Modlitby, ktoré zmenia váš život k lepšiemu

Chcem sa s vami podeliť o úžasnú modlitbu, ktorá môže zmeniť váš život.Z vlastnej skúsenosti som sa naučil, ako rýchlo a bezúhonne táto modlitba funguje, takže ju môžem odporučiť každému, kto sa zúfalo snaží dostať z dlhov, prestal dúfať v lepšie vzťahy alebo mal iné problémy vo svojom živote.

Mal som ťažkú ​​situáciu, keď moje manželstvo spôsobilo vážne trhliny, obchod sa stal nerentabilným a moji priatelia ma nemohli podporiť - všetci boli zaneprázdnení svojimi vlastnými záležitosťami.Uvedomil som si, že robím niečo zlé, pretože problémy sa vyskytli takmer vo všetkých oblastiach života.

V určitom okamihu som prestal reagovať na tvrdú kritiku svojej ženy, pustil som sa zo situácie v práci.Dvakrát denne, ráno a večer som začal čítať modlitbu z monografie „Kúzelná sila mysle“ od Josepha Murphyho.Cítil som, že tento text ma upokojuje, dáva silu, dôveru v seba samého.

V priebehu niekoľkých dní som videl prvé výsledky - predovšetkým som prestal byť nervózny a bolestivo reagoval na všetky ťažké situácie doma a v práci.

Zrazu mi môj dlhoročný partner urobil veľkú objednávku a moja manželka so mnou postupne začala komunikovať inak.Zmenili sme názor na rozvod, k radosti našich detí a začali sme plánovať spoločnú dovolenku.

Po 40 dňoch denného čítania modlitby som sa cítil ako iná osoba.Bol pocit, že môžem robiť všetko, pretože vyššie sily sú na mojej strane.Akékoľvek problémy sú teraz vnímané ako niečo dočasné, vyriešené.

Boh môže zmeniť všetko.Človek sa musí len opýtať

Som si istý: ak sa spoliehate na Boha, veľa bude na pleci!Je tu iba jeden problém - Pánovi nemôžete vždy dôverovať, niekedy to môže byť ťažké kvôli vnútorným presvedčeniam alebo tradičnej výchove v našej krajine.Myšlienka sa pevne usadila vo vnútri, že nikto pre mňa nebude robiť svoju prácu, musel som urobiť všetko sám.

Toto má svoj vlastný podiel pravdy.Pravda je však taká, že Boh, tvorca tohto sveta, vie lepšie, ako vám môže pomôcť, takže je najrozumnejšie spoliehať sa na jeho pomoc.

Aby sa to vyriešilo vnútorne, môže pomôcť modlitba, v ktorej opakujeme, že náš život je výsledkom pôsobenia Božej vôle, Božie dary sú naše dary.Postupne sa tieto frázy stávajú našimi novými presvedčeniami a život sa začína meniť.

Začneme skutočne veriť, že Božská láska je vždy s nami, že nám pomáha vo dne iv noci.A stáva sa to realitou!

Aká je sila modlitby

Túto modlitbu možno považovať za výzvu Stvoriteľovi, aby sa zlepšil kontakt s vyššími mocnosťami.Každý, kto sa viac zameriava na psychologické metódy a samo-hypnózu, ju môže považovať za metódu vnútorného programovania na zlepšenie situácie.

Ak ste si istí v Božiu pomoc, prestanete byť nervózni,robte si starosti, urobte unáhlené zle koncipované činy.Budete cítiť lásku k svetu, takže prestanete kritizovať ostatných ľudí a hádať sa s nimi.

Modlitba pomáha odpustiť všetkým, ktorí vás urazili.Je také dôležité zbaviť sa sťažností, ktoré veľmi poškodzujú naše zdravie a zasahujú do zlepšovania pohody.

Ako čítať modlitbu

Modlitba je lepšie čítať pomaly, premyslene, aby všetky myšlienky boli bližšie a zrozumiteľnejšie.S každou vetou musí existovať vnútorná dohoda, ktorá je v podstate potvrdením.

Ak však na začiatku nie je inšpirácia a myšlienky sú zaneprázdnené niečím iným, nenechajte sa odradiť, čítajte a nechajte svoju myseľ postupne naladiť na modlitbu.Aj keď sa vám zdá, že úplne nerozumiete textu modlitby a významu, ktorý sa vám vynára, stále tieto slová vyslovujete a vaša podvedomie ich navštevuje.

V priebehu času budete cítiť krásu tejto modlitby, cítiť radosť z čítania textu.Čítanie modlitby vám určite prinesie úžasné výsledky, môžete zlepšiť svoj život presne tam, kde to potrebujete.

Budete mať pocit, že ste skutočne stvoriteľom svojho života, vytvárate svoj osud podľa Božích zákonov v súlade s plánom Stvoriteľa a Pán vás podporuje a starostlivo vás vedie.

Uvidíte, že váš život prechádza v očakávaní radostného zázraku a takéto zázraky sa skutočne stanú každý deň v rôznych maličkostiach.

Pravoslávne kanonické modlitby

Modlitba uvedená v knihe Josepha Murphyho „Kúzelná sila mysle“ nie je kanonická.Ak by ste si chceli prečítať iba tie modlitby, ktoré uznáva cirkev, môžete vám odporučiť každý deň, ráno a večer, aby ste sa spojili s vybraným svätým, samotným Stvoriteľom alebo Matkou Božou.

Všeobecne sa verí, že jedným z najcitlivejších a najcitlivejších svätých je Nikolai The Miracle Worker.Ak chcete zmeniť svoj život k lepšiemu, môžete sa obrátiť na sv. Mikuláša, ktorý počuje všetky vaše hovory.

Domáca modlitba je úžasná.Ale najlepšie zo všetkého je, že keď prvýkrát navštívite chrám, porozprávate sa s kňazom, vezmite od neho odporúčania týkajúce sa modlitby, ktorá je pre vás vhodná.Ak vám kňaz žehná za modlitebnú prácu, dá vám to silu.

​​

Aj keď ste nedostali požehnanie od kňaza, môžete sa bezpečne obrátiť na Mikuláša s akoukoľvek žiadosťou, ktorá nepoškodí iných ľudí.Ak je vaša žiadosť čistá a vaše srdce je plné lásky k ľuďom a Bohu, potom vám Nicholas The Wonderworker pomôže splniť túto požiadavku.