušné vlny prenášajú kontemplatora spánku k láskavému postoju detí v skutočnosti.

Nestabilné veterné počasie podľa iných snov

 • Podľa biblickej Dream Book of Azar zvuk silného vetra počuť v nočných snoch prináša správy.Zároveň Hasseho kniha snov tvrdí, že predpoveď alebo správy budú prázdne.
 • Intímna interpretácia snov spája pohyb smerom k vetru s podvedomou túžbou zmeniť situáciu v milostných vzťahoch.Súčasne Kniha moderných snov interpretuje také hnutie ako odhodlanie na ceste doveľa šťastia.
 • Aký je sen o veľmi silnom vetre na čínskej knihe snov?Nárazy nárazových vetra spojené so silnou dažďovou prorokujúcou smrťou, ale nie k rojko.Prvok revúci so šelmou - dostávať správy z diaľky a jej výbuchy, ničiť oblečenie - k chorobe.
 • Kniha snov Juno interpretuje prvok vetra v snoch tak, že sa obracia na väčšie sily o pomoc.Aby si snívateľ vypočul ich rady, musí zastaviť a počúvať šepot jeho vnútorného hlasu.
 • Podľa snov vedeckého denníka vedca Tsvetkova, ktorý sa snaží spoznať ezoterizmus, letecké nárazy symbolizujú obmedzenia, v ktorých je spiaca osoba držaná v zajatí.Štrk vetra s listami bráni oddeleniu a silný vietor na mori - úspech vďaka pomoci z diaľky.

Tip: Ak chcete správne interpretovať scenár nočného obrázka a zistiť načasovanie jeho vykonávania, pozrite si lunárny kalendár.Tiež by ste mali počúvať svoje pocity, aby ste pochopili, o čom táto ilúzia varuje - o nebezpečenstvách alebo len o budúcich zmenách.