Modlitba za Johna bojovníka: ako vrátiť ukradnuté osoby a chrániť sa pred nepriateľmi

Modlitba je spoľahlivým pomocníkom veriaceho v ťažkých životných situáciách.Keď sa vynaloží všetko úsilie na zmenu súčasnej situácie a nikto ju už nemôže ovplyvniť, zostáva nádej na väčšie právomoci.

Nedávno som stratil snubný prsteň a po prehľadaní celého bytu som ho nenašiel.Už som zúfalý zdieľal problém s mojou matkou a odporučila mi prečítať modlitbu Johnovi bojovníkovi.Na moje prekvapenie som po hodine našiel prsteň v krabici, okrem iných šperkov, predtým som ich však niekoľkokrát upravil.V tomto článku vám poviem o tom, kto John Warrior je, čo pomáha a ako sa modliť.

Príbeh svätca

O svätcovi Jánovi bojovníkovi existuje dvojaký názor,pretožeExistujú 2 verzie jeho bytia.Podľa jedného z nich bol horlivým odporcom kresťanstva a všetkého, čo súviselo s týmto náboženstvom.Ján slúžil v cisárskych jednotkách za apoštola Juliana a spolu s ďalšími vojakmi prenasledoval ľudí kresťanskej viery.Podrobnejšia štúdia kroník ukazuje, že sa svätý snažil pomôcť tým, ktorí boli pod jarmom moci a boli prenasledovaní.John varoval ľudí pred nadchádzajúcimi nájazdmi a nezávisle organizoval výhonkyKresťania, aby sa mohli vyhnúť záveru.

Počas svojho pôsobenia v apostáte Julián mohol bojovník prepustiť stovky väzňov.Okrem toho tajne navštevoval nemocnice a poskytoval všetku pomoc ľuďom v núdzi.Najvyšší vládca žiaľ čoskoro zistil Jánove skutky a vydal rozkaz uväzniť ho.Dobrodinca nemohol byť prepustený zo zajatia až potom, čo Julian zomrel počas bitiek v perzskej vojne.Zvyšok svojho života venoval pomoci kresťanom a zomrel v starobe.

Na čo sa pýtať?

Počas svojho života bol bojovník John obhajcom pravoslávneho ľudu a zostal tak po smrti.Dnes, keď stoja pred ikonou svätého, ľudia väčšinou žiadajú o nasledujúce:

  • na ich ochranu pred páchateľmi a nepriateľmi;
  • zmierenie a urovnanie konfliktov;
  • obnovenie spravodlivosti;
  • trestanie zločincov;
  • nájdenie stratenej alebo odcudzenej veci;
  • vymáhanie dlhov.

Existuje tiež presvedčenie, že nosenie tváre svätca s ním priťahuje šťastie.Veriacim sa odporúča vziať si so sebou malú ikonu, ísť na dôležité stretnutie, na výlet, na pohovor atď.

Medzi najmocnejšiu a najrozšírenejšiu modlitbu za mučeníka Jána patria:

Od nepriateľov a páchateľov

Takmer každý človek má nepriateľov a chorých, ktorí nie sú priaznivcamizaujať a obťažovať vo všetkých smeroch.Ak nie je možné nájsť radu pre týchto nepriateľov, potom je správne obrátiť sa na Johna bojovníka.Nie je ibaposkytne spoľahlivú ochranu a potrestá nepriateľov.

Aby ste zvýšili efektívnosť, mali by ste si pred prečítaním posvätného textu najskôr prečítať modlitbu „Náš otec“.Teda, žiadateľ ľutuje svoje hriechy a potom sa priamo vzťahuje na Johna bojovníka.Odporúča sa prečítať slová pred ikonou v chráme, ale ak to nie je možné, môžete rituál viesť doma pomocou tváre svätca.

Pri hľadaní stratenej veci

Veci majú tendenciu sa strácať, ale ak sú niektoré ľahko lokalizovateľné, stačí si pamätať, kde boli položené, iné nie je možné nájsť.Sú ako „padajúce cez zem“.V takýchto prípadoch sa za stratenú vec prečíta modlitba Jána Bojovníka.Je však dôležité, aby osoba, ktorá žiada, bola pozitívna a predstavovala si, ako nájde požadovaný predmet.

Pri návrate ukradnutej veci

Strata niečoho dôležitého alebo drahého je koniec koncov nepochybne zlá, alehoršie, ak boli ukradnuté.V takýchto prípadoch ľudia už nedúfajú, že sa im vrátia to, čo im bolo drahé, pretože zlodej pravdepodobne ukradnutý tovar nevráti.Stále však existuje nádej na Johna bojovníka.Je adresovaný nasledujúcimi slovami.

O vrátení dlhu

Pomáhať milovanej osobe je dobrá vec, ale čo keďnie v zhone splatenia dlhu?Mučeník Ján Bojovník vždy bojoval za spravodlivosť a bránil tých, ktorí boli urazení, takže sa na neho môžete obrátiť s takým nejednoznačným problémom.Pri čítaní posvätnéhotext a žiadosť, je dôležité pustiť svoj hnev a mentálne odpustiť dlžníkovi.Mali by ste sa tiež naladiť na pozitívny.

Modlitby, ktoré apelujú na Johna bojovníka, sa najlepšie prejavujú v chráme, pretože existuje špeciálna energia, ktorá zvyšuje účinnosť vyslovených slov.Osoba by tiež nemala skrývať hnev proti páchateľom alebo dlžníkom a požadovať vyššiu moc, aby ich potrestala, pretože sám svätý muž bol nesebecký a nemstivý, a preto pomáha tým, ktorých srdce a odpustenie vládne dobrovoľnejšie.