Modlitba cyperského svätého mučeníka z korupcie, zlého oka, čarodejníctva

Pred niekoľkými rokmi v mojom živote sa náhle objavil čierny pruh: vážne choroby nevystúpili, niekoľkokrát som stratil dosť veľké množstvo peňazí, dostal nehodu.Pomyslela si: možno ma pokazili?Stále viac som o tom premýšľal.Spomenul som si, že začiatku čierneho pruhu predchádzala hádka s jednou nepríjemnou osobou.

S cieľom pomôcť v ťažkej chvíli sa rozhodla modliť sa k svätému mučeníkovi Cypriánovi, pretože vedela, že tento svätý pomáha zlým alebo zlým okom.

Keďže moja situácia nebola jednoduchá, modlil som sa za modlitbu 40 dní.Postupne som mal dobrý pocit, že ma Svätý Cyprián počuje a je pripravený pomôcť.Začal som častejšie chodiť do bohoslužieb, aby som prijímal spoločenstvo.

Na konci 40-dňového obdobia som sa cítil oveľa lepšie!Bola mi ponúknutá nová práca, choroba odišla.Ale najdôležitejšie - teraz som mal istotu, že Vyššie mocnosti sú so mnou, že ma nenechajú v problémoch.Preto odporúčam, aby každý, kto pociťuje známky korupcie, chodil častejšie do chrámu a čítal modlitbu sv. Cypriánovi.

Známky korupcie alebo čarodejníctva

Príbehy týkajúce sa čarodejníctva alebo korupcie je vždy ťažké dokázať.Tu sa môžeme spoľahnúť iba na našu intuíciu - ak sa vo vašom živote niečo vážne pokazí a máte vážnezlé prianie, potom môžeme predpokladať čarodejníctvo.Hlavným znakom akejkoľvek škody je náhle nešťastie, nelogická povaha zlyhania.Existuje príliš veľa problémov z rôznych sfér života:

 • zdravie mizne,
 • vzťahy sú zničené,
 • peniaze sú stratené,
 • dochádza k nehodám,
 • pri práci sa vyskytujú vážne problémy.

Ak sa vám niečo podobné stane, potom môžeme predpokladať, že môžeme hovoriť o čarodejníctve.Mnohí sú v zhone, aby tento problém vyriešili pomocou „informovaných“ babičiek, je to však zlé riešenie.V tejto situácii môže prostredníctvom svätých pomôcť iba Boh.Aby korupcia zmizla, treba sa modliť častejšie, uctievať a prijímať spoločenstvo.

Modlitba sv. Cypriána za korupciu, zlé oko, čarodejníctvo

Najmocnejšou modlitbou za korupciu, čarodejníctvo a krádež diabla je modlitebná výzva k veľkým svätým.Cyprus a Ustinje.

Modlitba svätých je uvedená v mnohých pravoslávnych modlitebných knihách.Môžete si ho vytlačiť alebo skopírovať ručne a nahlas si ho prečítať ráno a večer pred obrázkom svätých mučeníkov.

Veľa pravoslávnych cirkví má ikonu znázorňujúcu Cyperčana a Ustinhu.Je vhodné, aby ste prišli do chrámu, postavili pred ich obraz sviečku, prečítali modlitbu a potom zostali v službe.

Domáca modlitba sa číta rovnako ako ktorákoľvek iná.

 • Kúpiť obraz svätých Cypriána a Ustinhy,
 • kúpiť voskové sviečky v kostole,
 • svetelné sviečky pred obrazom,
 • pripraviť text modlitby,
 • Čítanémodlitba, predstavujúca si, že svätí počúvajú tvoje žiadosti,
 • Po modlitbe povedz svätým svojím vlastným slovom o svojich problémoch a podozreniach zo znehodnotenia.

Odporúča sa prečítať si cyperskú modlitbu 40 dní v rade.

História svätých Cypriána a Ustinhy

Prečo títo svätí pomáhajú čarodejniciam?Faktom je, že sv. Cyprián, ktorý žil v prvých storočiach kresťanstva, bol pôvodne čarodejníkom.Vedel, ako spôsobiť škody, slúžili mu démoni a vykonával rozkazy.Zlí duchovia mu boli úplne poslušní, ale ich sila nestačila, keď sa stretli so skutočne veriacou dušou - ako bola Ustinya (Justina), mladý kresťan, ktorý sa nechcel vydať za pohana.Tento mladý pohan si najal Cypriana, aby prinútil krásu súhlasiť s manželstvom.

​​

Sila jej viery bola taká veľká, že sa s ňou démoni nedokázali vyrovnať.Cyperčan bol šokovaný.Uvažoval, ako môže mladé dievča upokojiť tých najsilnejších zlých duchov.A potom si čarodejník uvedomil, že existuje sila silnejšia ako tí démoni, ktorých ovládal.

Pokánie Cypru bolo úplné a konečné.Prišiel do kresťanskej cirkvi a modlil sa za odpustenie mnoho dní v rade.Kňaz videl slzy a pokánie Cypriána a uveril mu.Cyperčan sa stal jedným z diakonov v chráme, ale nikdy nezabudol na svoje hriechy, strašne sa modlil k Bohu o odpustenie.

Cyprián a Justina zomreli ako svätí mučeníci - zajali ich Rimania a dlho ich mučili a nútili ich vzdať sa Krista.Ale Cyprian a Justinarozhodli sa zomrieť, ale nevzdať sa svojej viery, bolo také silné.Po smrti chránia svätí tých, ktorí trpeli démonickým vplyvom.

Stanovisko cirkvi

Je známe, že mnohí kňazi popierajú možnosť čarodejníctva a postihnutia.Sú presvedčení, že takéto účinky sa môžu vyskytnúť iba u ľudí, ktorí nemajú dostatočnú vieru - to sa uvádza v mnohých článkoch a videách.

S týmto názorom musíme súhlasiť.Je však potrebné uznať, že v živote sú ťažké situácie, keď nás ovládnu sily zla.Možno je to skutočne kvôli nedostatku viery a spravodlivému životu.V každom prípade, keď sa nachádzame v ťažkej situácii, potrebujeme podporu.A takáto podpora môže byť pre nás modlitbou sv. Cypriána.

Je možné začať s modlitebnou výzvou na Cyperčanov (text modlitby je uvedený v mnohých pravoslávnych zbierkach).Ale potom, čo sa trochu zlepšíte, musíte určite zmeniť svoj život, obrátiť sa k viere a cirkvi.

Záver

V dôsledku toho chcem dospieť k záveru: iba samotný Pán Boh môže byť najlepším obhajcom zla.Aby sme sa obrátili na Boha za pomoc s korupciou, je potrebné:

 • posilniť vieru,
 • častejšie navštevovať Boží chrám,
 • priznať sa,
 • prijať spoločenstvo,
 • recitujú modlitbu od čarodejníctva k svätým Cypriánom a Ustinji.