Modlitba Matrone za manželstvo a vzťahy

Dlho som bol duchovným a snažím sa ľuďom pomáhať každý deň.Často ma oslovujú problémy manželstva a osobného života.Preto vám dnes poviem, s kým sa máte modliť, aby ste našli pravú lásku.

Problém nájdenia druhej polovice

Moderný priebeh života sa radikálne líši od toho, na čo sú naši starí otcovia a babičky zvyknuté.Rozvoj internetu výrazne rozšíril príležitosti.Okrem toho vďaka komunikácii na sociálnych sieťach bolo možné zostať v kontakte s príbuznými žijúcimi ďaleko ďalej a dokonca nájsť dušu.Zdá sa, že teraz by malo byť veľmi málo osamelých ľudí.Koniec koncov, každý dostal jedinečnú príležitosť nájsť svoj osud, aj keď vyvolený alebo vyvolený žije na opačnej strane sveta.

Avšak všetko nie je také ružové.Od dnešného dňa zostávajú štatistiky veľmi smutné.Počet úspešných a dlhých manželstiev nie je taký vysoký.Navyše iba malá časť občanov je vydatá.Väčšina z nich nedokáže nájsť ani dušu.Ale ani tí, ktorí mali to šťastie, že našli svoju lásku, sa neponáhľajú s predložením žiadosti do kancelárie úradu.Ohromuje ich úzkosťmanželstvo môže byť neúspešné.Preto dávajú prednosť budovaniu vzťahov v občianskom manželstve.

Cirkev to samozrejme neschvaľuje.Pretože vzťah medzi mužom a ženou musí byť legalizovaný.Okrem toho je nevyhnutné, aby sa toto manželstvo uzavrelo v nebi.To znamená, že manželia musia mať v kostole svadobný obrad.Je však ľahké uhádnuť, že len málokto sa odváži takýto krok urobiť.Duchovní mentori sú si istí, že tento problém možno vyriešiť.Ale veriaci musia hľadať pomoc od moskovskej Matrony.Kňazi veria, že práve moskovská modlitba za manželstvo môže ľuďom pomôcť nájsť šťastie v ich osobnom živote a prísť k Pánovi.

Stručná biografia Moskvy Matrony

Na svete bola táto patrónka známa ako Matron Nikonov.Narodila sa v chudobnej rodine.Obaja rodičia museli tvrdo pracovať, aby živili rodinu.Okrem Matrona mali manželia ďalšie tri deti.Preto nemožno povedať, že jej pôrod bol vítaný.Situáciu výrazne zhoršilo aj to, že sa dievča narodilo slepé.Lekár, ktorý sa narodil, okamžite povedal zlú správu rodičom a varoval, že nebude možné vrátiť pohľad dievčaťu.

Keď sa pár dozvedel, že má choré dieťa, vážne premýšľali o potrebe opustiť ho.Pretože dokonale pochopili, že nedokážu poskytnúť dieťaťu náležitú starostlivosť.Okrem toho, vzhľad v rodine dieťaťa so špeciálnympotrebám uložili určité povinnosti absolútne všetkým členom rodiny.A tak rodičia cítili, že je lepšie dať dievčaťu prístrešok, kde sa o ňu postarajú.

Až nakoniec sa otec a matka rozhodli dieťa opustiť.Dôvodom je podivný sen, ktorý bol deň predtým videný matkou Matrona.Vo svojom sne žena uvidela krásneho vtáka s bielym perím, ktorý sedel na hrudi.Zdá sa, že jej sen bol zhora známy.A tak žena jednoznačne odmietla identifikovať svoju dcéru v útulku.Jej rozhodnutie bolo také kategorické, že sa jej manžel musel vyrovnať.

Spočiatku nikto neschválil rozhodnutie, ktoré urobila žena.Proti tomu boli aj dedinčania.Videli, aké katastrofálne je postavenie rodiny.A tak bolo ľahké uhádnuť, že pre nich bolo štvrté dieťa bremenom.V týchto ťažkých časoch skutočne veľké rodiny nežili, ale prežili.Čoskoro sa však ukázalo, koľko ľudí sa mýli.Pretože toto dieťa bolo Božím požehnaním.

Boží dar

Keď sa po celom okrese šírili zvesti o tom, že dievča má božský dar, ľudia sa k nej priblížili.Je pozoruhodné, že mladé dievča mohlo človeku rozumieť iba jedným slovom a nasmerovať ho na pravú cestu.Nikdy neodmietla pomoc a hriešnikov.Keď Matron videl, že človek je mučený hriechom, ktorého sa dopustil, pokúsil sa mu povedať, čo má robiť, ako prosiť odpustenie od Všemohúceho.

Okrem toho sa modlila za dušehriešnici.Z tohto dôvodu ju kňazi považujú za príhovorku všetkých ľudí, čo je pre nich obzvlášť priaznivé.Preto kňazi, ktorí hľadajú pokánie, vždy odporúčajú kňazi, aby sa modlili Matronovi.

Do liečiteľky prišli pomerne často slobodné ženy.Požiadali o rôzne veci:

 • pre šťastné manželstvo;
 • po návrate neverného manžela do rodiny;
 • o osobnom šťastí.

Liečiteľ len nepočul všetky tieto žiadosti.Pokúsila sa nájsť spôsob, ako pomôcť postihnutým.Všetkým, ktorí ju oslovili, vždy odporučila Pánovi modlitby a modlitbu za milosrdenstvo.V skutočnosti iba podľa jeho vôle je možné zmeniť osud človeka k lepšiemu.

Matrona často modlila tieto modlitby tým ženám, ktoré k nej prišli a požiadali o šťastie v jej osobnom živote.Preto sa teraz uznáva, že Matron je patrónkou žien, ktoré, keď sú v nebi, naďalej pomáhajú tým, ktorí sa k nej obracajú.

Ktorá modlitba je správna?

Ľudia, ktorí sa len nedávno obrátili na vieru, môžu považovať túto otázku za veľmi zvláštnu.Ministri cirkvi ho však počujú dosť často.Dôvodom je túžba ľudí obrátiť sa na patróna prostredníctvom modlitby.Zdalo by sa, že v tejto túžbe nie je nič hanebné alebo zlé.Koreň problému však spočíva v tom, že niektorí ľudia sa považovali za nejakého mesiáša a rozhodli sa nezávisle vymyslieť text modlitby adresovanej Matronovi.

Toto je, samozrejme, úplnecirkev neprijateľná a kritizovaná.Existuje iba jedna verzia modlitby, ktorá bola zostavená striktne podľa kresťanských zákonov.Je to silná modlitba, ktorá sa považuje za kanonickú.V tomto článku sa predstaví ona.

​​

Musí sa použiť, ak si osoba želá podať žiadosť moskovskej matke.Je však dôležité pamätať na to, že každý človek sa môže slobodne obrátiť na patrónu podľa vlastných slov.Jedinou požiadavkou je úprimnosť ctiteľa.

O patronku sa môžete uchádzať prostredníctvom rôznych žiadostí:

 • o manželstvo, ktoré prinesie iba radosť;
 • o úspešnej láske, ktorá trvá do smrti;
 • o vydávaní dieťaťa, ak žena nebola tehotná už dlhší čas, ale sníva o tom, že sa stane matkou;
 • o zdraví blízkych a príbuzných, ktorí náhle postihli ochorenie.

Je pozoruhodné, že kňazi odporúčajú, aby všetky ženy, ktoré z akéhokoľvek dôvodu nemôžu otehotnieť, tiež predkladali modlitby Moskovskej matrone.Pretože to je jej príhovor, ktorý môže napomáhať Pána.Samozrejme ju nemôžete požiadať o nič zlé.Napríklad o treste pre nepriateľov.Koniec koncov, človek nie je Bohom Pánom.A tak nemal príležitosť zvoliť si trest pre páchateľov.V tomto prípade sa môže modliť iba za milosť za Všemohúceho, aby chránil svojich zlých ľudí a zlé myšlienky nasmerované jeho smerom.

Ako čítať modlitbu adresovanú Matronovi?

Len málo ľudí premýšľa o tom, čo existuje.určité kánony vzostupu modlitieb.A duchovenstvo trvá na tom, že ich treba dodržiavať.Pretože to jasne preukáže, ako vážne človek zaobchádza so patrónom, ako veľmi ho rešpektuje a verí v silu, ktorú vlastní.

 1. Modlitbu adresovanú moskovskej matke je možné prečítať kedykoľvek počas dňa.Je však dôležité pamätať na to, že modlitby sa musia čítať v dňoch zostávajúceho mesiaca.Koniec koncov, slabnúci mesiac môže len vziať a nie dať.
 2. Je lepšie sa modliť, stojaci pred svätou tvárou.Toto je nepísané pravidlo, ktoré sa musí dodržiavať.Ak človek nemá možnosť prísť do kostola, môže sa samozrejme obmedziť na čítanie modlitieb pred ikonou.
 3. Modlitba za manželstvo a osobný život Matrona je veľmi silným amuletom.Matron preto v čase mimoriadnej potreby určite pomôže.
 4. Aby modlitba získala silu, musíme veriť, že nebo mu skutočne pomáha.Koniec koncov, bez viery nie je pochýb o tom, že bude vypočutá akákoľvek modlitba.

Text modlitby

Predtým, ako začnete čítať modlitbu, je dôležité zbaviť sa cudzích myšlienok.Preto sa odporúča nielen ísť do prázdnej miestnosti a okamžite začať čítať modlitbu, ale niekoľko minút sedieť a premýšľať o vašej žiadosti.A iba úplným sústredením môže človek prečítať text modlitby adresovaný Moskovskej matke.

Záver

 1. Modlitba, ktorú ponúka moskovská Matrona, sa považuje za veľmisilné kúzlo.Preto ju môžu bezpečne používať tí, ktorí snívajú o šťastnom manželstve.
 2. Každý sa môže modliť k patrónke, ale zároveň musí byť jeho myšlienka čistá.
 3. Nie je možné požiadať patronku, aby potrestala nepriateľov.Takáto žiadosť nebude vybavená.
 4. Ak osoba potrebuje záštitu, musí byť o to požiadaná.
 5. Na to, aby sme mohli hovoriť so patrónkou, je potrebná kanonická modlitba.Duchovníci si tiež sú istí, že sa človek môže podľa vlastných slov obrátiť na moskovskú matricu.Hlavná vec je, že sú úprimní.