Mnoho detí sníva, podrobná interpretácia kníh snov

Naše sny sú častejšie odrazom vlastných túžob a pocitov ľudí okolo nás.Sny však môžu mať aj iný význam, ktorý pomáha pochopiť knihu snov.Prečo veľa detí sníva?Pre rôzne nočné sny ich vysvetlenie poskytujú rôzne knihy snov.

Všeobecná interpretácia spánku

Vidieť veľa detí vo sne, ktoré hrajú radostne a neplačú - k veľkému šťastiu, všeobecnej pohodea prosperita vašej rodiny.Pre matku vidieť veľa detí, ktoré sú s niečím choré, v skutočnosti znamená dobré zdravie jej vlastných detí v budúcnosti, ale so svojimi milovanými deťmi čelí mnohým ďalším problémom.

Mnoho detí vo sne, ktoré sú vážne choré alebo mŕtve - pre veľkú bdelosť a problémy pre všetkých členov vašej rodiny.Ak má vaša rodina dieťa, ktorého ste videli v takom stave vo sne, mali by ste podstúpiť neplánované vyšetrenie lekármi.

Prečo veľa detí sníva o tom, že vás osloví?Tento sen môže znamenať začiatok zlepšenia vášho vzťahu s ľuďmi vo vašom okolí, príbuznými, pracovnými kolegami a dokonca aj cudzími ľuďmi.

Mnohé deti, ktoré vo svojich snoch plačú, sú symbolom hroziacej katastrofy a rušivých predpovedí.V tomtov prípade, že musíte byť mimoriadne opatrní, aby ste sa vyhli podvodným situáciám zo strany zákerných a imaginárnych priateľov alebo obchodných partnerov.

Kúpanie detí alebo detí vo vode - symbol vašich životných plánov, ktoré sa čoskoro stanú skutočnosťou.Ošklivé, špinavé batoľatá v roztrhnutom oblečení - pre frustráciu a smútok v skutočnosti.Možno budete čoskoro oklamaní alebo zapletení do fiktívnej transakcie.Stojí za to byť opatrnejší a dávať si pozor na lákavé ponuky od cudzincov.

Prijmite deti vo sne - k splneniu všetkých vašich túžob.Hranie s deťmi je priaznivým znakom, ktorý vám sľubuje dosiahnutie všetkých vašich cieľov v oblasti milostných vzťahov a komerčných projektov.Po takomto sne sa môžete bezpečne zapojiť do realizácie svojich podnikateľských nápadov alebo nadviazať vzťah s osobou, ktorej máte citlivé ponuky.

Vidieť sa za otca alebo matku detí v nočných snoch je znakom nedostatočnej potreby rozvoja.Možno ste už dlho odložili niektoré ašpirácie a duchovné záležitosti a nevšimli ste si ich potreby vo vašom živote.Môže to tiež znamenať, že existuje potreba akútneho podvedomia niekoho ovplyvniť.

Interpretácia rôznych snov

Podľa Millerovej snovej knihy

Tento výklad obsahuje niekoľko výkladov snov s deťmi:

 • malé deti, ktoré sa smiali - k veľkému úspechu v budúcnosti.Čoskoro sa vyriešia všetky vaše súčasné problémy a do vášho domova príde harmónia a pohodlie;
 • Deti sú choré vo sne - pre ich dobré zdravie v budúcnosti.Nebojte sa znova, vaše dieťa nie je v nebezpečenstve;
 • deti, ktoré robia domáce úlohy - aby dosiahli súlad a poriadok vo vašej rodine;
 • smrť veľkého počtu detí je varovaním pred nešťastím, ktoré čoskoro dopadne na vašu rodinu;
 • deti v slzách - na napäté vzťahy s kolegami alebo blízkymi.Malo by byť pripravené na to, že sa proti vám začnú stavať nepríjemné intriky;
 • hranie s deťmi v pieskovisku a spoločná zábava - na dosiahnutie vašich cieľov.Platí to pre milostné záležitosti aj pre obchodnú sféru.

Podľa Loffovej snovej knihy

Loffova snová kniha má niekoľko výkladov snov s deťmi:

 • neznáme deti sú symbolom vašich vnútorných protirečení.V skutočnosti nemôžete vyriešiť jednoduché otázky, na ktoré odpovede doslova ležia na povrchu;
 • Deti, ktoré vás volajú mama alebo otec, sú prejavom túžby mať svoje vlastné deti.Takýto sen môže tiež hovoriť o nadviazaní vzťahu s vašimi vlastnými rodičmi;
 • malé deti vo sne sú odrazom vašich pocitov, strachu alebo postojov voči iným ľuďom.Možno by ste mali byť opatrnejší pri udalostiach, ktoré vás obklopujú.

Podľa Wangiho snovej knihy

Známy viditeľ veril, že snívanie malých detí znamená veľa problémov.vo vašom skutočnom živote.Možno tieto problémy nie sú také významné, ale to nevylučuje ich potrebu.riešenie.V knihe snov sú aj ďalšie interpretácie snov:

 • deti volajú - po smutných bdelých udalostiach.Mali by ste venovať väčšiu pozornosť svojim príbuzným a priateľom.Možno jeden z nich čoskoro vážne ochorie;
 • Deti so zdravotným postihnutím alebo len choré deti sú znakom toho, že by ste sa mali vzdať zlých návykov.Môže to poškodiť vaše zdravie;
 • hranie s deťmi je symbolom skutočnosti, že vaše záľuby a aktivity vás morálne uspokojujú.Vaša podvedomie vám povie o potrebe nájsť ďalšie koníčky podľa vašich predstáv.

Podľa Freudovej snovej knihy

Snívať o deťoch podľa Freudovej teórie sa v skutočnosti odráža stav vášho sexuálneho života.Starostlivosť o deti vo sne naznačuje dobré fungovanie reprodukčného systému a stabilné sexuálne vzťahy.

Sen, v ktorom plačú deti, symbolizuje vašu zmyselnú sexuálnu povahu, ktorá chce a vie, ako získať úplné uspokojenie z intimity.Ak ste potrestali deti, potom v skutočnosti trpíte nespokojnosťou vašich sexuálnych fantázií.

Podľa snovej knihy Nostradamusa

V snovej knihe Nostradamusa sú deti symbolom budúcnosti.Interpretácia snov s ich účasťou:

 • choré deti - varovanie pred nebezpečenstvom;
 • smejúce sa a zdravé deti sú priaznivým znakom, ktorý predpovedá zmeny vo vašom živote k lepšiemu;
 • hľadať deti vo sne je pokus nájsť stratené šťastie v skutočnosti;
 • plačúce deti - symbol malých problémov v budúcnosti;
 • držanie malých detí (bábätiek) v náručí je symbolom skutočnosti, že čoskoro získate novú nádej a budete opäť veriť vo svoju vlastnú silu.

Podľa knihy snov od Hasseho

Sen, v ktorom boli deti radostné a šťastné, sľubuje, že sa v blízkej budúcnosti dosiahne hmotnej prosperity alebo očakávaného zisku.

Ak si zúžil dieťa vo sne - veľká veľká radosť ťa na teba čakala, deti boli zbité - znamenie blížiacich sa rodinných hádok.

Veľké množstvo detí v nočných snoch tiež svedčí o neprimeraných ťažkostiach, úzkostiach a pocitoch v duši.Možno by ste mali byť uvoľnení z drobných problémov vo vašom živote.