Modlitba za mučeníka Bonifáca z opitosti manžela, syna alebo dcéry

Pitie v Rusku a vo svete je veľký problém.Rodiny, príbuzní a opilci trpia.Úmrtnosť na otravu alkoholom dosiahla univerzálne rozmery.Po mnoho rokov sme bojovali so závislosťou bratranca, kvôli ktorej stratil prácu a rodinu.Modlitba za mučeníka Bonifáca z opitosti pomohla poraziť zelený had a oslobodila dušu človeka od smrteľného hriechu.V článku vám poviem, ako sa správne modliť.

Svätý Bonifác

Pred modlitbou svätých a zázračných pracovníkov musíte niečo vedieť o ich živote a službe Bohu.Bonifác sa v mladosti oddával hriechu zmyselnosti spolu s bohatou ženou, v ktorej pôsobil ako správca.Mladý muž prežil rozpustený život a neuvedomoval si svoj pád.

Zázrak Božieho milosrdenstva sa prejavuje presne vtedy, keď volá človeka, aby slúžil od konca života.

Bonifác si postupne začal uvedomovať svoj rozpustený život a tajne sa modlil k Bohu o spasenie.Bohatí Rimania, s ktorými bývala Bonifatius, sa dozvedeli o jej hriešnosti.Raz požiadala mladého muža, aby do jej domu priniesol pozostatky svätých.V tom strašnom období prenasledovatelia kresťanov predávali pozostatky spravodlivých, ktoré zabili, obchod bol v plnom prúde.Keď šiel mladý muž splniť žiadosť svojej milenky, nemal podozrenie, že to budú jeho pozostatky.

Keď sa mladý muž dostal na miesta, kde boli mučení stúpenci Krista, a uvidel zmrzačené telá, jeho srdce sa zmenilo.Začal plakať a objímať trpiacich, začal prosiť Ježiša o požehnaniepomáhať mučeným ľuďom.A do dnešného dňa Svätý Bonifác pomáha trpiacim, mučeným a bezbožným ľuďom.Srdce svätého je plné súcitu pre všetkých, ktorí potrebujú pomoc a podporu.

Mučeníctvo z Bonifatia

Keď šľachtic videl skúsenosti mladého muža pre mučených kresťanov, požadoval, aby obetoval modlám.Odvážny mladý muž kategoricky odmietol uctievať mŕtve modly, za ktoré bol zavesený hore nohami.Počas mučenia sa Bonifác modlil k Ježišovi, aby posilnil jeho ducha.Zázrak okamžitého uzdravenia nemohol zostať bez povšimnutia, pretože rany z úderov a kopije úplne zmizli z tela statočného mladého muža.

Potom pán mesta nariadil naliať horúcu plechovku do hrdla Bonifáca.Táto krutosť však ľudí nadchla a mučenie sa nevykonalo.Za účelom zmiernenia nepokojov bolo nariadené odrezať hlavu Bonifáca.Takže mučeník zahynul za kresťanskú vieru, ktorá bola započítaná medzi svätých.

Spoločníci mladého muža, s ktorým prišiel do mesta, kúpili zvyšky Bonifáca a priviedli ho k rímskej milenke.Bohatá žena postavila chrám, v ktorom boli umiestnené pozostatky Boniface.Odvtedy sa na tomto mieste uskutočnilo mnoho zázračných uzdravení.Zvyšok života strávila žena v pôste a modlitbe a potichu išla do neba s čistou dušou a srdcom.

Modlitba za opilstvo

Modlitba za Bonifáce môže viesť zázraky, ak sa chce niekto úprimne zlepšiť.Modlia sa za svätého, aby uzdravil z telesných a duševných chorôb.Materská modlitba zadeti posadnuté hriechom opitosti.Spolu s jeho matkou môžu čítať modlitbu sv.Bonifatia a milujúca manželka, ak chce pomôcť manželovi zbaviť sa závislosti od alkoholu.

Ak sa osoba chce nezávisle zbaviť vplyvu zeleného hada, musí:

  • sa pravidelne priznávať v kostole;
  • prijatie požehnania požehnaní;
  • pozorujú všetky pravoslávne posty;
  • na nájdenie dôstojného zamestnania v živote.

Ak sa rozhodnete modliť za vyslobodenie z hriechu opitosti, porozprávajte sa s kňazom.Svätý otec vás bude požehnávať vo vašich modlitbových prácach a vaše meno bude uvádzať v každodenných modlitbách.Je tiež potrebné objednať si zdravotnícke služby - akatistické alebo modlitebné služby.Ak je akatista posvätený, musíte denne piť požehnanú vodu na prázdny žalúdok s modlitbou.

Majte trpezlivosť, denne sa modlite a nestrácajte vieru v uzdravenie.

Pôst má veľký význam pre dušu človeka, keď bojuje so svojím telesným rozmarom a duchovne ho dobýva. Odporúča sa, aby tí, ktorí sa chcú zlepšiť a mať triezvy životný štýl, vydržali 40 dní pôstu bez rýchleho občerstvenia a alkoholických nápojov .Počas pôstu je potrebné denne čítať modlitbu Bonifáca z opitosti.

Hriech z pitia vína sa však môže opäť vrátiť, preto by sme mali byť na pozore.Aby ste odolali pokušeniu, musíte sa neustále modliť, priznávať a prijímať spoločenstvo.Po zvyšok môjho života.

Môže modlitba sv. Bonifáca z opitosti pomôcť bez vedomia človeka?Nielen možné, ale potrebnézasiahnuť so svätým pre osobu závislú od alkoholu alebo drog.Tesne pred tým by sme mali požiadať kňaza o požehnanie.Sám Svätý Bonifác vo svojom mladosti viedol bezútešný život, ale potom sa napravil a činil pokánie.Preto môže ponúknuť modlitebnú prosbu za stratené duše.

Je potrebné sa modliť k sv.Vonifathy, ak sa na klinike lieči alkoholizmus?To sa musí urobiť, pretože modlitba posilňuje ducha a podporuje lepšie uzdravenie.

Modlitba k svätému mučeníkovi Bonifatiovi z opitosti:

Modlitba sv. Bonifáca z opitosti sa skrátila: