Modlitba za 99 mien Boha: vyslobodenie z negatívnych vplyvov

Modlitba 99 mien Božích mi pomohla vo veľmi ťažkej situácii, keď som sa po rozvode stretol s depresiou.Antidepresíva ani komunikácia ani práca nepomohli.Cítil som, že som upadol do akejsi čiernej diery skleslosti a túžby.Už som prestal dúfať, že všetko v mojom živote bude fungovať.Začal som sa modliť, ale modlitba najprv nepomohla: bolo pre mňa ťažké uveriť, že Boh naozaj počuje moje slová.Ale potom, čo som každé ráno začal čítať modlitbu Božích 99 mien, môj stav sa začal meniť.

Modlitba ma zaujala svojou majestátnosťou, krásou.Pri čítaní som si náhle ľahko predstavil, že týmto spôsobom sa rozprávam so Stvoriteľom, obrátim sa na neho.Jedného rána som sa zobudil a cítil sa šťastný práve takto!Depresia je preč.A teraz viem, že nás Pán počuje a je pripravený splniť naše túžby, preto potrebujeme iba cítiť lásku k nemu a nie vinu za naše zlyhania a problémy.Preto na základe svojich skúseností môžem s vami zdieľať svoje myšlienky a skúsenosti a vydávať odporúčania na čítanie modlitieb.

Verím, že radosť, pocit plnosti života, je najdôležitejším výsledkom, ktorý som dostal.Cítil sa nedôvera vo svet a nedôverčivá úzkosť, prestal som sa báť ľudí a očakával zlé veci.Viem, že Boh je milý a krásny, rovnako ako jeho stvorenie, tento svet.Stále viac zaujímavých ľudí, nových priateľov sa začalo objavovať v mojom živote a ja úplne dôverujem ľuďom a svetu.

99 mien modlitby boha: aké je tajomstvo

Táto modlitba sa líši od kanonických textov.Neexistuje v nej jediná žiadosť, ale napriek tomu koná veľmi dôrazne.Celý text pozostáva zo vymenovania pozitívnych vlastností, ktoré sú vlastné Stvoriteľovi, ako jediného tvorcu nášho sveta.Prečo funguje modlitba vrátane zoznamu Božích mien?A čo sa stane, ak ich vyslovíte?

Význam modlitby je taký, že deň čo deň vyhlasujeme všetkých 99 mien Božích, to znamená jeho vlastnosti (napríklad milosrdné, veľkorysé, milujúce, múdre), postupne sa k Bohu približujeme.Uvedomujeme si jeho úlohu v našich životoch, jeho milosť a všemohúcnosť.Chápeme skutočnosť, že svet je nekonečne obrovský a komplexný, a práve tak nemôže vzniknúť.Modlitba 99 mien Božích pomáha úprimne sa obrátiť na Absolútne a uvedomiť si jeho rozchod s ním a potom obnoviť komunikáciu s primárnym zdrojom všetkých požehnaní.

V modernom svete je myšlienka zlého oka a kliatby rozšírená.Podľa tejto myšlienky nešťastný človek alebo porazený nie je zodpovedný za svoje problémy, niekto ho iba obťažoval.Musíte sa zbaviť negatívu a všetko bude v poriadku.Ľudia zabudnú na svoje vlastné hriechy a svoju ľahostajnosť k Bohu.Všetky naše problémy sú výsledkom našich krokov.Ak pripustíme chyby, pokánie, milujeme Boha, potom sa naše záležitosti okamžite zlepšia.Z môjho pohľadu je zbavenie sa negatívnych vplyvovv mnohých ohľadoch svoju vlastnú vnútornú prácu.

Úloha pokánia

Je tu vážny problém: mnohí z nás si naozaj nepamätajú naše hriechy.Ľudia úprimne veria, že boli nespravodlivo potrestaní.Pamätanie na vaše hriechy bolí, takže sú zabudnuté.A výčitky svedomia sú veľmi ťažké.A ak by sme nečinili pokánie, prenasledovali nás zlyhania, z ktorých chceme obviňovať niekoho iného.

V tejto situácii nám môže modlitba za 99 mien Boha pomôcť lepšie ako ktorýkoľvek psychoanalytik.Ak čítate text modlitby každé ráno, vaše myslenie sa postupne mení.Cítite svoje spojenie s Bohom, v dôsledku toho sa cítite lepšie o sebe.

Ak sa zvýšila sebaúcta, človek sa nebojí pozerať sa na svoje hriechy, pretože teraz človek vie, že v ňom je dobro, že Boh je milosrdný a je vždy pripravený odpustiť nám.Keď som túto modlitbu čítal 40 dní, postupne som si spomínal všetky svoje chyby - agresiu a hnev na iných ľudí, nespravodlivosť, nevôľu.Rozpustili sa, odišli, všetky negatívy zmizli.

Bez jedinej žiadosti

Veľmi dôležitá je skutočnosť, že modlitba 99 Božích mien nemá viac ako jednu žiadosť.S Stvoriteľom komunikujeme nezaujato.Nepýtame sa ho na auto ani byt, len sa snažíme hovoriť, aby sme cítili jeho prítomnosť.

Najlepšie je, ak si modlitbu prečítate v podstate dvakrát - ráno a večer.Potom ráno, po prebudení, bude vaša myseľ okamžite naladená na spoločenstvo s Bohom a večer pred spaním.bude opäť cítiť, že Boh je blízko.Sen bude pokojnejší a silnejší, objaví sa dôvera, že Boh vás vždy chráni a chráni pred všetkým zlom.

Postupne sa k vám dostanú správnejšie rozhodnutia, všetka negativita, ktorá pozostávala predovšetkým z vašich urážok u Boha a v živote, sa odstráni, zdravie a veselý prístup k realite sa vrátia.

Stručná interpretácia

Modlitba uvádza najrôznejšie charakteristiky Stvoriteľa.Nazývame ho láskavým a dobročinným, pretože Boh je stvoriteľom tohto sveta, vytvoril pre nás veľké požehnanie - príležitosť narodiť sa a žiť na krásnej planéte.Ak máte teraz „čierne“ obdobie a nemáte pocit, že Boh je k vám milosrdný, pokúste sa opustiť urážku.

Text modlitby tiež zdôrazňuje, že Boh je prospešný pre všetkých.Naša kritická myseľ okamžite začína pripomínať početné prípady porušenia spravodlivosti v našom svete, vznikajú pochybnosti.V tomto prípade treba mať na pamäti, že Boh je nositeľom všetkého dobrého pre ľudí, ale oni sami kvôli svojim chybám spôsobujú chaos, vojnu a utrpenie.Stvoriteľ spočiatku vytvoril svet bez utrpenia, ale ľudia sami vybrali inú cestu, takže našou dnešnou úlohou je vypnúť túto zakrivenú cestu a vrátiť sa na priamu cestu dôvery a lásky k Bohu.