Maskoti peňazí

Pomerne často v našom svete ľudia musia vynaložiť neuveriteľné množstvo úsilia, aby si poskytli všetko, čo potrebujú.Ale potom vyvstáva ďalší problém - kde získať čas na oddych, osobný život, príjemnú zábavu s priateľmi a iné voľnočasové aktivity?Vychádza začarovaný kruh, existuje však spôsob, ako ho naši predkovia stále používajú - sú to talizmania peňazí.

Hlavná podstata talismanov na získavanie peňazí

Samozrejme, existujú ľudiaktorí sú s touto metodológiou zbohatnutí, sú dosť skeptickí, ale ktorý z nás aspoň raz v živote nesnil o neočakávanom výhre v lotérii, o dlho očakávanom dedičstve.alebo, v najhoršom prípade, nájsť ulicu plné kabelku peňazí?A mimochodom, jedná sa o veľmi skutočné veci,peniaze môžete priniesť do vášho životapomocou mágie, stačí vedieť, ako to urobiť.

Každý peňažný talismanbude fungovať - ​​zakúpený v hotovej podobe aj vyrobený vlastnou rukou.Hlavnou vecou je posvätné presvedčenie o jej sile a nie na chvíľu o tom pochybovať.

Je zrejmé, že jeden maskot vám nebude stačiť na uspokojenie všetkých finančných potrieb, budete však stále musieť pracovať čestne a vynaložiť určité úsilie.Ale sS pomocou mágie budú všetky vaše podniky úspešné, všetky procesy sa urýchlia a vaše úspory sa zvýšia.

Ako sa objavujú peniaze talizman

Prvé finančné talismany sa objavili už dávno, boli vynájdené našimi vzdialenými predkami, úzko spojené s prírodou a mágiou.Boli to predkovia, ktorí si všimli, že určité znaky a talizmany môžu pomôcť v záležitostiach týkajúcich sa peňazí.

Vo svojom jadreje talisman vec , ktorá je na určité účely pozitívne energeticky účtovaná.Je dôležité nielen aktivovať pomocou vašej energie, ale aj naladiť požadovanú vlnu.V tejto situácii majú talismany peňazí tú vlastnosť, že priťahujú k vlastníkovi toky energie zodpovedné za menovú pohodu.

Príklady ručne vyrábaných talismanov

Ďalej vám povieme, ako si zarobiť peniaze talismany sami, ak ich nechcete hľadať v obchodoch.

 • Hlina.Potrebujete hlinu.Vložte to, pridajte med a štipku škorice.Potom hodia z hliny malú mincu.Nechajú uschnúť a potom vložia väčšinu peňazí.
 • Kniha.Nakupujte alebo si jednoducho vyberte svoju obľúbenú knihu.Je však potrebné, aby bola láskavá a pozitívna.Vezmite tmavo zelené alebo jasne žlté listy, z ktorých každý dôkladne utrite kostolnou vodou a vložte medzi stránky.Čím presnejšie sú vykonávané činnosti, tým väčšia je finančná čiastka, ktorú dostanete.Kniha musí byť umiestnená na druhom konci a po roku nahlásiť ďalších 7 listov.
 • Papier.Vezmite list červeného papiera.Ohnite to a ustupujte pár centimetrov od okrajov.Zložte zvyšok papiera na polovicu.Lepenie na boky pomocou obojstrannej pásky.Na prijatú obálku by ste mali nakresliť akékoľvek známky bohatstva.Pravidelne pridávajte peniaze tomuto talismanovi, ale nikdy ho nezačnite míňať!

Maskotky peňazí Feng Shui

 • Sova je symbolom všetkých neplánovaných výdavkov a pomáha pri výrobesprávne rozhodnutie.
 • Kôň - pomôže prilákať pozitívne finančné zmeny.
 • Peňažný strom - vložte ho do peňažnej zóny a neustále vás priťahuje financie.

Ďalej vám ponúkame niekoľko osvedčených talizmov, ktoré sa vkladajú priamo do peňaženky.

 • pačuli olej.Z peňaženky odstráňte všetky účty za papier.Na okrajoch ich jemne namažte olejom a vložte späť.Tento nástroj priťahuje nielen materiálne bohatstvo, ale tiež zlepšuje náladu v ťažkých chvíľach života.
 • ​​
 • Na výber lyžice.Mal by byť umiestnený v oddelení peňaženky, v ktorom zvyčajne držíte najväčšie účty.
 • Kúzelný prášok.Zásoba na spis a kus magnetizovaného kovu.Musíte ho zmeniť na prášok, naliať do vrecka a vždy ho uschovať v peňaženke.
 • Zúčtovanie za med.Odstráňte akýkoľvek účet z peňaženky a rozložte ho sladkým medom.Potom by sa mal vysušiťpomocou fénu a uložte ho do tajného vrecka.Ostatné peniaze sa budú držať.
 • Jeden list mäty.Vôňa mäty piepornej sa tiež považuje za „peňažnú“.List tejto rastliny by sa preto mal položiť na podšívku peňaženky.

Prečo je nebezpečné kupovať kúzla peňazí

Mnohí kúzelníci dôrazne odporúčajú, aby si nekúpili hotové amulety, ale aby si ich vyrábali výlučne sami.A je na to niekoľko dôvodov:

 • Talizman má tendenciu absorbovať energiu osoby, ktorá ho vyrába, takže získaný amulet môže pracovať iba napoly, zatiaľ čo vyrobený sa zmení na mocného magického pomocníka.
 • Získaný talizman môže byť falošný, „falošný“, obyčajný krásny suvenír, ktorý nie je účtovaný za prilákanie finančných prostriedkov.

Existuje aj možnosť,pri kúpe hotového talismanu, ktorý sa však preprogramuje na nového majiteľa.Na tento účel sú však samozrejme potrebné aj znalosti mágie, ako aj dôvera v konečný výsledok.

Talismany peňazí sú veľmi zaujímavou a účinnou vecou , ktorá pomôže prilákať materiálny úspech do vášho života a zaistí, aby požadované účty boli vždy vo vašej peňaženke a nikdy ich neopustili!