Modlitba z kmeňovej kliatby - kúzla a rituály

Kmeň kmeňa je negatívna entita, ktorá trápi členov celého klanu.Entita môže zničiť všetkých mužov alebo urobiť celibátne ženy.Existuje veľa druhov rodinnej kliatby.Ako sa zbaviť tejto metly?Pomôže vám silná modlitba z rodinnej kliatby a rituálov za očistenie rodiny od negatívnych.Zoberme si niekoľko metód, pomocou ktorých môžete čierne kúzlo nezávisle odstrániť.

Obrad prechodu s vodou

Voda je výkonný prekladateľ informácií, ktoré sa okamžite prenášajú dodlhé vzdialenosti.Voda môže byť posvätená a prekliata - stane sa zdrojom svätosti a kliatby.Voda sa už dlho používa pri liečení na odstránenie kazu a chorôb.Zvážime obrad odstránenia kliatby vodou.

Na obrad budete potrebovať najbežnejšiu vodu z vodovodu, ktorú musíte napísať ticho - v noci, keď všetci spia.Zadajte trojlitrovú nádobu a ponorte do vody strieborný kríž alebo akýkoľvek strieborný predmet.Vložte vodu do skrinky až do úsvitu.Za úsvitu pokračujte v obrad požehnania vody.

Oblečte si šatku na hlavu a očistite bavlnené oblečenie, odstráňte šperky - zostane iba krížový steh.Stôl prikryte bielou látkou (môžete položiť kúsok gázy), dať ikonuPanna a zapáľte pred ňou sviečku.Dajte blízko pohár vody.Čítajte trikrát nášho Otca a Kréda, potom si 150 krát prečítajte vládu Matky Božej:

Na počítanie použite korálky alebo uzly na lane, aby nedošlo k blúdeniu.Keď čítate pravidlo Theotokos, nakloňte sa k banke a čítajte pozemok 12-krát:

Túto vodu by ste mali umývať za úsvitu 40 dní v rade.Neotierajte si tvár - voda by sa mala sama vysušiť.Musíte byť tiež zjednotení a komunikovať v cirkvi.Každú nedeľu dajte kostolné sviečky na obraz Panny, dávajte almužnu.Musíte odpustiť tým, ktorí preklínali vašu rodinu, aby sa nad vami Hospodin zľutoval a vyslobodil vás z čiernej kliatby.

Odstránenie rodinnej kliatby z rodiny

Tento obrad sa vykonáva aj s vodou, o ktorej hovorí staršia žena v dome.Ak vám nepriateľ položil všeobecnú kliatbu, postupujte takto.Zbierajte svätenú vodu v kostole (3 litre) a prineste ju domov.Kúpte si v kostole ikonu Panny Márie, Petra a Pavla a Spasiteľa.Kúpte si kostolné sviečky a kadidlo.

Je potrebné uskutočniť obrad pri východe alebo západe slnka - sú to prechodné body dňa, keď sa opona medzi svetmi stáva tenkou.Slávnostný ceremoniál môžete usporiadať aj na poludnie - je to tiež silná denná doba.

Vyčistite dom, prijímajte spoločenstvo v kostole pred obradom.Oblečte si šatku na hlavu a očistite oblečenie, pred obrázkami zapalte sviečky, spálite kadidlo.Kadidlo čistí priestor od iných svetových esencií a démonov, je počas vašej ochrany vašou ochranouobrad priechodu.

Stôl prikryte čistou bielou textíliou a na látku položte plechovku s vodou.Pred obrázkami si prečítajte modlitbu Nášho Otca a Kréda trikrát a 150 krát, ako vládne Matka Božia.Potom sa zohnite k brehu a 12-krát prečítajte sprisahanie, aby ste odstránili pôrodnú kliatbu:

S touto vodou musíte posypať celý byt,Na tento účel môžete použiť veľa petržlenu alebo kôpru.Všetci členovia rodiny musia piť vodu - môžete vypiť pohárik každý deň, až kým sa nevyčerpá voda.Potom bude potrebné chrániť celú rodinu a domov tak, aby sa nové kúzlo nedotklo žiadnej domácnosti.

Ak chcete odstrániť kliatbu na smrť klanu

Ak váš klan utrpel hroznú kliatbu na smrť, urýchlene prijmite opatrenia,V kostole budete musieť kúpiť ikonu Panny z troch rúk, preto je vhodné urobiť to medzi Veľkou nocou a Trojicou.Z kostola prineste sviečky a svätenú vodu.Slávnostné odovzdávanie obradov sa uskutočňuje takto:

 • najstarší v rodine drží ikonu po novom povodí ľavou rukou a pravou rukou ju nalieva svätou vodou;
 • Ďalšia krvilačná pošta v tejto dobe číta sprisahanie.
 • Všetci krvavci sakra musia vypiť túto vodu do troch dní.V kostole alebo kláštore by ste mali objednať Sorokoust o zdraví všetkých krviprijímateľov a akatistickej ikony Three Hands.V kláštore je tiež potrebné nariadiť čítanie nezničiteľného Žaltára na rok do každej krvnej zrazeniny.

  Odstránenie kliatby príbuzného

  Niekedy sa príbuzní kliatia, nevediac, že ​​táto kliatba môžestať sa klanom - ísť krvou.Všetky krvné zrazeniny sú vzájomne prepojené cievy, ktorými prechádzajú informácie vo všetkých smeroch.Ak k tomu došlo počas rozdelenia majetku alebo inej situácie v domácnosti, postupujte takto.

  V noci, keď každý v dome spí, čerpajte vodu z kohútika a vložte ju do skrinky.Vstaňte pred východom slnka a povedzte vodu:

  Umyte sa touto vodou a plán neustále opakujte.Potom vložte zvyšnú vodu do skrinky, neutierajte si ruky ani tvár.Postup zopakujte o 12.00 hod. A mierne ohrievajte vodu na sporáku.Večer pri západe slnka musíte zvyšnú vodu priviesť do horúceho stavu a umyť ju.

  Dôležité upozornenie.Musíte sa umyť nad umývadlom a z neho naliať vodu do záchodovej misy a opláchnuť.

  Nasledujúce ráno choďte do kostola a postavte pred obraz Spasiteľa zdravú sviečku príbuznému, ktorý poslal kliatbu.Len nedávajte pred ukrižovanie.Aby sa dosiahol účinok, musí sa tento obrad vykonať tri celé mesiace za sebou.Odporúča sa ísť pešo do kostola, ak je veľmi ďaleko - pešo pár zastávok.

  Kúzlo pred kliatbou

  Aby ste sa ochránili pred kliatbou, prečítajte si kúzlo raz mesačne.Toto musíte urobiť častejšie, ak ste v konflikte s nejakým zlým človekom.Slová oddelenia: