Maskotový kameň pre ženy

Talismanské kamene sú veľmi obľúbenou témou, o ktorú sa ľudia zaujímali od staroveku.Dnes sa záujem o takéto magické veci vôbec nezmenšil a ešte viac - s príchodom internetu sa ľudia o túto tému ešte viac zaujímajú a snažia sa nájsť kameň pre šťastie, ktorý pomôže vyriešiť problémy a oživiť život.Ktorý maskot je vhodný pre ženy Váhy, na túto otázku odpovieme v nasledujúcom článku.

Obsah
 1. Opis charakteristických znakov zverokruhu Váhy
 2. Výber kameňovpre Váhy horoskopom
 3. Podrobný prehľad vhodných kameňov
 4. Ktoré talismany si vybrať
 5. Zakázané kamene
Opis charakteristických znakov zverokruhu Váhy

Súhvezdie Váhy je zosobnením spravodlivosti a harmónie.Vedia, ako byť vynikajúcimi priateľmi a obchodnými partnermi, ale s veľkými ťažkosťami robia ťažké rozhodnutia.Zástupcovia tohto znaku sa kvôli prírodnej pochúťke často boja obťažovať ostatných svojimi vlastnými slovami alebo skutkami.Nemôžu tolerovať konflikty a cítia sa oveľa pohodlnejšie ako mierotvorcovia.

Výber kameňov pre Váhy podľa horoskopu

Ak chcete zistiť, ktorý kameň je pre dievča Váhy najlepší, musíte poznať presný dátum narodenia.:

 • Odod 24. septembra do 2. októbra- Venuša ich chráni.Charakteristické pre ľudí narodených v tomto desaťročípriateľskosť, mäkkosť a nežnosť.Často pociťujú nedostatok pevnosti a sily, ktorá by im umožnila chrániť sa.V tejto veci môžu získať pomoc od týchto minerálov: ametyst, kremeň, diamant, mesačný kameň, lapis lazuli, skalný krištáľ, malachit a jaspis.
 • Zástupcovia označenia, ktorí sú najviac ovplyvnení Saturnom, sa narodili v obdobíod 3. do 13. októbra .Rád pracujú pre svoju rodinu alebo spoločnosť a nepotrebujú veľa peňazí ani slávy.Nasledujúce kamene im pomôžu dozvedieť sa viac času a energie na investovanie do seba: smaragdy, opály, zafíry, turmalíny, topázy, ametysty, rubíny alebo zirkóny.
 • Medzi naj sofistikovanejšie Libra patria ľudia, ktorí sa narodiliod 14. do 23. októbra .Jupiter je ich patrón a Váhy tohto desaťročia dokážu oceniť všetky kúzla života.
  Diamanty, smaragdy, topázy, chryzopráza, turmalíny, beryly, rubíny, zafíry a akvamaríny budú pre nich vhodnými kameňmi.

Podrobný prehľad vhodných kameňov

 • Diamant - je jedným z hlavných kameňovdaná konštelácia .Vzácny kameň je zosobnením ich transparentnosti a morálnej čistoty.Minerál dodá Váhu potrebnú silu mysle, aby odvážne robili nezávislé rozhodnutia. Diamant je okrem toho schopný ušetriť váhy z problémov tým, že odráža negatívnu energiu.Aktivuje aktivitu a odhodlanie.
 • Akvamarínje pre Váhu ďalším užitočným minerálom.Ako talisman je veľmi dobré používať ho pre vyjednávačov a diplomatov.Akvamarín eliminuje konflikty a zvyšuje výrečnosť.Výrobky s týmto kameňom normalizujú stav mysle a tiež pomáhajú dosiahnuť tento cieľ.
 • Lapis lazuli pomáhaukázať sa viac a dosiahnuť úspech v ktorejkoľvek oblasti.Pridá Libre šťastie a vytrvalosť.Používanie šperkov s lapis lazuli posilňuje priateľstvo a milostné vzťahy, ktoré vás naplnia radosťou a šťastím.Okrem toho minerál úspešne zvláda psycho-emocionálny stres a pripraví vás na vlnu relaxácie.
 • Turmalín pomôže, aby sa Libra stala holistickou osobnosťou, zbavila sa duality v myšlienkach a konaniach .Vďaka použitiu šperkov s týmto minerálom sa Váha stane viac nezávislou, vďaka harmonizácii vnútorných tokov energie sa k nim pridá rovnováha.
 • Opály -budú mať prospech aj pre nerozhodnú Váhu.Kameň zvýši sebavedomie a dôveru v ich konanie a skutky.Opál môže ľahko nahradiť lenivosť a apatiu spojenú so zástupcami znaku aktivitou, pepľom a vitalitou.Opál tiež zlepšuje fungovanie imunitného systému, vylučuje negatívne myšlienky a ladí pozitívnu vlnu.

Ktoré talismany si majú zvoliť

Ak chcú dievčatá z Váhy získať pomoc v afónoch, mali by obrátiť svoju pozornosť na výrobky vo formežaby, srdce alebo amor.

Dosahúspech v podnikaní a obchode pomôže šperkom zdobeným japonskými alebo starogréckymi symbolmi (hieroglyfy alebo mytologické obrázky).

Je najlepšie umiestniť maskotové kamene pre Váhy v príveskoch, medailónoch alebo ich zavesiť na prívesky.Ak si kúpite korálky alebo náramok, je žiaduce, aby všetky kamene mali rovnakú veľkosť (počet korálkov by mal byť rovnaký).

Astrológovia odporúčajú, aby krásni predstavitelia znaku Váhy dali prednosť strieborným šperkom s kameňmi zelenej, bielej alebo modrej farby.Zároveň je mimoriadne dôležité dodržiavať zásady rovnováhy, aby šperky boli približne rovnaké a mali rovnakú pevnosť ako minerály.

Zakázané kamene

Váhy by mali odmietnuť šperky s onyxom.Na kamennú cievku je tiež uvalený zákaz.Nenoste opálové výrobky pravidelne.

Súhvezdie Libra je diametrálnym opakom súhvezdí Aries, z tohto dôvodu je mimoriadne nežiaduce používať šperky, kamene, v ktorých ľudia Aries pôsobia ako talismany.Z tohto dôvodu zlikvidujte položky s karneol, sardonyxom, rodolitom a väčšinou kameňov s krvavočervenou farbou.

Keď budú vedieť, ktoré kamene budú pre dievčatá z Vah Talismany, budú môcť zmeniť svoj život k lepšiemu a zbaviť sa mnohých problémov, ktoré im bránia dosiahnuť úspech (nerozhodnosť, skromnosť, plachosť atď.).