Modlitba pokánia za celú rasu: za odpustenie hriechov, za zdravie blízkych a príbuzných

Chcem zdieľať informácie o tom, ako čítať modlitbu za celú moju rodinu.Rozhodol som sa odčiniť hriechy svojich predkov, keď som mal dvakrát nehodu, a tiež čoskoro potom som stratil podnikanie.Cítil som sa veľmi zle: zdalo sa, že najčiernejší prúžok prišiel v mojom živote, nie je tmavší.

Zároveň som si naozaj nepamätal žiadne veľmi vážne hriechy na svoje svedomie - vždy som robil dobročinnú prácu, chodil som do kostola.Bolo mi odporučené modliť sa za svoju rodinu, aby som očistil môj život od hriechov spáchaných v predchádzajúcich generáciách.

Začal som sa veľmi horlivo modliť, veľa som plakal, pretože som si bol istý, že osud mojich starých rodičov, ktorí žili počas vojny, bol ťažký.

Môj život sa postupne zlepšoval: moje zdravie sa zotavilo, otvoril som nové podnikanie, úspešnejšie a výnosnejšie.Uvedomil som si, že modlitba za našich predkov je nevyhnutná.Nie je náhodou, že cirkev si pamätá mŕtvych, aby uľahčila ich osud.

Známky, že vaša rodina potrebuje pomoc s modlitbou

Ak sa vo vašom živote vyskytne množstvo podivných problémov, sú vaše deti choré, máte neustále finančné problémy, často sa ocitnete v úrazoch alebo v iných problémových situáciách.s najväčšou pravdepodobnosťou vám môžu pomôcť modlitby za očistenie rasy.

Znakom toho, že rodina potrebuje pomoc pri modlitbách, môže byť depresia medzi predstaviteľmi rôznych generácií, závislosť od alkoholu, duševné poruchy, neplodnosť, samovražedné nálady.

Tieto problémymôžete povedať, že vo vašej rodine sa po mnoho generácií zhromaždilo veľa hriechov.Možno, že kedysi boli niektorí z vašich predkov zranení alebo prekliatí.

Činnosť našich predkov až do siedmeho av niektorých prípadoch až do 12 kmeňov ovplyvňuje náš život.A to je veľmi veľký počet ľudí!Je úžasné, ak mnohí z nich viedli spravodlivý životný štýl, modlili sa a pomáhali iným ľuďom.To sa však vždy nestane ...

O živote našich predkov nevieme veľa, ale jedna vec je istá: za posledné storočia v našej krajine zúrilo vojny, politické represie, hladomor a ďalšie nešťastia.To znamená, že osud našich starých rodičov a predchádzajúcich generácií bol ťažký.

Nie je na nás, aby sme ich súdili, prežili, ako len dokázali.Môžeme sa však za nich s láskou modliť, prosiť Boha, aby odpustil ich hriechy a chyby a tiež umožnil nám a našim deťom žiť šťastnejší a plnší život od nuly.

Ako sa modliť za klan

Modlitba za klan je vážna úloha, nemôžeme uspieť v očistení hriechov, ktoré sa zhromaždili počas mnohých životov za dva až tri dni.Musíte vypočítať svoju silu a zaviazať sa prečítať modlitby za rodinu počas 40 dní.Ako to urobiť lepšie?

Najskôr si každý večer kúpte 40 (alebo viac) kostkových sviečok a zapálte sviečku (alebo viac, ak sa vám páči) na pamiatku svojho druhu.

Modlitby sa najlepšie čítajú ráno.Ak pre vás tento čas nie je vhodný, večer si vyhradzujte čas, ale nenechajte si ujsť jediný deňmodlitba, pretože očistenie modlitbami by nemalo byť prerušené na 40 dní.Toto je čas, ktorý stačí na vážne zmeny v rodine.

Svoju modlitbu môžete začať vlastnými slovami.Požiadajte Boha, aby požiadal o všetky hriechy vašich predkov, nech sú kdekoľvek.Počas liečby si pamätajte tých zástupcov predchádzajúcich generácií, ktorých ste osobne poznali alebo videli na fotografii (napríklad starí rodičia).

Potom požiadajte Boha, aby naplnil svetlom a radosťou váš život a život vašich detí a blízkych.

Po obracaní sa k Bohu si prečítajte modlitby „Náš otec“ a „Theotokos, Panna, Zdravas“, „Za očistenie rodiny“.Potom ďakujeme Bohu za očistenie všetkých predchádzajúcich generácií.

Odporúča sa tiež, aby ste v tomto období objednali diela pre svojich zosnulých príbuzných, ktorých ste osobne poznali.Samostatne sa môžete modliť za tých, ktorých osud bol obzvlášť ťažký: napríklad viete, že niekto z vašej rodiny pil, opustil svoju rodinu a skončil vo väzení.

Ak si pamätáte narodeniny a dni úmrtia svojich predkov, nezabudnite ich sláviť, zaobchádzajte s kolegami a známymi na pamiatku mŕtvych.

Aké problémy možno vyriešiť absolvovaním 40-dňovej modlitebnej služby za klan

Často sa stáva, že po vrúcej modlitbe za klanové deti sa rodia neplodným párom.Medzi ľuďmi, ktorí spolu žijú 10 až 15 rokov, sa niekedy objavia dedičia a stratili nádej na to, že sa stanú rodičmi.Modlitba za preteky očisťuje hriechy predkov a preteky môžu pokračovať!

Modlitba tiež odstraňuje obavy a fóbie,ľudia sa prestanú starať o maličkosti, cítia sa istejšie.Dokonca aj také moderné obavy, ako prechádza aerofóbia.

Čistenie rodu nám umožňuje zbaviť sa chronickej únavy, nespavosti a zlých snov.Nechajte dokonca klinickú formu depresie, hlavnou vecou je získať silu a vydržať 40 dní modlitby!

Stáva sa, že členovia rodiny sa zbavia závislosti na alkohole, ale v prípade takého vážneho problému je lepšie pokračovať v modlitbe alebo začať znova po chvíli, napríklad po niekoľkých týždňoch.

Agresia a hnev odchádzajú od ľudí, mnohí nájdu spriazneného duše, osud mladšej generácie - detí a vnúčat detí, ktoré čítajú modlitbu - sa zmierňuje.

Na záver by som rád odporučil častejšie modlitby za našich predkov - tých ľudí, vďaka ktorým sme sa narodili.Mali by ste im často poďakovať, mentálne a nahlas, požiadať Boha, aby im odpustil všetky hriechy, ktoré nazhromaždili počas svojho života, a dal im nebeské kráľovstvo.