Modlitby a sprisahania pre všetky príležitosti

Konšpirácia sa vzťahuje na osobitný druh ústnej mágie, ktorej účelom je pomôcť osobe dosiahnuť blaho v rôznych oblastiach života.Existuje veľa rituálov, ktoré sa môžu týkať čiernobielej mágie.Zvážte najpopulárnejšie a najbezpečnejšie sprisahania a modlitby pre všetky príležitosti!

Všetky sú však spojené rovnakými pravidlami, ktoré musí výkonný umelec dodržiavať pri vyhlasovaní vyhľadávaných slov:

  • musí sa prečítať každé sprisahanie.mal by byť tichý, šepot alebo podtón;
  • je nemožné čítať rituál v prítomnosti neoprávnených osôb, inak stratia svoju moc a ukážu sa ako zbytočné;
  • 8. výkonný umelec musí mať silnú vôľu, nefajčiť, nepiť alkohol;
  • sprisahania zamerané na prínosy a výhody sa čítajú v jasných dňoch (utorok, streda a sobota), záporné - v tmavých dňoch (pondelok, piatok).Toto pravidlo sa nemusí vzťahovať na všetky rituály: v deň rituálov sa často určuje deň vhodný na vykonanie.

Pre efektívnosť je užitočné (ale nie nevyhnutné) začať obrad predslovom a končiac doslovom.Znie to takto:

  • slov pred vyhlásením sprisahania: „Mikuláš, Boží svätý!Ste v dome a na poli, na ceste a na ceste, na zemi av nebi.Vstúpte a ublížte každému zlu! “ ;
  • kúzlo po prečítaní: „Ten, kto spálil biely horľavý kameň Alatyr, prekoná môj pozemok“.

Možno najdôležitejšia vec pre úspech všetkýchMagickým rituálnym stavom je viera v jeho silu.Takéto rituály pomáhajú iba tým, ktorí v nich veria.Ak ste veľmi skeptickí voči mágii, možno sa sami nesnažíte čítať sprisahania. V najlepšom prípade pre vás nič nebude fungovať, v najhoršom prípade dostanete presný opak.

Účinné sprisahania a modlitby zanezávislá prax

Existuje nespočetné množstvo rôznych sprisahaní a modlitieb.V tomto článku nie je možné pokryť všetky ich želania.Preto vám predstavím niekoľko osvedčených obradov.Rituály opísané nižšie sú podľa môjho názoru relevantné pre každú osobu.Zoznámte sa a použite pre dobro.

Pre šťastie (pre každú maličkosť)

Len si predstavte, že takmer každá maličkosť sa môže stať talizmanom, ktorý prináša šťastie.Ak to chcete urobiť, jednoducho to vyslovte nižšie uvedenými slovami a vždy to ponechajte so sebou.Text je potrebné prečítať 12-krát, text znie takto:

„Keď sa bielkovinový plášť nosil, nebol zbúraný, tak by to aj bolo (-t, -a)(názov veci)mi priniesol šťastie.Dnes, zajtra a vždy!Tak buď!Amen! “

Rituál, ktorý obnovuje silu a chráni pred chorobami

Zdravie a neprítomnosť choroby sú pravdepodobne najdôležitejšími zložkami životnej pohody a človeka.šťastie.Toto sprisahanie, vyslovované na jar, studňu alebo krstnú vodu, vám pomôže znovu získať stratenú silu a chrániť pred chorobami.

Nalejte vodu do vedra a zahrievajte na príjemnú teplotu.Trikrát na ňom začnite modlitbu „ Náš Otec “, raz - akákoľvek iná modlitba.Choďte do kúpeľne alebo do kúpeľne, zoberte vedro a nalejte vodu z vedra a povedzte:

„Vodná sestra, teki zhora nadol.Umyte si telo Božieho otroka (vašich mien), odstráňte prekliate choroby, vetvičky a odrezky.Dajte na oplátku silu a zdravie.V mene Otca, Syna a Ducha Svätého.Amen. “

Čistenie zopakujte raz mesačne.

Dať cestu a súhlas s domom

V prípade sporov vo vašej rodine vám pomôže sprisahanie.Pripravte3 biele sviečkya1 mrkva .

  1. Zeleninu dobre opláchnite, olúpajte, nastrúhajte a položte na tanier.
  2. Do stredu predných dverí umiestnite dve sviečky, tretie - dva kroky od prahu.Osvetlite ich.
  3. Tvárou v tvár prahu a textom sedemkrát povedzme: „Prejdite, smútok cez obrovské rozlohy, cez polia, cez lúky, za lesy, za morom.Šťastie, vojdi do domu, prines radosť! “Po každom hode hádzať hrsť mrkvy do trojuholníka sviečok.Po 7 krát celej mrkvemala by byť na podlahe.
  4. Vyhoďte sviečky a vyberte ich.Opatrne zbierajte mrkvu do jedného kusa, preneste ju na čistý papierový list, vyberte ju na ulicu, nechajte ju na opustenom mieste a povedzte: „Dobrý deň, šťastie!Ahoj, radosť! “

Konšpiračná modlitba za jablko od detských chorôb

Matkému srdcu nie je nič bolestivejšie a horšie akochoroba dieťaťa.Ak je vaše dieťa choré, prečítajte si túto sprisahanie - uzdravenie príde veľmi skoro.

Na obrad pripravte veľké jablko, mierne ho stlačte po stranách a povedzte:

„Pýtam sa Pána na ovocie, ktoré vyrástlo, nasýtené Jeho milostivou silou, aby pomohlo nešťastiu tela môjho dieťaťa a dal mu požehnanie pre vyslobodenie od telesných ťažkostí.Pán vypočuje moju žiadosť prostredníctvom sily veľkého rastlinného ducha a pomôže tak, aby telo dieťaťa už viac nepociťovalo zbytočné utrpenie a ovocie, ktoré je ním konzumované, prinesie novú silu na uzdravenie a veľkú zmenu.Telo opustí chorobu a Pán dá silu, aby obstál, pretože Duch rastlín podporí moju žiadosť a mocou Pánovou nasýti ovocie pre moje dieťa.Amen. “

Dajte očarené jablko dieťaťu - mal by ho jesť úplne.

Na splnenie túžob

Rituál sa koná v nedeľu, počas vegetačného mesiaca, pred západom slnka,pripraviť zelenú vlnenú niť a 9 vetvičiek : 3 - odtri rôzne metly, 3 z troch rôznych stromov, 3 z troch rôznych bylín.Zviazajte všetky vetvičky dohromadyso závitom zamerajte sa na svoju túžbu a trikrát prečítajte kúzlo bielej mágie:

„Keď Šalamún dosiahol svoj cieľ, tak som aj ja, služobník (a) Boží (s) (moje meno), dostanem svoje vlastné.Ráno je svitanie so slnkom, slnko je s večerným svitaním, večerné svitanie je s Božím mesiacom, božský mesiac je s prvou hviezdou.A ja, Boží (I) otrok (a) (moje meno), - pri plnení jeho želania.Amen. “

Zaveďte metlu na križovatku a nechajte ju tam.Urob to všetko bez slova.Tiež ticho a odísť.Nepozerajte sa späť.Počkajte na rýchle splnenie vášho želania.