Modlitba k životodarnému krížu Pána v ruštine

V ťažkých životných situáciách modlitba pomáha Pánovi kríž poskytujúci život.Modlitba za Kristov kríž mi pomohla v najťažších a najsmutnejších skutkoch.Manžel trpel alkoholizmom: zlý zvyk v určitom okamihu potichu prerástol na chorobu.V našej rodine sa toho veľa zmenilo: agresia z jeho strany začala, ja som sa bála jeho zvláštneho správania.Sám sa v dobrých chvíľach, keď bol triezvy, sťažoval, že sa situácia vymkla spod kontroly.

V najťažších chvíľach som začal čítať modlitbu „Nech Boh znova vstane“ a po chvíli sa stal zázrak: manžel sa upokojil, zaspal a jeho agresia sama od seba zmizla.Potom sa najčastejšie ospravedlňoval, činil pokánie.A čo je najdôležitejšie, pri čítaní modlitby som mal okamžite pocit bezpečia a ochrany od vyšších síl.Po nejakom čase sa môj manžel rozhodol podstúpiť ošetrenie a teraz je všetko v poriadku.

Modlitba k životu dávajúcemu krížu - spasenie v ťažkej situácii

Keď je uložená výzva na čestný kríž, je známy veľký počet príbehov.ľudia v ťažkých situáciách - so závažným ochorením, v nebezpečenstve, keď sú napadnutí agresívne orientovanými ľuďmi alebo inýmix ťažkosti.

Raz som to bolbabička sa učila modlitbe: povedala, že text modlitby „Nech Boh vstane znova“, musí byť vyslovený, keď sa stane strašidelným.Raz som sa stratil v lese a nemohol som nájsť cestu domov.Zo strachu som dokonca zabudol na text modlitby, ale postupne som si spomínal.Niekoľkokrát som čítal modlitbu a upokojil som sa, som si istý, že teraz idem na cestu a všetko sa vyrieši.Po chvíli, keď sa našla cesta, ma skutočne priviedli do susednej dediny.

Moji priatelia uviedli, že modlitba im tiež pomohla v zložitejšom prípade, keď bol ich syn v nebezpečenstve z dôvodu neskúsenosti kontaktovať zločineckú skupinu.Modlitbou boli rodičia syna prepustení a už nikdy neboli prenasledovaní.

Modlitba pomáha pri záchvatoch paniky a úzkosti

V modernom svete je taký nepríjemný problém, ako sú záchvaty paniky, bežný.Je ťažké povedať, aký je ich dôvod, možno kazí alebo zlé oko.Ale hlavná vec je, že sa môžete tohto ochorenia zbaviť modlitbou k čestnému krížu.

Keď sa začne záchvat paniky a z neznámych dôvodov sa stane strašidelným, najlepšou oporou je čítanie modlitby.Pomáha upokojiť, dôverovať vyšším mocnostiam, veriť v najlepšie a pustiť negatívne.

Pomáha tiež, ak máte nevysvetliteľnú úzkosť: napríklad sa bojíte o svoje deti, manžela, príbuzných, hoci neexistuje dôvod na znepokojenie.V tomto prípade je najlepšie sa neobávať bez dôvodu.Ale aby ste odstránili alarm, prečítajte si modlitbu „ÁnoBoh bude vzkriesený, “pomôže ti to zbaviť sa čiernych myšlienok.

Podpora vyšších právomocí v prípade korupcie a zlého oka

Najčastejšie sa odporúča prečítať si modlitbu k životu dávajúcemu krížu od korupcie a kliatby.Ak sa v dome stanú čudné veci, ak vás prenasledujú mnohé problémy, ktoré sa dajú logicky ťažko vysvetliť, prečítajte si túto modlitbu a spoliehajte sa na Božiu pomoc.

Možno máte nepriateľských susedov a predpokladáte, že vás možno pokazili.Zapáľte sviečku a čítajte modlitbu, až kým nebudete cítiť pokoj a pokoj.Ak máte vážne obavy, že ste boli poškodení, je lepšie prečítať si text pravidelne, pri najmenšom zhoršení alebo túžbe.

Mimochodom, táto depresia môže byť účinná.Nezabudnite samozrejme hľadať pomoc od svätých a od samotného Pána Boha, ale v prípade, že sa necítite dobre, text tejto modlitby by mal byť vždy po ruke.


Stručná história modlitby

V ortodoxii existuje veľa modlitieb adresovaných svätým, Pánovi Bohu alebo Matke Božej.Pre tých, ktorí sa práve začínajú zaujímať o pravoslávny svet, môže byť prekvapujúce, že taká silná modlitba je zasvätená krížu.Kríž v kresťanstve je však symbolom života a vyslobodenia z duchovnej smrti, a preto má text takú veľkú moc.

Verí sa, že cisár Konštantín sa tri storočia po živote Spasiteľa rozhodol nájsť kríž, na ktorom bol Kristus ukrižovaný.Nemohol ho nájsť dlho, až nakoniec.objavili v jaskyni až tri identické kríže, ktoré kedysi slúžili ako nástroj popravy.Aby zistili, či medzi nimi existuje kríž, ktorý má zvláštnu moc, boli vzatí späť k nevyliečiteľne chorej žene.A v určitom okamihu sa úplne zotavila.Legenda tiež hovorí, že v tom okamihu bol zosnulý prepravený na pohreb - a tiež vstal z mŕtvych, to bola sila Pánovho kríža.Takto bola získaná jedna z hlavných pozostatkov kresťanstva - zjavil sa Kristov kríž a modlitba adresovaná krížu Pána.

Modlitba za životodarný kríž v ruštine je všetkým známa najviac.Kto vie, v ktorých situáciách sa možno nachádzame?Ak sa text ťažko učí, môžete si so sebou priniesť kus vytlačeného modlitebného textu alebo si ho kúpiť v obchode v kostole.

Najlepšie je, ak je doma krucifix: text by sa mal čítať pri pohľade na krucifix (alebo držať prsný kríž rukou).Je tiež dôležité pamätať na to, aby ste sa osvetľovali znakom kríža.Pri ťažkých chorobách je lepšie si prečítať modlitbu v noci pred spaním, upokojiť myseľ a naladiť to najlepšie, čo pomáha zhora.Keď je televízor zapnutý, nemali by ste čítať text, nič vás nesmie odvádzať od hlavnej veci - rozhovoru s Bohom.