Modlitba z energetických upírov je efektívny spôsob ochrany

Sú v dnešnej dobe upíri?Gróf Dracula a podobné vlkodlaky sa samozrejme stali iba ozveny minulosti a vampirizmus nadobudol inú formu - energiu.Modlitba z energetických upírov je rovnako dôležitá a moderná ako kedykoľvek predtým, pretože sú okolo nás.

Vampire príbuzný môže žiť vedľa vás, šéf v práci, a dokonca aj upíri môžu byť medzi priateľmi a priateľkami.Vampirizmus získal skrytú formu, nasadil masku priateľstva a milosrdenstva.A niekedy sa môže upír zamaskovať za ubohého porazeného, ​​ktorý je v živote strašne smutný - a vy mu len s jeho účasťou môžete pomôcť.Pravda, vďaka vašej osobnej energii.Zvážte rôzne spôsoby ochrany pred týmto „zlom“.

Známky moderného upíra

Čoje vampirizmus?Je to vždy chybná ľudská energia, inými slovami choroba.Osoba nemá osobnú vitalitu a intuitívne ju vyberá od ostatných.Existuje veľa spôsobov, ako zvoliť energiu:

 • spôsobujú agresiu v objekte darcu;
 • kňučanie o svojich zlyhaniach, kŕmenie sympatiou darcu;
 • byť neustále v blízkosti darcu a svojou prítomnosťou si na nervy.
 • „vytiahnutie duše“ z osoby, ktorá nie je umývaná, teda korčuľovaním;
 • otravovanie a vŕtanie;
 • deifikácia auctievanie darcov;
 • , aby ste sa cítili vinní, je „vinný bez viny“.

Upír si nemusí byť vedomý svojich vlastných charakteristík a musí konať inštinktívne.Upíri v bezvedomí zahŕňajú všetkých vážne chorých ľudí, ľudí v pokročilom veku, osamelých porazených, schizofrenikov a ľudí s jednoznačne nevhodným správaním.

Za starých čias boli títo ľudia liečení krvavými krvami - vkladali pijavice.Väčšina mladých vlkov nemá žiadne zjavné choroby, ale krv je silne strusková.

Existuje iný druh vlkodlakov - závislých.Závisť môže korodovať dušu človeka a vyčerpať energiu.Cesta von v tejto situácii je výber životnej sily od inej osoby.Závislá osoba sa tiež môže živiť energiou niekoho, komu závidí.

Napodiv, ale v našej dobe sú celé hromady upírov, kde sa zhromažďujú na hromade:

 • opatrovateľské domy, kliniky a nemocnice;
 • radnica a mestská správa;
 • väzenské a väzenské strediská;
 • miesta hromadného hrobu.

Atmosféra je na všetkých týchto a podobných miestach veľmi nepriaznivá.Po návšteve týchto inštitúcií je nepríjemná dochuť a niekedy aj porucha.Pokúste sa tam objaviť tak zriedkavo, ako je to možné, a ak je to potrebné, dajte kúzlo.Po návšteve verejných priestranstiev sa vždy umyte čistiacou sprchou a vyhoďte negatív na sviečku.Z plameňa sviečky môžete naplniť energiu a obnoviť svoju silu.

Energetické metódy ochrany

Ezoterici sa domnievajú, že sa majú chrániť pred upírom.osobnosť je ľahká, ak viete o jej zámeroch.Keď pochopíte, že máte vlkodlaka, dajte medzi seba a seba psychickú bariéru.Môže to byť tehlová alebo betónová stena, sklenená guľa, zrkadlová kupola so zrkadlovou stranou von.

Zároveň je dôležité udržiavať emocionálnu rovnováhu, nenechať sa podráždiť a nevystrekovať svoje emócie: ghoul je presne to, čo od vás potrebujete.Aj keď vám nejaký kotol v električke úprimne povie svoj postoj v obscénnej forme, nereagujte.Najprv to bude ťažké, ale keď si uvedomíte problém, budete si môcť prispôsobiť svoje správanie.

​​

Je veľmi dôležité okamžite prerušiť kanál odtoku energie.To sa dá urobiť veľmi jednoducho: prestaňte premýšľať o vlkodlakovi a pamätajte si to.Predstavte si, že medzi vami a ním je natiahnutá šnúra alebo hadica - a odrežte ju.Hadicu odtrhnite čokoľvek: viete si predstaviť, že vyhoreli.Myšlienka človeka je materiálna.Zapamätajte si to a nasmerujte svoje myšlienky správnym smerom.

Ochrana modlitieb

Ochrana pred energetickými upírmi prostredníctvom modlitby je vynikajúci talisman.Modlitby chránia človeka pred negatívnymi energiami.Ak trpíte činom upíra, prečítajte si modlitbu:

Potom si v ruke predstavte nôž s dvojitým okrajom a urobte okolo seba pohyby, ktoré napodobňujú rezanie upírskeho kanála.Pretože neviete, kde to je, odrežte priestor okolo seba - v kruhu.

Táto modlitba od upírov by sa mala čítať ráno a pred spaním.Ráno - na ochranu, večer - na čistenie.

Nezabudnite si denne prečítať nášho Otca.Toto je jediná modlitba, ktorú Kristus prikázal ľuďom.V ťažkých prípadoch čítajte nášho Otca 40-krát za sebou.Modlitbu si môžete vypočuť v zázname.

Ochranný sáčok

Ak máte vo svojom dome energetického upíra, urobte ochranný vak z bylín.Za týmto účelom si vezmite plachtu alebo gázu v niekoľkých vrstvách.Sem vložte nasledujúce prísady:

 • kvety z ruží;
 • ružové okvetné lístky (biele);
 • 68) listy z popola;
 • suchá tymianová bylina;
 • osika;
 • šupka cesnaku;
 • perie z vrany;
 • korenie;
 • strieborná položka.

Viazajte vrecko s červenou šnúrou a neustále ho noste v puzdre.Pri komunikácii s energetickým upírom sa musíte dotknúť vrecka.

Žiadna ochrana však nepomôže, ak budete reagovať na upírsku výzvu.Nepodľahnite provokáciám, nereagujte so zneužívaním na zneužívanie, dokonca ani nepripomínajte vlkodlakov.Emocionálna prázdnota je najhorší trest pre upíra a najlepší amulet pre vás.

Rituál ochrany proti upírom

Aby ste sa nestali obeťou vlkodlaka, musíte si ju obliecť.Rituál je veľmi jednoduchý, ale vyžaduje koncentráciu a koncentráciu.

Pripraví sa:

 • list bieleho papiera;
 • jednoduchá biela sviečka a zápalky;
 • plstené pero alebo plniace pero;
 • kovový podnos.

Rituál sa koná pri západe slnka v ktorýkoľvek deň ubúdajúceho mesiaca (pozri kalendár).Musíte zostať sami, osprchovať sa a obliecť si šaty bez zapínania a bez pásu.Nemali by ste mať žiadne slučky - krúžky, retiazky, náušnice, náramky a sponky do vlasov.Rozpustite si vlasy, je lepšie zostať naboso alebo v bavlnených ponožkách.

Tieto prípravy sú veľmi dôležité, pretože budete pracovať s energiami.Energia potrebuje voľný chod a opakujúce sa objekty skreslia jej tok.Čistota tela je tiež dôležitá: stopy potu deformujú informačnú zložku ľudskej energie.

Zapáľte bielu sviečku zo zápasu, umiestnite svietnik na voľný stôl (z neho odstráňte všetky predmety).Pred seba položte list perom, prečítajte si modlitbu alebo mantru a nakreslite rovnostranný kríž.

Teraz si musíte predstaviť, ako všetka energia z vesmíru prúdi do symbolu kríža.Táto energia je veľmi silná, doslova zúri a svojimi vibráciami vyplňuje priestor.Táto energia môže mať farbu alebo môže byť úplne priehľadná - na tom nezáleží.

Keď máte pocit, že energia priestoru vyplnila kríž, povedzte:

Rozložte plachtu zo zápasu a sledujte, ako papier horí.Teraz musíte cítiť, ako mocná energia vesmíru prúdi do vášho srdca a napĺňa vás silou.Keď papier horí, povedzte:

Sviečku vyhoďte a skryte.Ak je to potrebné, osvetlite a predstavte si silu vesmíru, ktorý vás chráni.

Ochrana pred zrkadlom

Zrkadlá majú veľmi účinnú ochranu.Majú vlastnosťodzrkadľujú negatívne správy chorých.Vreckové zrkadlo by malo byť umiestnené na hrudi vo forme prívesku.V dielni si môžete objednať malé okrúhle zrkadlo a vytvoriť preň akýkoľvek rám.Len nemusíte vŕtať do zrkadla dieru: amulet musí byť neporušený.Zrkadlový amulet prenášajte s reflexnou stranou von.

Princíp fungovania takéhoto talismanu je jednoduchý: akýkoľvek pokus o psychický alebo energetický útok bude odoslaný späť, to sa odráža.Amulet by mal byť skrytý pod oblečením v priamom kontakte s telom.