Modlitba za to, že nedochádza k odmietnutiu - správne sa obraciame na svätých

Modlitba, že nedochádza k odmietnutiu, je variantom potvrdenia.To znamená, že posvätný text je mentálnym posolstvom človeka, zhmotňujúc myšlienky a túžby.Ak sa však typické potvrdenia týkajú vesmíru, a preto nie vždy pomáhajú, modlitba má tiež hlboký náboženský význam.Viera človeka v Boha výrazne zvyšuje účinnosť takejto žiadosti.

Poďme sa podeliť o najlepšie modlitebné možnosti, ktoré vám pomôžu priniesť šťastie do vášho života.

Modlitba adresovaná strážnemu anjelovi

Najlepším príťažlivým človekom na splnenie požadovaného je jeho strážny anjel.Ale stojí za to sa modliť, ak skutočne veríte vo vyššie sily, pretože pokusy nebudú úspešné.A ak je nálada správna, môžete dúfať v pomoc a blahosklonnosť Anjela, ktorý vás chráni po celý život.

Čo je obzvlášť dôležité:

 1. Nalaďte si správne emócie - musíte byť v pokoji, úprimní a veriť, že prinesie požadovaný výsledok.
 2. Na presnú reprodukciu modlitby - každé slovo má význam, preto je potrebné jeho znenie jasne a správne vysloviť.
 3. Nechajte negatívne myšlienky a vylaďte na skutočnosť, že všetko vyjde.Jasne vytvorte mentálny obraz želaného a potom začnite vyslovovať drahocenné slová.

Modlitebný textnasledujúci:

Každý deň nalaďte, zaostrujte a spievajte posvätný text a prebúdzajte sa pred spaním.Podľa všetkých pravidiel sa modlitba prejaví a do vášho života príde šťastie - všetko, čo si prajete, sa splní, akoby akoby kúzlom.

Modlitba adresovaná sv. Mikulášovi, zázračnému pracovníkovi

Obraz sv. Mikuláša, zázračného pracovníka, je posvätný a uctievaný nielen v Rusku, ale aj na celom svete.Ľudia z celého sveta sa k nemu obracajú s modlitbami, aby nedošlo k odmietnutiu.

Verí sa, že Nicholas The Miracle Worker chráni deti, mužov, ktorí pracujú dlhé hodiny mimo domova, a ľudí, ktorí sa zaoberajú vlastnou činnosťou.

Je potrebné zaoberať sa touto modlitbou:

Odporúča sa adresovať modlitbu Nicholasovi Wonderworkerovi v cirkvi.Nemusíte však ísť priamo na ikonu s obrázkom tohto svätého.Najprv sa musíte klaňať Panne Márii a Ježišovi Kristovi.Je dôležité byť v pokojnom stave mysle.Nalaďte sa na pozitívnu, pokojnú a pokojnú náladu.Potom vyššie sily prídu na záchranu a dajú vám veľa šťastia, peňazí a čokoľvek chcete - v ničom nebude žiadne odmietnutie.

Modlitba adresovaná moskovskej Matrone

Moskovská svätá Matrona je jedným z najctivejších a najslávnejších svätých v našej krajine.Existuje názor, že vďaka modlitbám, ktoré sa jej adresujú, sa v ľuďoch dejú skutočné zázraky.Objavili sa prípady zázračného uzdravenia vážne chorých ľudí, ktorí sa vážne modlili k Matrone.

OnaJe považovaný za „najobľúbenejšieho“ svätca, preto sa oplatí obracať sa s modlitbou za šťastie.Svätý text sa skladá z jednej vety.Musíte sa obrátiť na moskovskú Matronu s týmito slovami:

„Svätá spravodlivá stará žena Matrono, modlite sa k Bohu za nás!“

Potom, čo ste vypovedaliV texte modlitby musíte mentálne povedať všetko, čo by sa malo splniť.Želám si, aby ste nemali žiadne odmietnutie, požiadajte o zaslanie šťastia a prineste šťastie do vášho života.

Možno vysloviť aj konkrétnejšie túžby - podať žiadosť so žiadosťou o usporiadanie vecí v práci, dosiahnutie harmónie vo vzťahu v rodine.Všeobecne - hovorte o všetkom, čo vás vzrušuje.

Ako sa správne modliť

Svätá modlitba má neuveriteľnú moc.Ale aby sa vaše posolstvo vyšším silám a Bohu prostredníctvom svätých realizovalo, musia sa dodržiavať určité pravidlá.

​​

Ak sa modlíte v chráme:

 • Pred vstupom na posvätné miesto sa musíte trikrát prekrížiť a ukloniť sa, otočte očido kupoly kostola.
 • Ženy si nevyhnutne pokrývajú hlavy šatkou.A je lepšie nosiť dlhé šaty na podlahe alebo sukni - nohy by mali byť zakryté.Nemôžete otvoriť ani ramená - skúste prísť do chrámu v najuzatvorenejšom oblečení.
 • Všetky negatívne myšlienky a zlá nálada by mali zostať za prahom chrámu.Vstúpiť na Božie miesto by malo byť s čistými myšlienkami a čistou dušou.Preto ak vás naplní hnev, nenávisť alebo iné zlé emócie, je lepšie zdržať sa návštevy chrámu v tento deň.
 • Najlepší čas na návštevu svätých a na návštevu chrámu je skoro ráno.V súčasnosti nie je únava a negatívne emócie nemajú čas sa hromadiť počas dňa.
 • Pred návštevou chrámu sa musíte osprchovať, príďte nielen s čistou dušou, ale aj s čistým telom.

Ak chcete zvýšiť moc modlitby, môžete darovať cirkvi alebo dať almužnu chudobným, ktorí sú zvyčajne mimo chrámu.Musíte sa však o láskavo deliť, dávať peniaze čistým srdcom a neočakávať, že Pán niečo pošle.

Ak sa modlíš doma:

 • Je lepšie vysloviť posvätný text odkazom na ikonu svätého, ktorému sú určené modlitbové slová.
 • Voskové sviečky môžete rozsvietiť vedľa ikony a potom pokračovať v modlitbe.
 • Počas čítania modlitby by sa v miestnosti nemali nachádzať žiadne iné osoby ani zvieratá.Uistite sa, že okolo je ticho a nikto vás nebude obťažovať.
 • Buďte pokojní a sústredení, relaxujte v tele, ale sústreďte sa na myšlienky, na čo sa chcete opýtať svätých.

Vo videu sledujte, aké ďalšie modlitby sa tu nachádzajú, zamerané na šťastie a úspech v živote:

A je veľmi dôležité, aby osoba, ktorá oslovuje svätých, nemala viesť hriešny životný štýl.Ak chcete, aby modlitby fungovali, žite spôsobom, ktorý nie je trápny.Vylúčte z vášho slovníka neslušné slová.Nehádajte sa s blízkymi a neurazte ostatných ľudí, ktorí sa stretávajú na vašej ceste.Neporušujte prikázania.Nemajte zlé návyky.