Modlitba za mier mysle

Veriaci často prichádzajú ku mne, ktorí majú v duši pocit úzkosti.Odporúčam, aby používali modlitbu za pokoj.Dnes vám poviem, ako to správne ponúknuť.

Chuvsťažko v našich dušiach

Všetci máme v živote čierne a biele pruhy, a ak je v dobrých obdobiach pre nás ľahké byť pozitívny, primeraný a pokojný, potom v ťažkých časoch nás apatia a depresia vzdajúa ponoriť sa do priepasti smútku a beznádeje.Nemali by sme samozrejme podľahnúť skľúčenosti a pocitu beznádeje, v takých chvíľach musíte vziať všetku svoju vôľu do päste a pokúsiť sa dostať do normálneho emocionálneho stavu.

Pre pravoslávnu osobu je najlepším spôsobom, ako obnoviť svoju emočnú rovnováhu a obnoviť harmóniu života, obrátiť sa na náboženstvo.Najlepším nástrojom v tejto veci bude čítanie modlitieb, pretože komunikácia s Pánom môže uzdraviť nielen dušu, ale aj myseľ od ťažkých, posadnutých azlé myšlienky.

Modlitba za pokoj mysle je skutočne zázračnou metódou, ktorá v najkratšom možnom čase môže zmeniť nielen súčasné záležitosti, ale aj osud ako celok.Pokiaľ ide o Všemohúceho a jeho pomocníkov - svätých, môžete požiadať o čokoľvek s čímkoľvek, ibaže by to porušovalo Božie prikázania.Modlite sa za upokojenie duchovných vášní a upokojujúce deštruktívne emócie, ktoré vás ničia.

Sila takejto modlitby za pokoj

Sila posvätných textov zaznamenaných v modlitebných knihách nemôže byť zveličená, pretože modlitba môže viesť zázraky, ktoré si nemožno predstaviť ani v tých najodvážnejších.vaša fantázia.Ak hľadáte pokoj, harmóniu, emocionálnu stabilitu, modlitby sú pre vás jednoducho nenahraditeľnou záležitosťou, pretože vám pomôžu dosiahnuť toto všetko ľahko, príjemne a veľmi rýchlo.Počas modlitby je duša uzdravená, aj keď Boha prosíte o niečo úplne iné.Skutočnosť, že ste si vybrali spravodlivú cestu, už zvyšuje úroveň duchovnosti a vedomia.

Môžete čítať veľa úžasných kníh, poviedok a jednoducho príbehov o tom, ako modlitba zachránila ľudí v najťažších situáciách a pomohla dostať sa z najhlbšej depresie, keď bola aj moderná medicína úplne bezmocná.

Čítaním posvätných línií ľudia pred očami zmenili svoj vnútorný svet, zbavili sa negatívnych postojov a návykov, získali zmysel života a objavili vnútorné vedomosti o tom, ako majú budovať svoje životy a akým spôsobomvybrať.Dôrazne vám odporúčam, aby ste si v ťažkých časoch prečítali čo najviac inšpiratívnych príbehov a aby ste boli pozitívny.Takto sa nejako pridávate k úspechu týchto ľudí a posilňujete svoju vieru v zázraky.

Nikdy nepodceňujte silu náboženstva a modlitby.Použite tieto úžasné nástroje, ktoré Pán zanechal ako dar svojim pozemským deťom.Verte v zázrak a stane sa to.

Na ktorý z nebeských telies je najvýhodnejšie obrátiť sa na pomoc pri upokojovaní duchovných vášní

Hlavná vec, ktorú sa musíte naučiť, je skutočnosť, že absolútne nemá zásadný významna koho obrátite svoje slová.Ak pochádzajú zo srdca a sú podporované čistými úprimnými impulzmi, potom v každom prípade dosiahnu správnych ľudí a nebesia urobia všetko pre to, aby zlepšili váš stav a súčasnú životnú situáciu.Vo svojich modlitbách môžete spomenúť Všemohúceho Pána, jeho syna Ježiša Krista, Panny Márie, Ducha Svätého.Nezabudnite tiež na našich najbližších ochráncov - strážnych anjelov, ktorí sú neustále nablízku a chránia nás pred rôznymi protivenstvami.

Ak sa chcete odvolať na tých svätých, ktorí sú zodpovední za liečenie duševných chorôb a skleslosti, modlite sa za Veľkého mučeníka Barbaru, Pavla Preprosta, Johna Chrysostoma.Sú to títo nebesia, ktorí sú slávení sponzorovaním tých ľudí, ktorí vyčerpali svoju silu a energiu a stratili chuť na život.Vo voľnom čase si môžete vziať čas na zoznámenie sahistóriu týchto veľkých osobností a zistite, akú cestu prešli.

Ako správne vysloviť posvätnú prosbu o mier

Najdôležitejšou podmienkou pre odpoveď na vaše modlitby je úprimnosť a silná viera v vyslovené slová.Kňazi však vydávajú množstvo odporúčaní, ktoré môžu uľahčiť proces obrátenia sa na Pána Všemohúceho a zvýšiť účinok našich duchovných praktík:

 • Pravidelne sa obracajte k nebesiam, aby vám pomohli.Denné cvičenia vám v priebehu niekoľkých dní umožnia znovu získať dobrú náladu a upokojiť všetky vášne vriace v hlave.Prekonajte svoju lenivosť, odložte všetky nepodstatné rutinné záležitosti a pošlite čisté, prichádzajúce z hlbín vašej bytosti, žiadosť na nebesá.
 • Modlitba za pokoj mysle nemusí byť prevzatá z modlitebnej knihy alebo inej náboženskej literatúry.Ak je to pre vás výhodné, môžete text petície zostaviť nezávisle.A čo je najdôležitejšie, nezabudnite, že by nemali existovať žiadne zlé želania ostatným ľuďom a zlé slová v ňom.Tým sa zrušia všetky snahy.
 • Vytvorte si tú správnu atmosféru.Je to veľmi dôležité, pretože ak ste rozptýlení a neustále ste ťahaní, určite nebudete schopní preniknúť do hĺbky hovorených slov.A možno naopak, vyrazíte ešte viac.Ľahké sviečky (najlepšie zapálené v kostole), lampa alebo kadidlo.Možno budete musieť vypnúť svetlo a vytvoriť útulné tlmené svetlo, aby ste sa do seba úplne ponorili.
 • Vybaviť malú ikonostasu doma,označte niekoľko ikon obrázkom svätých.Pokúste sa zabezpečiť, aby tu boli vždy prítomné Ježišove tváre, Theotokos a Nicholas Príjemný.
 • Dajte si hrudný kríž, ak nebol predtým nosený.Je to veľmi dôležitý bod, ktorý by sa v žiadnom prípade nemal prehliadať.Ukrižovanie je považované za najmocnejší amulet v kresťanstve.Tento symbol vyrovnáva váš duševný a emocionálny stav.
 • V snahe zvládnuť skleslosť, melanchóliu a úplnú apatiu sa snažte viac komunikovať s príbuznými a navštevovať charitatívne miesta.Choďte do chrámov, choďte do kláštora alebo navštívte niektorú svätyňu.

Musím sa poďakovať Pánovi Všemohúcemu a Svätým starším za ich pomoc pri hľadaní duchovnej harmónie

Vďačnosť je povinnou súčasťou duchovných praktík.Bez tohto úprimného pocitu nebudete pravdepodobne schopní splniť, čo si prajete.Samozrejme, v stave nestabilnej nálady a potlačených emócií je veľmi ťažké poďakovať, ale musíte pochopiť, že je to veľmi dôležité.Čítajte čo najčastejšie modlitby vďakyvzdania, robte dobré skutky, s ktorými chcete poďakovať Pánovi za jeho pomoc.Deň vďakyvzdania môže rozdávať dary.

Na čo si treba pamätať, keď sa obraciate na náboženstvo, aby ste našli mier

Nezabudnite, že akákoľvek modlitba zostane iba slovami, pokiaľNezačínajte ho zálohovať konkrétnymi akciami.Pokúste sa zmeniť svoj životný štýl na spravodlivejší, urobte viacdobré a milosrdné skutky.Urobte si čas, ukážte lásku svojej rodine, rodičom, deťom.Je to veľmi dôležité, pretože z toho začína duchovná harmónia.

Pokúste sa obmedziť váš otravnosť, šklbnite sa zakaždým, keď sa cítite ako kliatba, škandalizácia a kričanie.Prejavte súcit a súcit aj ľuďom, ktorí sú veľmi nepríjemní a nechutí.

Zmeňte svoje zastarané osifikované názory.Nereagujte na všetko obvyklým spôsobom (zášť, podráždenie a negativita), prelomte začarované reťazce starých návykov a usilovajte sa o to najlepšie.

Ďalším veľmi dôležitým bodom, ktorému musíte venovať pozornosť, je zbaviť sa zášti.Koniec koncov, práve depresívne nálady a úplná porucha života vedú nakoniec k určitým časom, ktoré sa nahromadili proti sebe a iným.Ak je to možné, potom požiadajte o odpustenie všetkého zlého, čo ste spáchali od svojich najbližších a najbližších ľudí.Úprimné pokánie tiež pomôže odstrániť bolestivé bremeno viny a hanby z vašich ramien.

Záver

 • Na akékoľvek duchovné nepohodlie si predovšetkým pamätajte náboženstvo a Boha.
 • Nenechajte si ujsť jediný deň v modlitbe.Ukážte horlivosť a svoju vôľu, a potom nebesia určite neopustia vaše úsilie bez náležitej pozornosti.
 • Modlite sa v samote, požiadajte ho, aby vás nikto rozptyľoval najmenej 15 - 20 minút.Zapálte sviečky v miestnosti a ak je to možné, postavte sa pred ikonu.
 • Obráťte sa na ten svätý, naktoré chcete.Vypočujte si svoj vnútorný hlas, povie vám, s kým musíte viesť svätý rozhovor.
 • Noste krížový steh alebo kadidlo s obrázkom tváre Svätého .Tým sa posilní energia, posilní sa viera v Pánove správanie.
 • Navštívte chrámy a kostoly.Nenechajte si ujsť nedeľné bohoslužby a kázne.
 • Nikdy nezabudnite na vďačnosť.Povedzte úprimné poďakovanie Pánovi za jeho podporu a opatrovníctvo vždy, keď uvidíte najmenšiu pozitívnu zmenu.