Maskotový kameň pre ženu Kozorožca

Pri snahe odpovedať na otázku, aký je najúčinnejší maskot kameňa ženy Kozorožca, je potrebné vziať do úvahy osobitnú povahu charakteru predstaviteľov tohto označenia.Vo väčšine prípadov sú celkom aktívne a účelné, aj keď v niektorých prípadoch môžu mať nedostatočnú postupnosť.Malo by sa tiež poznamenať, že mnoho dievčat kozorožcov je náchylných na neustálu introspekciu a melanchóliu.Z tohto dôvodu je vhodné prebrať studené a silné kamene, ktoré pomôžu dosiahnuť, čo chcete.

Opis označenia

Kozorožec sú predstaviteľmi prvkov Zeme .Pre férový sex, ktorý sa rodí v tomto súhvezdí, sú vhodné rôzne maskotné kamene.

Ak veríte, že horoskopy sú pre mnohých Kozorožcov charakteristické nekonzistentnosťou, to znamená, že pre nich je ťažké dokončiť to, čo začali, takže pre nich sú vhodné minerály, ktoré prispievajú k rozvoju účelnosti.Sú to červené drahokamy, vďaka ktorým sú ciele reálnejšie a tiež pomáhajú pri prijímaní správnych rozhodnutí.

Vládnucou planétou Kozorožca je Saturn , čo naznačuje pozitívny vplyv na túto známku studených drahokamov tmavej farby.Je tiež dôležité poskytnúť maximálnu ochranu pred negatívnymi a talismany by mali regulovať a normalizovať fungovanie pohybového aparátu.

Výber kameňov na základe dekády

  • 1 dekáda (od 22. decembra do 1. januára) .Kozorožec, ktoré sa objavili počas tohto obdobia, sú náchylné k životuzhromažďovať vedomosti a materiálne hodnoty.Vyznačujú sa vyjadrenými názormi a cieľmi.Stojí za to hľadať magickú podporu takýchto ľudí v skalných kryštáloch, acháte a malachite.Vhodné talizmany budú tiež hadovité a tigrie oko.
  • 2 desaťročia (od 3. do 13. januára) .Sú to výrazní vodcovia, ktorí to môžu mať.Ak je cieľ stratený, môžu sedieť doma dlho.Aby bolo dievča vždy plné energie, musí si kúpiť opály, sardonyxy, chryzoprázy alebo onyxov.
  • 3 desaťročia (od 14. do 20. januára) .Tieto Kozorožec potrebujú talizman, ktorý sa stane silným energetickým stimulom. hyacinty, turmalíny, rubíny a opály sú preto vynikajúce.Pomôžu dosiahnuť požadovaný cieľ pri zachovaní fyzickej aktivity.

Kúzelné talismany pre dámske kozorožce

  • Obsidián - je vynikajúcou voľbou pre predstaviteľov tejto konštelácie.Tento temný klenot evokuje spojenie s prvkami Zeme.Je schopný poskytnúť vnútornú ochranu.Spolu s tým si človek vyvinie schopnosť robiť správne rozhodnutia, vyrážky budú odstránené.Kozorožec sa najlepšie hodí k obsidiánovej tmavo červenej farbe.Tento minerál tiež pomôže eliminovať úzkosť a dosiahnuť harmóniu.S ním bude oveľa ľahšie tolerovaných veľa šokov.
  • Onyxje ďalším vynikajúcim maskotom pre dievča Kozorožec.Naplní zástupcu označenia sebavedomím,pomôže zbaviť sa akýchkoľvek pochybností a obáv.Odstráňte tiež rôzne problémy.Nesmieme zabudnúť na liečivé vlastnosti minerálu.Použitie onyxu sa odporúča chorým, oslabeným ľuďom (napríklad v období rehabilitácie).Kameň pôsobí ako veľmi silný minerál, takže pri jeho kúpe by ste ho mali chvíľu držať v rukách.Takto určíte, či je minerál pre vás vhodný alebo nie.
  • Čierny alebo zelený turmalínje vynikajúcou ochranou dievčat Kozorožec.Presmeruje desiaty spôsob zlých ľudí a negatívnych myšlienok a zmierni nepriaznivé účinky.Nosenie čierneho turmalínu je zvlášť indikované pre ženy, ktoré majú slabú imunitu a trpia bolesťami chrbta.Zelená verzia kameňa normalizuje činnosť kardiovaskulárneho systému a úspešne sa vyrovná s únavou.
  • Granátové jablko - umožní vám odhaliť svoje pocity a zmierniť zlé závislosti.Ak budete pravidelne nosiť tento talizman, budete vždy v pozitívnej nálade, dostanete životnú energiu, ktorá vám umožní dosiahnuť svoj plán.
  • Karneol - ideálne pre mladé dámy, ktoré ešte nemali čas sa vydať.Minerál prispeje k zachovaniu atraktívnosti ich mladosti a žien, ako aj k pritiahnutiu milujúceho šťastia.Okrem toho kameň najpozitívnejším spôsobom ovplyvňuje nervový systém.
  • Kamienok- ideálny pre prísnych zástupcov označenia, pomôže im stať sa viacspoločenský, mäkký a zmyselný.Použitie takého talismanu zachráni jeho majiteľa pred potrebou hľadať triky v akomkoľvek slove.
  • Achát- zlepšuje zdravie a chráni aj pred klebetmi.Okrem toho tento klenot pre každé dievča dodá príťažlivosť a sexualitu.Ak vždy nosíte achát, môžete svoju rodinu chrániť pred chudobou a hádkami.

Keď viete, ktoré prírodné minerály sú pre dievčatá Kozorožec najvhodnejšie, môžete výrazne uľahčiť ich život, zbaviť sa mnohých problémov a pridať si tie charakteristické znaky, ktoré im najviac chýbajú.Nezabudnite úprimne veriť v magickú silu kameňov, táto viera môže viesť k skutočným zázrakom.