Mal súdny proces - čo to znamená

Súdny spor je nepríjemný proces, ktorý je sprevádzaný veľkou stratou času a nervových buniek.A prečo sen - interpretuje knihu snov.

Obsah
 1. Čo súd sníva - všeobecný výklad sna
 2. Programsúd
 3. Postaviť sa pred súdnu budovu
 4. Neskoro na súdne konanie
 5. Súd pre vraždu
 6. Svedčte proti sebe
 7. Boží rozsudok vo sne
 8. Pozri súd s exekúciou
 9. Súd s ľuďmi, ktorí už nežijú
 10. Interpretácia obrazu podľa známych tlmočníkov
 11. Miller Dream Book
 12. Interpretácia sna podľa Freudovej knihy snov
 13. podľa tlmočníka Wanga
O čom súd sníva - všeobecný výklad sna

Takýto obraz vo sne môže naznačovať vnútornú depresiu snílek.Možno ho spoločnosť odsúdila za každé nesprávne konanie.Na riešenie všetkých problémov potrebujete pomoc priateľov.

Ale na presnejšiu predpoveď je potrebné pamätať na sen vo všetkých jeho detailoch a až potom hľadať odpovede tlmočníkov snov.

Predvolanie

Nebudete veľmi šťastní, ak do rána víkendu zaklopáte na dvere a odovzdáte predvolanie.Ak ste vo sne dostali taký „list šťastia“, potom v reálnom čase zažijete veľké vzrušenie a nepríjemné udalosti.Ako dlho vydrží, záleží na vás.Možno sa objaví silný konkurent na vašej životnej ceste.

Ak podnikatelia videli tento obraz, znamená to, že zvýšený záujem o daň a vyšších úradníkov čoskoro dorazia do vášho podniku.

Postavenie pred súdnou budovou

Musíte si osvojiť sebaovládanie a vodcovské schopnosti.Iba tak môžete dosiahnuť svoje ciele.

Neskoro na súdne pojednávanie

Vaša nepresnosť v reálnom živote s vami bude hrať veľmi zlý žart.Za zmienku stojí aj zodpovednejší prístup k podnikaniu, v opačnom prípade nájdete veľké sklamania spojené so stratou práce.

Súd pre vraždu

 • Ak ste obvinení z vraždy vo sne, ale obhajujete svoju nevinu, potom v skutočnom živote na vás čaká dlhá vojna.s nepriateľmi a nepriateľmi.V tejto bitke nemôžete robiť bez pomoci svojich verných priateľov;
 • Keď ste nedokázali brániť svoju nevinu vo sne a súd vás odsúdil na trest odňatia slobody, v skutočnosti by ste mali nájsť spoločný jazyk s vlastným „I“.Tento symbol predstavuje vnútorný zápas sníva sám so sebou;
 • Aby bol súd odôvodnený - vaši nepriatelia a nepriatelia budú nútení pripustiť porážku;
 • Konajúc ako prokurátor alebo svedok - všetky vaše vážne priestupky budú čoskoro známe verejnosti.Možno za to budete musieť byť potrestaný.

Svedčte proti sebe

Ak svedčíte proti sebe, budem sa plne vzťahovať na vášho milovaného človeka.ochladili.Takáto aliancia nebude pokračovať.

Rovnaký výklad pre sen je, keď sa vidíš na boku z boku.

Boží súd vo sne

Toto je veľmi zvláštny obraz.Ale nebojte sa, neznamená nič zlé.Toto je upozornenie, že by ste mali začať meniť svoje správanie a životný štýl.Ak sa to však neurobí, môže to mať vážnejšie následky.Tento obrázok je podvedomou túžbou samotného snívateľa zmeniť.

Videnie súdu s exekúciou

Rojko sleduje nesprávnu cestu života, z tohto dôvodu je také ťažké uspieť.Musíte zmeniť rozsah alebo svoj akčný plán.Tento obrázok tiež ukazuje pokrytectvo spiaceho muža, ktorý s ním čoskoro bude hrať veľmi zlý žart.Tento obraz je vylepšený, ak sa posudzuje samotný snívateľ.

Súd s ľuďmi, ktorí už nežijú

Ak ste videli súdny proces s zosnulým známym, potom v skutočnosti budete čoskoro musieť trpko zaplatiť za priestupok, ktorý stále existujenie sú známe verejnosti.Iba úprimnosť a pokánie pomôžu vyhnúť sa hroznému trestu.

Interpretácia obrázka podľa známych tlmočníkov

Miller Dream Book

 • účastník súdneho procesu - k objaveniu sa vážnych nepriateľov a chorých na ceste života.Môžu veľmi poškodiť vašu povesť, a tak postaviť verejnosť proti vám;
 • Vzhľadom na nespravodlivý trest.Tento obrázok označuje skutočnosť, že niekto z vášho prostredia rozpúšťa klebety a intríg za chrbtom.Vaša intuícia pomôže pochopiť túto situáciu;
 • Súdne konanie - mali by ste prehodnotiť svoje správanie voči ľuďom okolo vás a vášmu životnému štýlu;
 • Postavte sa pred súdnu budovu.Tento obrázok hovorí o vašom odhodlaní a vnútornej energii, ktorá je pripravená vypuknúť.

Interpretácia sna podľa Freudovej snovej knihy

 • Videnie súdu vo sne - máte dôvody, aby ste sa odsúdili.Nedávno ste urobili veľa chýb a omylov.Existuje možnosť zamyslieť sa a analyzovať ich konanie;
 • Vyhrajte prípad.Rojko podvedome chce opustiť svoju rodinu kvôli láske radosti.Psychoanalytik Sigmund Freud odporúča, aby ste pri jednorazovej zábave nestratili hlavu.V budúcnosti sa za takýto trestný čin potrestáte;
 • Prejdi prípad.Ľutuješ a veľmi sa bojíš, že svojmu sexuálnemu partnerovi nemôžete poskytnúť dostatok potešenia.Tento obrázok tiež označuje rýchle rozdelenie;
 • Byť sudcom - sexuálne ste príliš zaujatí voči svojmu partnerovi.Možno je to kvôli neskúsenosti vyvoleného.

Rozlúštenie obrazu podľa sonotractora Wangiho

 • Vykonáva úlohu sudcu v jeho nočných predstavách.Je to veľmi priaznivý symbol.Znamená úspech vo všetkých finančných záležitostiach.Čoskoro dostanete v práci zaslúženú povýšenie;
 • Ak prípad vyhrátevo sne budete potom schopní vyhrať dôležitý spor;
 • Strata veci je nepriaznivým signálom.Za svoju nečinnosť a zanedbávanie budete čoskoro vážne potrestaný osudom.