Modlitby pred skúškou za dobrú známku

Vždy som mal slabé nervy a noc pred skúškou som nikdy nemohol zaspať.Výsledkom bolo, že na univerzitu prišlo trápené, vystrašené bijúce srdce.Aj keď mi bol materiál známy, nemohol som získať svoje myšlienky a dobre odpovedať na otázky učiteľa.Výsledkom bolo spravidla prvé tri!Rozhodol som sa obrátiť na Boha, aby mi pomohol v mojich štúdiách.Presnejšie povedané, pomohol mi získať silu a nebojať sa v predvečer skúšky.

Večer pred nasledujúcou skúškou sa srdečne obraciam k Bohu Najvyššiemu a tiež som požiadal o pomoc Nicholase Wonderworkera a Svätého Matrona.A zázrak sa stal!Pokojne som zaspal, prebudil som sa v kľude, s čistou hlavou.Zložil som skúšku na prvých päť!Teraz viem s istotou, že modlitby pred skúškou skutočne pomáhajú získať dobrú známku.Ak úprimne požiadate svätých o pomoc, potom tam skutočne bude podpora!

Modlitba pred skúškou

Vzhľadom na to, že je v rozpakoch odvádzať pozornosť od Boha pri takej príležitosti, ako je skúška, môžeme povedať, že skúška je v živote dôležitou udalosťou.Okrem toho je to taká zodpovedná situácia, v ktorej sa učíme hovoriť, ukázať sa na dobrej strane, zhromažďovať naše intelektuálne schopnosti.Nie pre všetkých je táto situácia známa a pohodlná.Okrem toho existujú diplomy, ktoré môžu mať dopad na celý náš budúci osud, pretože zamestnávateľ sa na ne bude pozerať.

Vidíme, že žiadosť o pomoc pri skúške je oprávnená, najmä pre tých ľudí, ktorí boli dobre pripravení, ale obávali sa ichvlastnosti ich nervového systému.

Preto je modlitba v predvečer skúšky skutočne možná a potrebná!Modlitba za skúšku upokojuje naše nervy, pomáha nám zaspávať a získava silu pred dôležitou udalosťou, dáva nám istotu, že vyššie sily nám pomôžu.

Existuje ďalšia modlitba za skúšku - ak osoba nie je pripravená, ale žiada Boha o pomoc.V tomto prípade sa sotva môžete spoľahnúť na šťastie, až na jednu výnimku: iba ak je vaša nepripravenosť na skúšku odôvodnená.Nemohli ste napríklad odísť z práce, takže nebol čas na prípravu, ste boli chorí alebo chorý niekto z vašich príbuzných.V tomto prípade Boh uvidí vašu situáciu a urobí všetko pre to, aby ste úspešne zložili skúšku, najmä ak vám tento predmet v neskoršom živote nie je užitočný.

Ako modlitba pred skúškou

Úprimná modlitba upokojuje nervový systém, ktorý sa človek upokojuje, začne uveriť v seba samého a svoje schopnosti.Okrem toho existuje istota, že Vyššie sily ho vedú správnou cestou a na tejto ceste nemôže byť žiadna chyba.

Úprimná dôvera v Boha robí zázraky - človek začína veriť v seba samého, v dôsledku čoho sa jeho intelektuálne schopnosti zvyšujú, je pre neho ľahšie odpovedať na skúšku, dokonca aj na najťažšiu otázku.Koniec koncov, verí, že Boh je blízko!To, že človek nie je osamelý, ani pri skúške nebude mať sám so sebou problémy.

Štúdie ukázali, že ľudia, ktorí sa často a úprimne modliliv čase zasadnutia mala nízku úroveň stresu - oveľa nižšia ako u ostatných študentov, ktorí sa nezaujímali o otázky viery.

Kto sa môže modliť pred skúškou

Najskôr by ste sa mali modliť k Ježišovi Kristovi - ďakujem mu za jeho podporu v živote, požiadajte ho o darčekviera, nádej, duševná a intelektuálna činnosť.Modlite sa tiež za Pannu: najskôr si niekoľkokrát prečítajte Pannu Máriu a potom požiadajte o pomoc svojimi vlastnými slovami.

Podľa tradície sa v predvečer zložitej skúšky pravoslávni kresťania v našej krajine modlia k moskovskej Matrone, pretože Matrona vždy pomáha a podporuje tých, ktorí potrebujú pomoc.Požiadajte ju, aby sa prihovárala za Pánom Bohom: nech vám Boh dá rýchleho vtipu, dobrú pamäť a čistú myseľ.Požiadajte tiež, aby nálada učiteľa neovplyvnila hodnotenie, potom ďakujte svätému.

Svätí odpovedajú na modlitby študentov Nikolai The Miracle Worker, Sergius of Radonezh.Pomáhajú študentom, aby sa počas skúšky nestratili, zachovali si plný potenciál a ukázali to učiteľovi.

Medzi nebeských študijných asistentov patria aj svätí ako Gregor Theológ, Cyril a Metod, John Chrysostom, to znamená títo ľudiaktorí sa počas svojho života aktívne zapájali do vzdelávania, školili iných ľudí alebo boli vedci.

Funguje tiež modlitba matky za študentské dieťa.Aj keď samotné dieťa ešte neverilo, matka sa môže modliť za jeho úspechvzdelávania.Ak je dieťa pokrstené, takáto modlitba je možná.Boh odpovedá matke a drží jej dieťa.

Mimochodom, existuje aj zaujímavá štúdia pre túto situáciu: vedci požiadali účastníkov experimentu, aby sa modlili za chorých ľudí a počas modlitby sa ich stav výrazne zlepšil.Matka by sa preto mala úprimne modliť za úspech svojho dieťaťa v skúške, ak chce, aby sa dieťa skutočne stalo úspešným.

Nezabudnite na modlitbu sv. Tatiany, patrónky študentov.Jej pomoc, podľa mnohých veriacich, pracuje doslova zázraky: plachí a plachí študenti sa počas skúšky upokojia a sebavedomia, stretávajú sa známe lístky, učiteľ je obzvlášť mierny a láskavý.

Cyril a Metod sú známe tvorbou slovanského písma.Modlitba za týchto svätých pomáha študentom humanitárnych fakúlt, najmä filológom.