Modlitby z osamelosti žien a mužov

Žijem v šťastnom manželstve tri roky, mám malú dcéru.Mnohí priatelia, najmä jednotlivci, závidia mojej priateľskej a silnej rodine.Ale nebolo to vždy tak!Osamelý som zostal po 30 rokoch, keď sa všetci moji priatelia v škole a inštitúte oženili už dávno a niekto sa dokonca dokázal rozviesť.Už som neveril, že budem mať šťastie.

Mnohí mi povedali, že moje požiadavky sú príliš vysoké, že som voči chlapcom príliš kritická.Snažil som sa zmeniť, ale nič nefungovalo.Pomohla mi modlitba: každé ráno som sa začal modliť k Teotokosovi, matke Moskve, Nikolaimu Zázrakovému pracovníkovi a požiadal som svätých o pomoc pri hľadaní druhej polovice.A Vyššie mocnosti nenechali moje modlitby nezodpovedané!O dva mesiace neskôr som sa stretol s mladým mužom, ktorý sa stal mojím manželom.A najpozoruhodnejšie je, že som sa nemusel opakovať: môj manžel je úžasný, milujúci a starostlivý človek, s ktorým môžem zdieľať svoje skúsenosti.Spoločný život je pre nás dôležitý: hmotný aj duchovný.

Čo presne som urobil, ako sa splnila moja najcennejšia túžba?Toto sa s vami chcem zdieľať, pretože sa môžete modliť rôznymi spôsobmi.Môžete jednoducho zopakovať text modlitby alebo do nej vložiť svoju dušu.Môžete sa modliť k Bohu v nádeji na svoj vlastný zisk, alebo sa môžete spoľahnúť na jeho vôľu a veriť v jeho pomoc.

Na úvod chcem povedať, že problém osamelosti v modernom svete je veľmi dôležitý, naučil som sa to z vlastnej skúsenosti.Ľudia sú čoraz viac rozdrobení a sebestační.veľaiba málokto myslí na svoj vlastný prospech, na pravú, božskú podstatu manželstva a partnerstva.Preto sa mnoho slobodných mužov a žien zúfalo snažilo nájsť svojho spriazneného duše ... Na jednej strane ich možno pochopiť.Na druhej strane je zúfalstvo hriech.Bez ohľadu na to, ako boli nakreslené močiare zúfalstva, nemali by ste sa im vzdať!Je nesmierne dôležité veriť v pomoc najvyšších mocností a modliť sa o ňu každý deň.

Prečo modlitba pomáha osamelosti?

Aj keď ste už dlhý čas sami, nezúfajte, každodenné modlitby z osamelosti vám určite pomôžu.Boh počuje všetky naše modlitby a určite pomôže každému, kto ho žiada o milosrdenstvo.Je dôležité, aby ste neboli naštvaní a mali najsilnejšiu vieru, aby sa každý deň naďalej modlili.Tiež som nemal vždy silu a náladu na modlitbu.Niekedy prišli myšlienky: je potrebné to urobiť?Môže modlitba skutočne pomôcť?A bol som presvedčený: modlitba má obrovskú moc.O tom písalo veľa svätých a otcov cirkvi: modlitba niekedy robí zázraky, dokonca aj v zložitejších prípadoch (napríklad pri vážnej chorobe).Keď sa človek modlí, stáva sa bližšie k Bohu, čo znamená, že Boh ho ľahšie počuje.

Pán a svätí určite pomôžu spoznať dôstojného človeka, ak vynaozaj sníva o duchovnej jednote a skutočnej vzájomnej pomoci.Pri riešení tohto problému modlitby pomáhajú Matke Božej, matke Moskve, Nikolaiovi Zázračnému pracovníkovi.Nezabudnite na patróna rodiny a manželstva - svätých Petra a Fevroniu.

Kňaz mi povedal, že v modlitbe je dôležité nielen požiadať Boha o pomoc, ale aj o uznanie vašich hriechov.Boh ma neopustil.Prečo sa to stalo?Pomyslel som si, pripomenul si moje hriechy, činil pokánie.Premýšľal som o tom, čo som v živote robil zle.Analyzoval som svoje minulé vzťahy, pretože je nesmierne dôležité, aby nezostal hnev na predchádzajúcich partnerov, ale len vďačnosť.

Tiež som sa dozvedel, že počas modlitby je dôležité poďakovať Bohu: poďakoval som mu za lekciu samoty, počas ktorej som pochopil hodnotu rodinného života, a tiež som mu vopred poďakoval za pomoc pri vytváraní rodiny.Cítil som, ako pokánie a vďačnosť zmenili moju dušu, pre mňa bolo ľahšie žiť, viac viery, nádej na to najlepšie.Modlitba teda postupne mení človeka.

Svätý Matrón bude počas hľadania druhej polovice podporovať.

Ak chcete nájsť manžela (alebo manželku), môžete sa obrátiť na svätého Matrona.Napríklad som sa modlil vlastnými slovami: rozprávaním, ako sa cítim, o čom som sníval.Svätý opísal, aké zlé pre mňa bolo žiť v stálej samote.Svoje problémy so svätým môžete krátko zdieľať - možno nestretnete hodného človeka alebo sa bojíte komunikovať s ľuďmi opačného pohlavia,Strach z podvádzania alebo opustenia.Povedzte nám o tomto svätom Matrone!

Svätému Matrónovi môžete povedať, do akej miery by ste sa chceli oženiť (alebo oženiť).Samozrejme, modlitby by sa mali hovoriť iba vtedy, ak ste sa pevne rozhodli nájsť svojho trvalého životného partnera, pre zábavu alebo nudu, nemali by ste hľadať pomoc od Matrony.

Taktiež nie je vítaný spotrebiteľský prístup - ak chcete nájsť muža, ktorý vám pomôže vyrovnať sa s finančnými problémami, ísť na výlet alebo poskytnúť pohodlnú existenciu, potom je lepšie najskôr myslieťpred začatím modlitby.

Vaša modlitba môže znieť takto: „Drahá matko Matron, pomôž mi (povedz mi svoje meno), aby som sa zbavil osamelosti.Verím, Svätá Matrona, že mi môžete pomôcť.Nehľadám zábavu, ale skutočnú lásku a skutočnú vzájomnú pomoc.Prosím, pomôžte mi spoznať dobrého, hodného človeka a vytvoriť s ním silnú rodinu. “
Modlite sa každý deň do Matrony, sústreďte svoju pozornosť na komunikáciu so svätou starou ženou a nenechá vás v problémoch.

Nikolai The Miracle Worker príde na pomoc

Nikolai The Miracle Worker bol známy svojou osobitnou láskou k jednoduchým, úprimným ľuďom, vždy im pomáhal a vo všetkom.Ako svätý muž, ktorý otvoril svoje srdce božskej láske, vždy rád pomôže nájsť lásku.Muži a ženy sa môžu modliť k svätému Mikulášovi, nikoho nezanecháva.

Môžete sa modliťNicholas Wonderworker vlastnými slovami, ale môžete si vziať akúkoľvek modlitbu z modlitebnej knihy.Hneď po prečítaní modlitieb povedzte svätému, čo presne chcete, prečo trápite a o čom snívate.Pre tých ľudí, ktorí skutočne hľadajú pravú lásku, ktorí veria, že šťastie a inšpirácia, zmysel nášho života, sú odhalené v láske, St. Nicholas pomáha zvlášť rýchlo.

Peter a Fevronia budú podporovať vytváranie rodiny

Svätí Peter a Fevronia vždy citlivo počúvajú veriacich.Sú patrónmi manželstva, veľmi dobre vedia, ako smutný a osamelý človek môže žiť bez rodiny, a preto sa snažia pomôcť predovšetkým tým, ktorí si skutočne zaslúžia rodinné šťastie.

SONY DSC

Oslovte svätých jednoduchými slovami, zo srdca, zdieľajte s nimi svoj smútok.Vysvetlite, že ste pripravení založiť rodinu, stať sa zodpovedným, lojálnym a milujúcim manželom (pre mužov) alebo pokojnou, pochopiteľnou a podpornou manželkou (pre ženy).Najdôležitejšia vec je úprimná viera.Verte, majte čisté myšlienky a vaše modlitby budú zodpovedané.