Maľujem oči vo sne: interpretácia populárnych kníh snov

Mnoho žien, najmä orientálnych krás, má osobitný uctivý postoj k očnému makeupu.A to nie je prekvapujúce, ženský vzhľad toho dokáže veľa povedať.Ukazuje sa však, že maľovanie očí sa často stáva vo snoch.Čo je to sen, učíme sa pri pohľade do kníh snov.

Všeobecná interpretácia

Oči sú často zosobnené svetlom.Riasy označujú energiu zeme alebo slnka.Oči na líčenie môžu snívať tí, ktorí chcú niečo skrývať pred cudzími ľuďmi, meniť súčasný stav v akejkoľvek oblasti, či už ide o rodinu, prácu alebo koníčky.Mnohé rôzne interpretácie takejto vízie, z ktorých jedna je dôležitá, sú symbolom duše, duševného stavu človeka, predikciou blízkosti udalostí, ktoré vysiela osud.

Tieto oči sú opačné - kaleidoskop svetiel

Jednou z príjemných ženských aktivít je maľovanie mihalníc atramentom, v skutočnosti to sľubuje veľa neočakávaných prekvapení spojených s osobou, ktorá je do vás šialene zamilovaná,V záujme reciprocity je tento muž pripravený na akékoľvek činy.

Ale ak sú namaľované príliš jasne - do vzdialenosti od vás milovanej.Cíti tvojemanipulácia, neúprimnosť, klamstvo.Zašli ste príliš ďaleko, zložili masku, uvoľnili sa pocity, otvorili sa a stali sa skutočnými.

Dať tiene na viečka - sen - varovanie pred podvodom.Niekto sa vás pokúša uviesť do omylu.Ak však pre niekoho robíte líčidlá, ukazuje sa, že chcete pochopiť a pochopiť motívy konania svojich priateľov alebo kolegov.

Vykonávanie očných viečok ceruzkou sľubuje ziskové manželstvo, bezstarostný život a bezpečné starnutie.

Riasenie obočia a trhanie ich znamená nepríjemný pocit pri rozhovore s niektorými ľuďmi v práci.Táto správa slúži na opravu zoznamu priateľov, známych a neprináša lichotivé a úprimné osoby na blízko.

Fingal prekrývaš - aby si získal zisk a príjem financií.Ale vidieť modriny na spodných viečkach - k celkovému vyčerpaniu a únave tela.Nemôžete odolať poníženiu a nepodľahnúť provokáciám.Zachovajte pokoj, dôstojnosť a urobte si dovolenku.

Veľké svetlé oči sľubujú iba šťastie, prosperitu, bohaté dedičstvo.Nezosobášená mladá dáma je vhodná doba na zoznámenie sa s inteligentným, inteligentným a čestným mladým mužom.

Vytvárajte dlhotrvajúci make-up - počkajte na posadnutého obdivovateľa.Má vážne úmysly a námaha môže ísť do dlhých vzťahov.

Položenie ceruzky na tvár inej osoby - na dobré správy alebo udalosti týkajúce sa cestovania a výletov.

Osoba môže byť videná zrakom

Slabý a matný vzhľad, ktorý nie je viditeľný.zdobí dokonca aj riasenku, znamená vaše zlé zdravie a zlé zdravie.Ak nezačnete liečbu včas, môže byť ochorenie vážne.

Láskavý, zvodný vzhľad - život bude dlhý, šťastný a láska bude úprimná a verná.

Jačmeň je vynikajúcim znakom, ktorý sľubuje neočakávané zisky.Váš príjem sa výrazne zvýši a zvýši.

Videl som, ako dlho maľovali, a teraz sa podrobne venujem mužovi - v skutočnosti sa snažíte zistiť jeho plány.Tento predstaviteľ silnejšieho sexu je pre vás neuveriteľne príjemný a ste zvedaví, že poznáte jeho silné a slabé stránky, vkus a preferencie.

​​

Ak sa bližšie pozriete na svojho milovaného manžela, je to poplach, na vás hlodá nejaké tajomstvo.Cítite múr nedorozumenia, utajenia a ľahostajnosti partnera.

Nosenie farebných šošoviek na zvýšenie efektu krásy - to naznačuje rozmazanie vašich životných názorov a priorít.Ihneď určte svoje ciele a prestaňte strácať čas maličkosťami.Pustili šošovku na podlahu - k plachosti, tesnosti a pochybnostiam o implementácii plánu.

Sorinka upadla do žiaka - pravdepodobne vás čaká ťažké obdobie vzťahov s deťmi,

z dôvodu prechodného veku sa stanú neznesiteľnými.Ale budete hľadať zjavný dôvod v inom a potomka potomka ospravedlníte.

So zaviazanými očami je zlý sen pre vydatú dámu, vaše manželstvo je v ohrození.Niekto z blízkych priateľov sa zaujíma o vášho manžela /manželku a snaží sa zničiť vašu rodinnú idylku.

Zakrytie vrások základovým krémom je radosť,bezstarostný život, sviatočné udalosti a zábava.V inej interpretácii sen predpovedá dlhovekosť a šťastný vek plný príjemných a dynamických okamihov.

Čierne oči, číre oči

Ukázalo sa, že farba a odtieň očí môžu aj pre snílek veľa povedať:

  • čierna - pre nadchádzajúcu párty alebomať pekný rande;
  • hnedá - známka klamstva a mazania;
  • greeny - na splnenie vášnivej lásky.Táto farba je znakom rovnováhy, harmónie, uzdravenia;
  • modrá - čoskoro dostane darček alebo prekvapenie od milovaného;
  • červená farba označuje vašu pracovnú záťaž a nadmernú prácu;
  • iná farba je varovným signálom obojstranných a podvodných partnerov.Môže to znamenať zradu manžela alebo manželky;
  • šedá - aby som vás úprimne lichotil.Nenechajte sa tým inšpirovať a nevykonávajte vyrážky, ktoré vám ukladajú komplimenty;
  • žltá znamená mučenie, smútok, hádzanie duševným ochorením, je možné poškodenie duševného zdravia.

Jeho oko je diamant a sklo niekoho iného.Autorove snové knihy

Gustov Miller

Aplikovať farby na tvár je v skutočnosti vaším pokusom skryť sa pred ostatnými.Straší vás panika zo strachu z podvádzania a podvádzania.Duševná a emocionálna nestabilita vás vedie k pesimizmu a izolácii.

Vanga

Jasný vzdorný vzhľad, veľa líčidiel naznačuje stereotypnosť a nedostatok osobných názorov.Ste veľmi podriadení názorom a vplyvu iných ľudí.Možno je čas umyť masku a pochopiť, čo skutočne chcete.

Sigmund Freud

S potešením nasadiť make-up, hovorí o preceňovanom počatí snílek vo svojej sexualite.Ak sa obdivujete, môžete stratiť zo zreteľa svojho partnera, ktorý v tejto chvíli začne prejavovať záujem o osobu s úplne opačným vzhľadom.

David Loff

Žena s riasenou maskou v ruke pri zrkadle zdôrazňuje jej snahu v skutočnosti o bezpečný, živý a premenlivý život.A naozaj si to môže dovoliť.

Evgeny Tsvetkov

Maľovanie očí vo sne je potvrdením vašej rozhodujúcej a pevnej povahy.Ste pripravení na veľa úspechov v projekte, ktorý ste začali.Únava a vyčerpanie nebudú dôvodom na zastavenie.V ťažkých časoch čakajte na pomoc príbuzných.

Yuri Longo

Videl som, ako niekomu robíte dôkladný make-up - to naznačuje vašu túžbu dosiahnuť vaše ciele podvodom, nevylučuje sa to predstieranie a pokrytectvo ešte pred samotným začiatkomblízki, úprimní priatelia.Ak maľujete - očakávajte to isté vo vzťahu k vám.