Modlitba za nájdenie dobrého zamestnania s veľkým platom

Hľadanie zamestnania je nevďačné zamestnanie, v ktorom nemôžete počítať iba so šťastím alebo vlastnými profesionálnymi zručnosťami.

Uvedomujúc si, aké ťažké môže byť niekedy presvedčiť potenciálneho zamestnávateľa, že ste odborníkom, ktorého hľadáte vy, a niekedy je ťažké, keď vás vedie iba volanie srdca, nájsť vhodné miesta na prácu., bude užitočné obrátiť sa na príhovor vyšších síl.

Okrem toho samotná forma odvolania, konkrétne vyjadrená, nemá osobitný význam.Hlavná vec je nájsť pravdivé a úprimné slová a potom sa vždy môžete spoľahnúť na pomoc zhora.

Bez ohľadu na to, v akej forme sa k vám dostane, možno vo forme náznaku vo sne, ktorý nasmeruje vaše hľadanie vhodného miesta správnym smerom;alebo možno vyššie sily vám poskytnú vhodný prístup, ktorý vám pomôže úspešne absolvovať pohovor a získať požadované miesto.

Alebo sú to tie, ktoré vám pomôžu upozorniť tých zamestnávateľov, ku ktorým prídete ako uchádzač o zamestnanie?

Pri hľadaní vhodného zamestnania sa napríklad môžete obrátiť priamo k Bohu s takou modlitbou, aby ste úplne získali podporu Všemohúceho:

Ďalší svätý reverendNeil Postnik (známy aj ako Sinaj Sinaj) vyslovil zhruba tieto slová: ak chcete nájsť prácu, nechajte jazyk spievať a modliť sa myseľ - vždy je potrebné pamätať na Boha, ako vyžaduje.Preto sa musíme modliť častejšie a viac.

Modlitby za všetkých okolností

Medzi mnohými pravoslávnymi modlitbami sú tí, ktorí určite prispejú k tomuto záväzku.Po prvé, existujú tri univerzálne modlitby, ktoré sú užitočné v každej životnej situácii a ktorých účinnosť si mnohí veriaci všimli.

Toto je „Teotokos, Panna, radujte sa,“ „Boh môže znova vstať!“, Rovnako ako dobre známa modlitba Pána (ktorá sa zvyčajne nazýva „Náš Otec“):

Tieto modlitby môžu byť sprevádzané apelovaním na Boha svojvoľnými slovami, napríklad:

Niektoré zdroje tiež ponúkajú takú hotovú formu univerzálnej modlitby, ktorá má pomôcť pri hľadaní nového zamestnania.:

Odporúča sa to vysloviť pred začatím pohovoru a po ňom, ako aj pri každej návšteve centra zamestnanosti (alebopersonálna agentúra) alebo jednoducho hľadaním vhodných pracovných miest.

Každá modlitba by sa mala čítať najmenej trikrát.Nezabudnite byť pokrstení po každej modlitbe.Bude tiež užitočné usporiadať a obhajovať modlitbu vďakyvzdania v kostole a po úspešnom získaní práce nezabudnite urobiť ponuku od prvého platu, ktorý ste dostali.

Vo všeobecnosti by ste mali vždy vzdávať hold tým, ktorí vám pomáhajú alebo vám už pomohli na vašej životnej ceste - napríklad vyzvaní radami alebo konkrétnymi opatreniami, ktoré vám nakoniec pomohli nájsť si vlastnú cestu k nájdeniu nového zamestnania.A nemusí to tak byťvaši príbuzní alebo priatelia.

Môžeš sa (aj bez tvojho vedomia) viesť silami vyššieho poriadku, ako je anjel strážny a Boží svätí.

Samozrejme sa môžete vždy spoľahnúť na nečakané šťastie, ktoré padlo z neba, keď pomoc prichádza zo strany, na ktorú nikto zrejme nečakal.Ale stále je lepšie sa nebáť prosiť sami seba - obyvateľov obyvateľov ich pozemského, a najmä nebeského sveta.

Modlitby k pravoslávnym svätým

Napríklad sa môžete kedykoľvek odvolať na Nicholasa Wonderworkera vždy, keď čakáte na rozhodnutie o vašej kandidatúre:

Pomoc pracovníka zázraku bude účinná aj v zložitej úlohe zostavenia vhodného životopisu, ak sa naň obrátite, napríklad:

Všimnite si, že pozemská cesta svätých je kanonizovaná.Pravoslávna cirkev sa vyznačovala pečiatkou neúnavnej práce a úprimným presvedčením, že meno Pána im pomôže prekonať všetky ťažkosti.Preto je potrebné sa nimi zaoberať a najprv by sa mala hľadať ich ochrana.

Napríklad Rev. Serafín Sarovskij bude určite počuť vaše volanie, ak ho skutočne budete chcieť vo svojom srdci:

Ale nie sú to len svätí muži, ktorí sú známi ako zázrační robotníci.V Rusku sú všeobecne známe mená dvoch svätých - blahoslavenej Xénie a Matrony z Moskvy, ktorí sa rovnako často stretávajú s rôznymi naliehavými problémami.

Bol to Matron, ktorý kedysi predpovedal, že nacisti nebudú predurčení dosiahnuťMoskva.Pomôže tým, že dá správne znamenie, a tým, ktorí sú úprimní v snahe nájsť si prácu.

Môžete sa odvolať na mnícha Matrona takto:

A Ksenia Petersburg, ktorý sa modlí za duše všetkých trpiacich, dobrovoľne prijíma veľké množstvo hlúposti.(napriek skutočnosti, že ona bola z bohatej rodiny), určite prijme vaše volanie, ak si prečítate jej modlitbu:

Na záver malé rozdeľovacie slovo

Pamätajte:vo všeobecnosti nie je také dôležité, ktoré slová vyberiete pre oslovenie Boha a Jeho svätých.Rozhodujúca je iba čistota vašich myšlienok.

Dokonca aj ako nepokrstená osoba sa môžete stále spoľahnúť na najvyššiu ochranu.Môžete sa modliť doma, ale je lepšie navštevovať kostol.Môžete požiadať o príhovor svojho svätého (ktorého meno slávite) a modlitebne sa odvolávať na jeho ikonu.

Počas modlitby si vopred predstavte nové, prestížne postavenie obklopené vyznamenaniami a rešpektom kolegov.Zároveň sa pri modlitbe pozerajte na svetlo sviečky.Vložte do svojich slov úprimnú vieru v úspech.