Modlitby tela a duše

Po rozvode a vážnej chorobe som si myslel: Čo sa v mojom živote pokazí?Ako môžem zmeniť svoj osud?Dospel som k záveru, že je veľmi dôležité neustále sa očisťovať od všetkých negatív, ktoré sa „držia“ nás v procese života.Všetky zlosti, pocity, frustrácie a hnev, ktoré zostali v nás, nás v skutočnosti nedajú odpočívať.

Problém je však: na mnohé z týchto sťažností sa už zabudlo, ale stále sú zdrojom problémov.V tomto prípade môže pomôcť iba modlitba!Začal som čítať modlitby za očistenie mojej duše a tela a po chvíli som cítil, že sa cítim oveľa lepšie.

Zbytočná smútok, apatia a lenivosť som zabudol, čo je zlá nálada.Cítim sa veľmi veselý a radostný!Ale tento stav neprišiel hneď: Môžem povedať, že čítam očistné modlitby tri mesiace, každé ráno a každé večer, a potom som sa cítil inak.

Čistiaca modlitba: jej význam a sila

Vykonávame denné hygienické postupy: umyte si zuby, vyčistite si zuby a vyčistite náš byt.Veľmi často však zabúdame, že v našej duši by sme si mali „upratať“: očistiť to od zbytočných urážok a hnevu na rôznych ľudí, pustiť smútok a iné negatívne skúsenosti.

Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, je modlitba.Ak navštívite psychológa, je to skvelé.Modlitba je však komunikácia priamo s Bohom alebo so svätými.Modlitba vás môže oslobodiť od negativity, pretože vyššie sily sú spojené s vašim očistením prostredníctvom vášnivej modlitby.

Na to, aby modlitba fungovala, je potrebná viera.Ale čo keď je viera slabá?Verí sa, že samotné slová slávnych modlitieb majú silnú očistnú silu.A aj keď váš impulz nie je taký silný a vo vašich schopnostiach existujú pochybnosti, ale stále existuje túžba očistiť sa, môžete si prečítať iba texty slávnych posvätných modlitieb, čo bude mať zmysel.

Je známe, že Slovo obsahuje mocnú moc, takže vaša modlitba bude aj tak fungovať.Ale v ideálnom prípade by ste mali investovať do zvuku vašej modlitbovej lásky, nádeje na očistenie, viery, že vaše slová budú počuť vyššie sily.

Ako sa modliť, aby sme očistili dušu negativity

Ako viete, najjednoduchší spôsob je často najsilnejší.Najstaršia modlitba „Náš Otec“, známa od Ježiša Krista, je jednou z najmocnejších očistných modlitieb.To má naozaj všetky významy, ktoré potrebujeme:

  • táto modlitba oslavuje Stvoriteľa,
  • vyjadruje našu žiadosť o pomoc,
  • správy o Božej láske
  • .
  • hovorí o úmysle odpustiť všetkým trestným činom a páchateľom,
  • vyjadruje žiadosť o záchranu nás pred pokušením a ochranu pred zlými silami.

Každé ráno a každý večer čítajte nášho Otca so zámerom očistiť svoju dušu atelo z negativity, a váš cieľ bude dosiahnutý!

Najlepšie je vytvoriť tú správnu náladu na modlitbu: po prvé, zapamätajte si ju, po druhé, kúpte sviečky, požiadajte svoju rodinu, aby vás nerušila 10-15 minút.Zapáľte sviečku a niekoľkokrát si prečítajte Otca, kým sa nebudete cítiť pokojne a pokojne.Ďakujem Bohu za pomoc.

Ďalšie verzie modlitby za očistenie

Môžete si prečítať aj ďalšie texty na očistenie, napríklad „Panna Mária“ alebo texty modlitieb.Nicholasovi Wonderworkerovi, strážnemu anjelovi alebo Najsvätejšej Trojici.Len sa povedzte dovnútra, že v dôsledku modlitby bude vaša duša očistená.

Pri modlitbe si pamätajte svoje hriechy: možno ste niekoho urazili (aj keď náhodou) alebo ste neposkytli podporu.Spomeňte si na svoje sťažnosti proti rôznym ľuďom a tieto pocity opustite.Už nie sú potrebné!Aj keď si nepamätáte všetky urážky (napríklad deti), tak ich aj tak sila modlitby zničí.Nech ťažkosti v duši pominú!

Ak si spomeniete na ľudí, ktorých ste urazili, alebo na svojich páchateľov, najlepšie je napísať im správu alebo zavolať (ak je to možné) po modlitbe.

Túto osobu z konfliktu si možno ani nemusíte pripomínať, len si pre neho nájdite nejaké milé slová.Veľa šťastia, zistite, aké novinky má, takže zmeníte scenár svojho vzťahu a budete mať ešte jedného úprimného priateľa.

Existujú zvláštne modlitby, ktoré recitujú hriešni hriešnici (a všetci sme v tomtoZem nie je ani zďaleka svätá, takže text kajúcnych modlitieb bude vyhovovať všetkým).Tieto modlitby sú dlhšie, môžu sa čítať raz denne.Napríklad „Kajúcny kánon“ alebo iné modlitby, napríklad „V ruke Tvojej veľkej milosti“.

Určite choďte na priznanie a spoločenstvo, vaše blaho sa okamžite zmení!

Je tiež dôležité modliť sa za svojich predkov.Mnohí z nás sa často modlia za blízkych príbuzných - tých, ktorých si pamätáme: rodičov alebo starých rodičov.Často však nevieme ani mená našich vzdialenejších predkov - prababičky a pradedko.

​​

Modlite sa za celú svoju rodinu za najodľahlejších predkov, čím očistíte aj svoj život, pretože ste dostali život od svojich predkov.Ďakujem im za to!

Modlitby, ktoré vyčistia dom

Po vykonaní všetkých rituálov, ktoré vyčistia vašu dušu a telo, ako aj vašu rodinu, by bolo pekné vyčistiť váš domov.Žijeme v megacitách, kde je často narušené energetické informačné pozadie.Je v ňom veľa nenávisti, zlých a ťažkých pocitov.

Na čistenie domu si kúpte nejaké kostolné sviečky a choďte okolo vášho domu v smere hodinových ručičiek s modlitbou „Náš otec“.Počas modlitby si dokážete predstaviť, ako negatívne zhluky v byte miznú v plameni sviečky.