Modlitby za anjela strážneho pri všetkých príležitostiach

Zdá sa mi veľmi dôležité cítiť podporu neba každú minútu nového dňa.Žiadosti o pomoc a ochranu od Svätých tvárí nie sú vždy vhodné, ale je ich možné pohladiť pred strážnym anjelom, ktorý určite počuje slová, ktoré sú mu adresované.Svätý otec Nikolai tvrdí, že modlitba vďaky za strážneho anjela má obrovskú moc znásobenú pravidelným úprimným čítaním svätých slov, o ktorých budeme hovoriť neskôr.Zhromaždil som pre vás niektoré z najbežnejších modlitieb v ruštine.

Kto je strážny anjel

Anjel strážny sa nazýva neviditeľným ochrancom každého veriaceho, ktorého Boh po sviatosti krstu poslal na Zem.Keďže je s človekom po celý životný život, chráni strážnu pred zlými silami, odpúšťa nesprávne konanie a naznačuje chyby, pomáha činiť pokánie v ich skutkoch.

Je schopný vidieť zmeny, ktoré sa vyskytli v myšlienkach alebo pocitoch ľudí, čím vytvára veľmi silnú obranu proti diabolským pokušeniam.Stojí za to sa modliť každý deň, usilovne a úprimne.Mali by ste zaobchádzať s modlitbou správne a dôverovať v silu svätých slov: potom Boh odpovie na vaše žiadosti a chráni ich pred nepriazňou.

Mnohí veria, že Anjelvenovaný osobnému anjelovi strážcovi, čo nie je pravda.Tento deň sa inak nazýva dni mien a ctí si Svätého alebo Svätého, podľa ktorého mena je daná osoba.

Čo sa modliť za strážneho anjela

Modlitby k anjelovi strážnemu sa ponúkajú pri všetkých príležitostiach:

 • na ceste;
 • večerné modlitby;
 • Modlitba za každé ráno a každý deň v týždni.
  Ráno nového dňa je začiatok malého života, ktorý sa musí žiť s čestnými myšlienkami a spravodlivými skutkami.Najlepšie by bolo začať deň modlitbou, požiadať o pomoc v podnikaní.Zoberte spravidla rannú modlitbu - správny prístup zaručuje, že deň ide tak, ako má;
 • pred plánovanou operáciou;
 • o láske a pomoci v rodinných záležitostiach;
 • týkajúce sa dobrého zdravia;
 • o šťastí;
 • o úspešnej práci;
 • o ochrane pred nepriaznivými úmyslami tretích strán;
 • k vašim narodeninám.

Pokúste sa obrátiť na anjela strážneho so žiadosťou o zvýšenie vitality tela a ducha, zdravie pre seba a príbuzných, dobrú náladu.Je potrebné pochopiť nevyhnutnosť robiť chyby a dôležitosť ich uznania, nápravy, ktorú môže označiť nebeský patrón.Požiadajte, aby vás naučil nezištnú pravú lásku a schopnosť pokánia.

Ako sa modliť

Sväté slová adresované strážnemu anjelovi sa dajú hovoriť nahlas a sebe samým kedykoľvek je to vhodné alebo potrebnéčas.Život príliš často prekvapuje, takže môže byť potrebná podpora kedykoľvek.

Nie je potrebné modliť sa pomocou memorovaných textov z modlitebných kníh, budete počuť aj úprimné slová pochádzajúce zo srdca.Bezprostredne pred a po odovzdaní modlitby ďakujem Anjeli za pomoc, ochranu.Každý musí vedieť, že jeho úsilie je ocenené a pochopené.

​​

Obráťte sa na Boha prostredníctvom anjela a skúste nájsť čas a príležitosť na konanie, ktoré lepšie pomôže pochopiť, čo sa deje:

 • Zostaňte sami so svojimi myšlienkami a počúvajte svoje vnútorné pocity.Nechajte ich prúdiť pokojne, bez rozruchu.
 • Zvážte, ako môžete svoje myšlienky uplatniť v praxi.

Skúste venovať pozornosť možnej reakcii vášho nebeského pomocníka - neignorujte znaky zhora.Počas nasledujúcich dní buďte opatrní: malé a malé body môžu mať hlbší význam.Vaše želania sa neplnia vždy, ako to vidíte: Pán vie najlepšie, takže ak požiadate o lásku, skúste súhlasiť s novým stretnutím alebo s neočakávanou ponukou.

Modlitba za anjela strážneho k jeho narodeninám

Minulý rok prináša pochopenie hodnoty požehnaní udelených Pánom.V deň narodenia má človek úžasnú šancu poďakovať mu a ochrankyni, ktorú poslal na zem.Vďakyvzdanie a ochranné modlitby sa ponúkajú Bohu a Anjelovi Strážcovi.

Modlitba za anjela strážneho za šťastie

Pozitívne myslenie je kľúčom k riešeniu mnohých problémov, kľúčom k životnej pohode.V modlitbách za šťastieadresovaný strážnemu anjelovi, hlavnou vecou bude každé hovorené slovo.

Pokúste sa jasne a správne vyjadriť, čo chcete, aby dobrý skutok nepoškodil.Zadajte svoje túžby.Napríklad, keď hovoríme o dobrom, uveďte presne to, čo chcete, pretože vo svete je pre pravoslávneho veriaceho k dispozícii veľa rôznych výhod, takže ak chcete úspech alebo šťastie, naučte sa vyjadrovať svoje myšlienky a Anjel určite poskytne šancu dosiahnuť to, čo chcete.

Modlitba dohodou

Kto povedal, že anjel strážny môže pomôcť iba tým, ktorých chráni?Skupina ľudí tým, že sa medzi sebou dohodne, je dosť schopná pomáhať určitej osobe alebo jednému z jej účastníkov prostredníctvom Božieho slova.

Modlitba po dohode môže byť na jednom mieste desiatky kilometrov od seba.Viera v Božiu moc a dodržiavanie hlavných pravidiel všeobecného čítania sú základnými požiadavkami pre túto modlitbu.Sú považovaní za silnejších, pretože moc modlitby sa zvyšuje úprimnou vierou každého účastníka.

Denne sa modlite k Anjelovi strážnemu, hľadajte pomoc a ochranu, nezabudnite konať tak, ako sa hodí skutočnému veriacemu, aby ste sa poďakovali za úsilie.Spojenie medzi človekom a Bohom sa zosilňuje komunikáciou a keď hovoríte so svojím Anjelom, hovoríte s Pánom.