Metro vo sne - ako dešifrovať podľa populárnych kníh snov

V našej dobe preťaženia mestských ciest autami, nekonečnými dopravnými zápchami, prerušeniami vo verejnej doprave je jediný spôsob, ako vyriešiť všetky vaše každodenné záležitosti, uchýliť sa k službám metra.O čom metro sníva, zistíme v dôveryhodných knihách snov.

)Všeobecný výklad

Metro vo sne predstavuje nedobrovoľné obmedzenie priestoru na spanie, ktoré ho stavia do určitého rámca schopností, túžob, cieľov a vyhliadok.Cítiť žalár zavretý, cítiť strach znamená túžbu po zmene, inšpiráciu, slobodu názoru, názor, túžbu zbaviť sa hlúposti, stereotypov, klišé, rozšíriť rozsah vedomia človeka.

Zámerne ísť po eskalátore metra, aby ste sa dostali z jedného okresu mesta do druhého - to vyjadruje túžbu vyhnúť sa problémom, prekážkam, urýchliť dosiahnutie cieľa.Taký pozemok predpovedá pozitívny výsledok, ak ste vo sne jazdili po tejto vzdialenosti v prívese bez komplikácií a nič nespôsobilo nepríjemné pocity.Ak chcete uviaznuť niekde uprostred tunela a zažiť nedostatok kyslíka - v skutočnosti zvoľte lákavú, ale nerentabilnú cestu, po ktorej budete musieť zažiť veľa problémov skôr, ako sa dostanete do finále ako prvý.

Vystúpte z auta a choďte na výjazd sami - zrieknite sa obvyklého obrázkaživot, teplé miesto, stabilita s cieľom nájsť nezávislý a úspešný zdroj existencie: odhalenie vlastných talentov, vnútorný potenciál.V tomto prípade sa berie do úvahy hľadanie zmyslu života snílka, jeho skutočného osudu.

Dlhá jazda v metre je známkou zložitého obdobia, sútoku zložitých životných okolností.Vo chvíli, keď môžete skontrolovať silu charakteru, zmierniť svoju vôľu, vyskúšať svoju silu mysle, prehodnotiť a analyzovať minulé chyby.

V prípade dievčaťa môže taký pozemok zosobniť neuspokojenú lásku.Ak je mladá dáma predurčená na svadbu, bude to iba na základe výpočtu.Rodinný život bude v tomto prípade stabilný a pohodlný, ale bez emocionálneho výbuchu snílek.

Dostať sa z preplneného metra znamená prekonať všetky prekážky a dosiahnuť úspech.To niekedy naznačuje, že sa budete môcť predchádzať negatívnym a pokryteckým ľuďom a chrániť sa pred nimi.Prostredie v tomto zmysle odráža váš úzky okruh známych, v ktorom ste boli v poslednom čase veľmi nepohodlní a nepokojní.Teraz by ste nemali vstupovať do dôveryhodných vzťahov s priateľmi a požadovať zvýšenú oddanosť a pozornosť spoločné veci.Pravdepodobne budete musieť zmeniť tím rovnako zmýšľajúcich ľudí.

Stojenie v metre čakajúce na vlak dúfa v šťastnú nehodu, ktorá sa vôbec nepredvída.Je užitočné preukázať svoje podnikateľské kvality, odvahu a vynaliezavosť pri prijímaní prevádzkových rozhodnutí.Inak stratíte drahocenný čas, ktorývám môže ušetriť povesť a bohatstvo.

Choďte zlým vlakom a odjdite neznámym smerom - urobte unáhlené a nemysliace rozhodnutie, ktoré by mohlo mať nežiaduce následky.Na druhej strane to pomôže mimoriadnemu človeku vidieť situáciu novým spôsobom a otvoriť ďalšie horizonty pre budúci vývoj.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Metro ako uzavretý systém tunelov je symbolom ženských a ženských pohlavných orgánov.Muž, ktorý ide dole metrom - poznať prvý sexuálny zážitok, ktorý je schopný výrazne zmeniť myseľ spiaceho človeka.Aby mohla žena sledovať cestujúcich v metre - mať početné sexuálne kontakty, ktoré neprinášajú veľa uspokojenia.

Potešenie z sexu zažije tá dáma, ktorá sníva o rýchlej jazde v tuneli metra vlakom.Takže ste úplne spokojní so svojím osobným životom a nezmeníte partnera.Prejdite z vagóna na vagón, aby ste sa dostali na požadovanú stanicu - snažte sa nájsť ideálneho partnera, ktorý by prispel k maximálnemu orgazmu ženy.Dôvodom nespokojnosti je skôr snívačka, jej emocionálna stuhnutosť a plachosť.

Pre človeka môže dlhá cesta v metre odrážať jeho záujem o sexuálny život alebo skôr jeho neprítomnosť.Dôvodom abstinencie môže byť hľadanie ideálu milovanej práce náročnej na prácu, ktorá si vyžaduje veľa času a energie alebo nedostatok materiálnych schopností,ktoré odpudzujú potenciálnych partnerov.Ak však pred jazdou v prívese zostúpite po eskalátore, budete mať nezabudnuteľný sex s niekým, koho naozaj milujete.

V metre bola katastrofa - symbol skutočnosti, že príliš pochybujete o svojej schopnosti potešiť svojho partnera.Vaša neistota môže ovplyvniť intimitu.Po prerušení sexuálneho styku a preukázaní vlastnej bezmocnosti môžete druhú polovicu natrvalo stratiť.

Žena v metre, kde je dostatok vody, znamená otehotnieť v blízkej budúcnosti.Takéto vízie často snívajú o nechcenom tehotenstve, takže dnes by ste sa mali starať o antikoncepciu a bezpečnosť vášho zdravia.

Gustov Miller

Tunely a podzemné šachty naznačujú zložitosť cesty, ktorú si zvolil rojko.Máte plné nádeje a očakávaní, ktoré sa pravdepodobne nenaplnia.Videl som denný zostup pozdĺž eskalátora - to odráža nedostatok a rutinu života, ktorá už dlho neprinášala živé a nezabudnuteľné okamihy.Čím nižšie klesáte, tým viac ste ponorení do svojich vnútorných pocitov, pochybností a mučenia.

Strata v davnom podzemí hovorí, že pred závažnou udalosťou, ktorá môže ovplyvniť budúcnosť, zažívate strach a neistotu.Stav neistoty sa vysvetľuje aj skutočnosťou, že nemôžete predpovedať výsledok prípadu.

Prílet skôr, ako sa očakávalo, a radovať sa zo sna - uspieť tam, kde sa nespočítali.úspech.Môže to ovplyvniť niektoré zásady života, zmeniť váš prístup k známym veciam.

Zaspať v metre - sen varuje, aby bol pozorný a opatrný.Na preplnených miestach sa dá očakávať nebezpečenstvo.Nebuďte príliš dôveryhodní a otvorení.Počas tohto obdobia by sa mali cennosti uchovávať v bezpečí.

Evgeni Tsvetkov

Je slušné obísť tok ľudí pozdĺž metra - uzavrieť sériu transakcií, ktoré ovplyvnia finančnú pohodu spiaceho človeka.Pravidelnosť peňažných tokov vás poteší stabilitou a spoľahlivosťou.Práca v tomto období bude prioritou.