Mali sme objatie s mŕtvym mužom: tlmočíme v knihách snov

Komunikácia so svetom mŕtvych bola vždy horúcou témou diskusie.Pokiaľ ide o ducha svojich predkov, ľudia sa často snažia spoznať budúcnosť.Ak ste snívali o maznaní s mŕtvym mužom?Aký je sen o takom zápletke, zistíme v dôveryhodných knihách snov.

Konvencie sveta života a mŕtvych

Svet životatak smrteľný a pomalý, bezpochyby prichádza vo veľmi úzkom kontakte so svetom mŕtvych.Keď sa s niekým navždy rozlúčime, ovplyvňuje to našu psychiku, zdravie, postoj.Pri hľadaní mieru sa obraciame k Bohu, rozprávame sa s náhrobkami o náhrobných kameňoch, a tak nenecháme opustených, aj keď spíme.

Toto je jeden z dôvodov, prečo snívame o mŕtvych.Druhý scenár interpretácie naznačuje, že ľudia milí nášho srdca z budúceho sveta nás chcú niečo varovať, viesť nás na skutočnej ceste a prinútiť nás, aby sme žili inteligentnejšie.

Pohľad ženy na iný svet

Mladé dievča videlo priateľa, ktorý už dávno opustil svet života - to ukazuje vašu bezmocnosť a bezbrannosť v niektorých veciach, ktoré ste predtým neurobili,Možno práve teraz vám chýba jeho rada apodporu.Snažte sa nestratiť svoju náladu, aby vás nezbavilo rozhorčenie a zúfalstvo.

Ak mal priateľ dobrú náladu a povedal ti komplimenty a rozlúčkové slová, sľubuje to nové zoznámenie sa s mladým mužom, ktorý vám svojimi zvykami a charakterom niekoho pripomína.A tiež neodmieta pomôcť.

Objímanie s vašou matkou, ktorá je už dlho vo vlhkej zemi, hovorí o vašej osamelosti a životných ťažkostiach.Ale nezúfajte, čoskoro príde jasný pruh.

Ak vás však pobozká, naznačuje to problémy v intímnej oblasti.Vďaka vašej izolácii a ústupu bol váš život nudný a monotónny.Venujte pozornosť názorom mužov a dôverujte niekomu.

Vdova videla svojho bývalého manžela /manželku, taký sen predstavuje vonkajšiu neočakávanú podporu.A ak ste spolu niečo urobili, ako predtým, všetko pre vás bude fungovať najlepším spôsobom.Nové vyhliadky sa otvoria v práci a váš úspech a optimizmus vás urobia atraktívnym pre opačné pohlavie.

Ak ste pri pohľade na zosnulého zažili pokoj a radosť, budete mať požehnané obdobie veľkých príležitostí a veľkých úspechov.Objali a smiali sa s ním - v skutočnosti by ste sa nemali báť niečoho a strachu, na mnoho rokov bude na vašej ceste len zelené svetlo.Všetky problémy a ťažkosti zostanú na okraji vášho osudu.

Aký odtieň si vyberú muži - čiernobiely

Videl som brunetka s čiernymi očami, ktorá dlho nebola medzi obyvateľmi - to je vodítko ože musíte veriť svojej vlastnej múdrosti a nezohľadňovať názory ľudí, ktorí sú vo vašich záležitostiach nekompetentní.

Starší mŕtvy brat sa úškrnne usmieva - naznačuje na vás chyby, ktoré stále častejšie robíte.Neuvedomujete si dôsledky svojich činov, riskujete vážne zranenie alebo stratu zdravia.

Videl som strýka, ktorý zomrel, blahoželá vám k narodeninám a hovorí rozlúčkové slová - toto je prorocký sen, je dôležité pamätať na to, čo presne relatívny chcel.Možno ste už sľúbili, že už je splnená.Nevhadzujte slová do vetra, je čas splniť svoj plán.

Ak si od tejto osoby vzal darček - zlé znamenie, nájdeš nepríjemné prekvapenia a protivenstvá.

​​

Čiernobiele tóny oblečenia osoby z iného sveta hovoria o strašidelnej budúcnosti spiaceho človeka, hľadáte seba a neviete, na ktoré pobrežie by ste mali ísť.

Pre podnikateľa je to znamenie dilemy, otázky, ktorá vás znepokojuje, má dvojaký význam a niekoľko riešení.Ktorý spôsob je na vás, je na vás.Dôverujte svojej intuícii.

Autorské knihy snov

Nostradamus

Hmatový kontakt so zosnulou osobou ukazuje snívateľovi jeho vnútornú silu, zbavuje sa strachu a predsudkov.v skutočnom živote.Ste pripravení na veľké úspechy, hlavnou vecou je veriť v seba a vyššie sily vás podporia.

Videl som, ako vás zosnulý láka, aby ste ho nasledovali, a vy idete - zlé znamenie, predstavuje chorobu alebo vážne ochorenie, s ktorým bude ťažké sa vyrovnať.akzastavil sa a vrátil sa - osud ti urobí dobre a získaš energiu a odvahu.

Ak chcete vidieť nahého kedysi žiť - hovorí sa o upokojení jeho duše.Vaše modlitby a spomienky boli zodpovedané.

Vanga

Babička, ktorá ťa opustila, snívala o svojich umierajúcich očiach a jej vzhľad je nezdravý - vaše spory a trenia s protivníkmi budú márne, prípad zlyhá a výsledokvyriešenie problému sa vám bude zdať nespravodlivé.

Prechádzka po cintoríne predstavuje v skutočnom živote hroznú epidémiu alebo globálnu katastrofu.

Klinická smrť milovanej osoby vo sne - stagnácii v podnikaní.Niekto z vášho podnikateľského prostredia sa vás snaží ublížiť vytvorením rôznych prekážok.

David Loff

Priateľ, ktorý náhodou havaruje, k vám často prichádza v nočných víziách - za svoje utrpenie a emócie sa márne viníte zo svojej smrti alebo cítite svoju smrťúčasť na smrti.Pre všetku vôľu osudu bude správnym rozhodnutím byť sa zdržiavať a žiť.

Sigmund Freud

mŕtvola ležiaca v rakve sľubuje dlžníkovi dlhý a šťastný život.

Ak vidíte nahnevanú tvár svojho otca, ktorý už nie je s vami, toto vás má poučiť na pravej ceste.Vaše povolanie, životný štýl spôsobuje odsúdenie a rozhorčenie.Musíte zmeniť postoje a veriť v skutočné hodnoty.

Žena mala mŕtve dieťa, čo naznačuje vaše zdravotné problémy a ťažkosti s počatím dieťaťa.

Gustov Miller

Zosnulý otec prišiel vo sne v očakávaniach v podnikateľskej sfére.Možno, že obchod, ktorý ste naplánovali, bude nerentabilný alebo partner vás jednoducho oklame.Starostlivo si prečítajte zmluvy a všetky súvisiace dokumenty o finančných transakciách.Zlé obdobie na kúpu alebo predaj nehnuteľností, transakcia bude nerentabilná.

Matka z budúceho sveta v skutočnosti varuje pred chorobami vašich detí alebo blízkych príbuzných.Ale nebojte sa, forma ochorenia bude mierna a čoskoro sa uzdraví.

Snovia alebo mladší bratia snívali - sľubujú finančné straty alebo veľké výdavky spojené s vašou rodinou.Možno vás požiadajú o pomoc pri vyrovnávaní dlhov niekoho alebo pri riešení každodenných problémov.

zosnulý vyšiel z hrobu - čelili ste ťažkej situácii.Budete sa musieť spoliehať iba na seba, pretože asistenti zvonku budú bezmocní.

Evgeny Tsvetkov

Príbuzný, ktorý bol dlho v nebi, sa na vás náhle natiahne - počkajte na ťažké skúšky a niekoľko náročných úloh.