Mali zvracanie - čo to znamená pre rôzne knihy snov

Sny nám nie vždy ukazujú niečo príjemné.Občas sa v nočných víziách objavujú nepríjemné, odpudivé veci a situácie.Napríklad zvracanie nie je najpríjemnejším biologickým procesom, ktorým každý prešiel aspoň raz.Aby ste pochopili, o čom je zvracanie, musíte otvoriť knihu snov a porovnať s ňou mnoho faktorov.A taký sen má veľa významov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Pozerané z
 3. Interpretácia ďalších podrobností
 4. Millerova snová kniha
 5. Dreamova kniha Simeona Prozorova
 6. Interpretácia snov Medea

Všeobecná interpretácia

Ak žena videla nepríjemný sen, v reálnom živote bude musieť znášať veľa problémov spôsobených chorobami.príbuzní ľudí, ktorí budú potrebovať dohľad a starostlivosť.

Tiež, ak je snívkou žena, ktorá sa v blízkej budúcnosti neplánuje stať matkou, odporúča sa, aby bola intimita opatrná, pretože spánok môže byť príčinou tehotenstva.

Nočné videnie, v ktorom spiaci človek sledoval zvracanie dieťaťa, je zlé znamenie, naznačujúce ponižovanie, problémy, životné skúšky.Osud osoby sa môže vymknúť spod kontroly, ak budete naďalej robiť chyby.

Sen, v ktorom sa objaví zvracanie so zmesou žlče a krvi, je mimoriadne nepríjemný.Jeho symbolický význam tiež nespôsobuje pozitívne emócie - predpovedá snové konfliktné situácie, problémy.Vidieť taký obrázok stojí za to sa ho zbaviť.od množstva negativity v reálnom živote zmierniť psychologický stres.

Existuje viac svetský výklad spánku, ktorý naznačuje, že jeho telo sa snaží dostať k rojko.V tejto interpretácii spánok so zvracaním priamo hovorí o problémoch s gastrointestinálnym traktom.

Pri pohľade zboku

Ich sny, v ktorých spiaca osoba pozorovala nepríjemný biologický proces zo strany, majú tiež svoj výklad.Sen, v ktorom je priateľ sníva nevoľný, je zlým znamením, ktoré varuje pred jeho zlým úmyslom v skutočnosti.Ak kamarát zvracal krvou, mali by ste sa báť noža v chrbte, jeho plány na spanie sú zákerné.

Význam ostatných snov, v ktorých nie je snílek chorý:

 • Zvracanie v detskom spánku je náročná skúška;
 • Ak starý človek zvracia - na dlhú a zdĺhavú prácu;
 • Zvracanie pre zvieratá - na domáce práce;
 • Pre ostatných ľudí - na sviatok, víťazí;
 • Zvracanie /manželka alebo manželka /manželka - v skutočnom živote bude táto osoba spôsobovať problémy pre snílek;
 • Partner v romantickom vzťahu bol chorý - v skutočnosti človek necíti lásku k snívku;
 • Matka alebo otec boli chorí - oplatí sa počúvať rady v skutočnom živote;

Aj sen o zvracaní cudzincom je varovaním, ktoré vyzýva ľudí, aby prebudili, aby pri interakcii s neznámymi ľuďmi boli opatrní a aby v nich nepreukázali nadmernú dôveru.Životné obdobie po takomto sne je nebezpečné, pretože prílišná úprimnosť a naivita môžu vtáka zasiahnuťťažkosti.

Ak sa vo zvracaní vyskytla krv, zlovoľní ľudia sa pokúsia ublížiť snívku obzvlášť špinavým spôsobom - pomocou jeho príbuzných.

Interpretácia ďalších podrobností

Strašný a nepríjemný sen, v ktorom ho sníva zvracali červami, ho vyzýva, aby sa zbavil zlého človeka, ktorý predstiera, že je priateľom v skutočnom živote.Zvracanie hmyzom sa interpretuje ako potreba zbaviť sa ťažkých myšlienok, spomienok.

Nočné videnie, pri ktorom bola spiaca osoba dlho chorá a potom nakoniec zvracala a úľava bola zasvätená, predstavuje vyslobodenie z veľkého problému prebudenia, príležitosť vyrovnať sa s ťažkou situáciou, ktorá sa javila ako nevyriešiteľná.

Zvracanie, ktoré nastane po chorobe z pohybu v automobile, naznačuje, že v skutočnom živote spiaca osoba neuspokojí dosť.Stojí za to sa baviť častejšie a poskytnúť si psychologickú úľavu.Ak to neurobíte, nervové napätie môže ovplyvniť fyziologické zdravie.

Násilné zvracanie sníva o závratnom kariérnom raste.Obdobie po takomto sne je najvhodnejšie na víťazstvo v súťaži a na vysokej pozícii.K existujúcim zručnostiam sa oplatí pridať prírodné kúzlo používané pri komunikácii s vedením a trochu flirtovania.

Zvracanie zeme vo sne naznačuje, že je pre snívanie ťažké prijať súčasnú situáciu a stav vecí.Zvracajte s jedlom potravy snívajte o hostine.Ak chcete odstrániť zvracanie, otrite ho - pre zisk a vstúpte do jeho kaluže - a preberajte povinnosti inej osoby.

​​

Miller's Dream Book

Podľa výkladu vysneného v knihe snov sa zvracanie sníva ako varovanie pred chorobou, ktorá prinesie veľa utrpenia, alebozapojenie do vážneho konfliktu, škandál.Ak spiaci vo sne sledoval, ako chorí a trhajú druhých, - v živote odsúdi jedného zo svojich blízkych za upřímnosť.

Ak má žena zvláštny sen, v ktorom kurčatá alebo dospelé vtáky odlietajú z úst počas zvracania, znamená to, že sa nesplnia jej dlhotrvajúce očakávania.Sen tiež predpovedá neúspech v podnikaní.Zvracanie krvou jednoznačne predstihuje chorobu.

Výklad snu Simeona Prozorova

Sen, v ktorom sa spiaca osoba roztrhá, predstavuje chorobu.Ak sleduje, ako niekto zvracia niekoho iného - na problémy v rodinnom kruhu.Ak chcete odstrániť zvratky - splniť nepríjemnú, odpornú úlohu proti svojej vôli.

Interpretácia snov o Medea

Zvracanie v nočnom videní predstavuje bdelú situáciu, ktorú snílek neakceptuje.Podľa tejto knihy snov sa človek, ktorý sníval o tomto nepríjemnom biologickom procese, bude môcť dostať zo situácie.

Pocit nevoľnosti vo sne je znamením nespravodlivého obvinenia, ktoré rozruší osobu, ktorá má sen.