Maskotový kameň pre Scorpion Woman

Škorpiónske dievčatá majú jednu z najznepokojenejších povestí v porovnaní s inými súhvezdiami zverokruhu.Sú krásne, ale zároveň majú určitý podiel klamstva, nepredvídateľnosti, zmyselnosti, je celkom ťažké ich potešiť.Preto nie je ľahké zvoliť ten správny kameň pre ženu Škorpióna.Môže to byť skutočný problém pre ľudí, ktorí nie sú veľmi dobre oboznámení s astrológiou a mineralógiou.

Upozorňujeme na odporúčania predložené Národnou asociáciou klenotníkov Veľkej Británie, ktoré pomôžu zistiť, aký maskot kameň je potrebný pre ženu Škorpióna.

Všeobecné informácie o Lady Scorpios

Predtým, ako začnete podrobnú diskusiu o tom, ktoré minerály sú pre dievčatá Scorpio najvhodnejšie, vám však ponúkame niekoľko všeobecných informácií o tomto znamení zverokruhu.

  • Za škorpióny sa považujú osoby, ktoré sa narodili v období od 23. októbra do 21. novembra.
  • Ich patrónmi sú celkom ohromné ​​nebeské telá - krvavo červený Mars a planéta veľmi vzdialená od Zeme - Pluto.Je pravdepodobné, že sú to tí, ktorí inšpirujú hrôzu a známosť spravodlivého pohlavia tohto znamenia.S najväčšou pravdepodobnosťou je to preto, že firemná farba tohto znamenia je čierna alebo antracitová.
  • V prvkoch, ktorým sa títo ľudia musia riadiť, sa pozorujú malé „nedorozumenia“.Ak sa riadime zvukovou logikou, potom by prvkom Škorpiónov mal byť Oheň, ale v skutočnosti je ich osud v sile prchavýchhlboká voda.Z tohto dôvodu Paul Globa, ktorý je jedným z najslávnejších astrológov našej doby, verí, že esotericky sú Škorpióni pod patronátom Neptúna.

Talismanové kamene pre ženské škorpióny

Aby minerál nenarušil energetickú rovnováhu, musí zodpovedať nielen konštelácii Škorpióna, ale musí byť vhodný aj na desaťročie narodenia.

  • Dievčatá narodené v prvej dekáde (od 24. októbra do 2. novembra) by preto mali za prírodné talisman považovať také prírodné minerály: ametysty, hematity, skalné kryštály, malachit, tigrie oko, jaspis, serpentín.Každý z týchto kameňov sa vyznačuje priehľadnosťou a vysokou tvrdosťou.
  • Zástupcovia druhej dekády (od 3. novembra do 13. novembra) sú veľmi vznešenými a silnými osobnosťami.Aby sa ukázali najlepšie znaky, Scorpios by mal zásobovať korálmi, tyrkysovými, ametystmi a sardonyxom.

Títo vášniví, skôr komplexní ľudia majú tendenciu rýchlo sa zapájať a vyznačujú sa zvýšenou emocionalitou, takže ich amulet by mal smerovať pocity harmonickým tvorivým smerom.Platí to najmä pre krásnych predstaviteľov znaku Škorpión.

Granátové jablko sa môže tiež stať jedným zefektívne maskoti pre dievčatá Škorpióna.Tento kameň tmavo červenej farby je staroveký amulet, ktorý vám umožní nasmerovať energiu správnym smerom.Napĺňa sa silou, duchovnou aj fyzickou, dokáže upokojiť búrlivú povahu, priniesť na povrch tie najlepšie ľudské vlastnosti.Granátové jablko navyše prináša veľa šťastia v podnikaní, láske a priateľstve.

Alexandrit je ďalší minerál, ktorý zaujíma vedúce postavenie v zozname minerálov talismanu, ktoré Scorpio potrebuje.Jeho výraznou schopnosťou je rýchla zmena odtieňa v závislosti od rôznych svetelných podmienok.Ale predstavitelia označenia sú veľmi dôležití vo svojich neobvyklých kvalitách, ktoré majú želaný účinok na Škorpiónov.V procese nosenia sa myšlienky začínajú postupne osvietiť, zvyšuje sa intuícia.

Predpokladá sa, že tento minerál je schopný informovať svojho majiteľa o hroziacich nebezpečenstvách.V takýchto okamihoch sa na ňom začínajú objavovať žlté odrazy.Okrem toho pritiahne alexandrit veľa šťastia, prispeje k zlepšeniu zdravia a poskytne dlhovekosť.

Dievčatá Scorpion teraz vedia presne, ktorým prírodným minerálom sa majú venovať.Nezabudnite dodržiavať zásady harmonickej kombinácie kameňov medzi sebou, pretože v opačnom prípade riskujete zničenie účinku drahokamov.Je dôležité, aby sa kamene navzájom zhodovali, pokiaľ ide o energetickú silu a množstvo.Len v tomto prípade budú prospešné.