Modlitba ďakuje Nicholasovi Wonderworkerovi za pomoc

Mnoho ľudí vie, že v časoch ťažkostí je najlepšou pomocou modlitba.Ľudia však často zabúdajú, že za ich pomoc sa musí poďakovať svätým a Bohu.Vďačná vďačnosť je znakom toho, že sa obraciate k vyšším mocnostiam nielen preto, že vás mučili problémy, ale aj kvôli úprimnej láske k Bohu.

Po splnení mojich požiadaviek adresovaných svätému vždy čítam poďakovanie Nikolajovi Ugodnikovi (a vždy pomáha, aj keď si to nevšimneme).A všimol som si, že všetky moje materiálne úspechy sa stali vážnejšími: ak dosiahnem úspech v akomkoľvek podnikaní, potom už v tejto oblasti nedôjde k zlyhaniu.Úspech je pevný.To pomáha svätému Mikulášovi, najmä ak mu poďakujete a rozprávate mu o jeho skutkoch, ako aj o láske k Bohu.

Nicholas Wonderworker je náš ochranca a patrón

Prečo je také dôležité obrátiť sa na Svätého Mikuláša, prečo by všetci ľudia mali od neho očakávať pomoc v ťažkých situáciách, dokoncatí, ktorí už sú zúfalí?

Nikolai Ugodnik je veľkým svätcom, známym v staroveku, arcibiskupom, ktorý žil pred mnohými storočiami v kresťanskom štáte Lycia, ktorý sa nachádzal na území moderného Turecka.Nicholas bol taký láskavý k ľuďom, že aj počas jeho života si obyvatelia Lycie uvedomili, že sú svätí.Legendy sa šírili o jeho láskavosti a láske k Bohu.

Svätý bol Stvoriteľovi tak blízky a drahý, že Boh udelil svojmu nezištnému služobníkovi dar zázrakov: Nicholas mohol uzdravovať ľudí v mene Krista,okrem nevinných odsúdených, ako aj tých, ktorí majú problémy.Pomáhal chudobným, hladujúcim, trpiacim zlyhaním plodín a chorobami.

Arcibiskup Nicholas bol obzvlášť láskavý k deťom a všetkým znevýhodneným.Veľmi miloval zvieratá, takže sa stále verí, že svätý Mikuláš chráni domáce zvieratá pred nešťastím a chorobami.

Je svätým patrónom zástancov, najmä námorníkov.Známy je prípad, keď námorníci, ktorí žili počas Mikuláša Príjemného a poznali jeho osobitné zásluhy pred Bohom, dostali búrku a začali sa odvolávať na dobrého arcibiskupa.Vďaka modlitbe sa more upokojilo a boli ľahko zachránené, hoci spočiatku neexistovala nádej na spasenie, bola tu taká silná a nebezpečná búrka.

Čo pomáha Nicholasovi Wonderworkerovi

St. Nicholas pomáha pri akýchkoľvek problémoch a nešťastí.Hlavnou vecou nie je obrátiť sa na neho s takou žiadosťou, ktorej vykonanie zahŕňa ujmu niekomu inému.Nahnevané, nespravodlivé modlitby nebudú počuť.

V opačnom prípade bude svätý počuť a ​​čo najviac vyhovie vašej žiadosti.Verte, že sa to naozaj deje!Pre Nicholasa Wonderworkera nie je nič nemožné.To je len výsledok, ktorý sa môže líšiť u rôznych ľudí.Moji dvaja priatelia sa modlili k svätému, aby ich manželia prestali piť.A svätý nezostal ľahostajný k ich prosbám, ale ich osud bol iný.V jednej žene sa jej manžel skutočne obrátil na špecializovaných narkológov a začal sa úspešne liečiť na alkoholizmus.

Ale ďalší priateľ sa modlildosť dlho a v jej živote nedošlo k žiadnym zmenám.V určitom okamihu si uvedomila, že je čas, aby opustila svojho alkoholického manžela.A tu sa začali diať skutočné zázraky: priatelia jej ponúkali byt za cent, veľmi dobrá ponuka, pokiaľ ide o nové zamestnanie.Pochopila, že urobila správnu vec, že ​​pre ňu bolo dobrým rozhodnutím opustiť svojho manžela, a potom ju podporil Svätý Mikuláš.

Prečo sú slová vďačnosti dôležité pre vyššie sily

Veľmi často ľudia žijú, ako žijú.Nemyslia na to, aké etické sú ich činy, aký čistý a správny je ich život.Život pokračuje - a dobrý!Keď sa však vyskytne nejaký problém, začnú problémy, potom mnohí z nás v prvom rade začnú viniť Boha a osud za naše problémy, bez toho, aby premýšľali o tom, že do našich životov priniesli problémy sami.

Ak nemyslíte na Boha, nenapĺňate svoj život dobrými skutkami, potom na úplne svätom mieste začínajú úplne odlišné entity, a preto vznikajú rôzne nešťastia.

Navyše, ak sa v živote stane niečo dobré, málokto z nás sa poponáhľa poďakovať Bohu za naše šťastie.A to je tiež zle: nemali by ste obviňovať vyššie sily za naše nešťastia, ale mali by ste im vždy poďakovať za šťastie a úspech.Všetko dobré na tomto svete pochádza od Boha a ak ďakujeme, zlepšujeme iba situáciu, upevňujeme úspech, pretože vytvárame väzby so zdrojom všetkého, čo je dobré a jasné - s Pánom.

Modlitba za poďakovanie Nicholasovi Wonderworkerovi za pomoc

Ako môžeaby ste zneli modlitbu poďakovania Nikolajovi Ugodnikovi?Čítajte akúkoľvek kanonickú modlitbu z pravoslávnej modlitebnej knihy, ale pred prečítaním vlastných slov ďakujte Nikolajovi zázračnému pracovníkovi za podporu v konkrétnom prípade (pomenujte túto situáciu, povedzte nám, aké je pre vás jeho priaznivé riešenie).

Najlepšie je povedať poďakovanie pred obrazom svätca so zapálenými sviečkami kostola.Ikonu svätého Mikuláša, ktorú si môžete kúpiť v ktoromkoľvek obchode s cirkvou, je to jeden z najobľúbenejších a najctivejších svätých.

Nepoškodzujte láskavými slovami, necítite lásku k veľkému svätcovi, ktorý už mnoho storočí nezaujato pomáha každému, kto ho žiada o podporu.Nechajte svoju vďačnosť znieť v teple a úprimne.Uvidíte, koľko ďalších dobrých zázrakov sa stane vo vašom živote!