Modlitby za Cyprianou a Ustinje z čarodejníctva, života pravoslávnych svätých mučeníkov

V ľudskom živote skutočne pôjde radosť ruka v ruke s ťažkými okamihmi a temné sily si nenechajú ujsť príležitosť pokaziť ľudí.Pravoslávni však majú silných obhajcov - Ježiša Krista a Matku blahoslavenej Panny Márie, ako aj množstvo svätých, ktorých apelovalo na záchranu démonov a ich prisluhovačov pred zlým kúzlom na svete.

Pred rokom som sa dozvedel, že veriaci sa môžu modliť so svätými Cyperčanmi a Ustinjami, aby získali ochranu pred účinkami temnej sily a čarodejníctva.Ponáhľam sa s vami podeliť o znalosti, ktoré fungujú zázraky.

Moja história stretnutia svätých mučeníkov

Aj keď pravidelneNavštevujem Boží chrám a modlím sa za slávnych svätých predtým, ako som nevidel ikonu zobrazujúcu Cypriána a Ustinyu (Justina).O týchto postihnutých som sa dozvedel pred rokom, keď mal môj vzdialený príbuzný katastrofu - môj manžel opustil rodinu.

ŽenaIšiel som k babičkám a psychikom, ale nemohli urobiť nič, len povedali, že to bolo kúzlo lásky.

V zúfalstve šla žena do kostola, obhajovala bohoslužbu a obrátila sa na kňaza o pomoc a radu, rozprávala mu o svojom zármutku.Keď sa kňaz modlil, odporučil kúpiť si ikonu s obrázkom dvojice svätých - svätého mučeníka Cypriána a Justinu, aby sa za múdra manžela doma modlili.

O šesť mesiacov neskôr sa muž priznal, chorý a nervózny, ale môj príbuzný, inšpirovaný nádherným obrazom, sa naďalej modlil a môj manžel sa uzdravil.

Tento príbeh ma zasiahol, rozhodol som sa dozvedieť sa viac o svätých, ich životoch, od ktorých a z ktorých modlitba pomáha zázračnému obrazu.Zdieľam s vami všetko, o čom som sa dozvedel, pretože v živote sú situácie, keď je potrebná pomoc alebo ochrana.

Ak máte podozrenie, že ste boli poškodený alebo že vaša rodina trpí účinkami čarodejníctva, prečítajte si modlitbu k ortodoxným mučeníkom a identifikujte ich podľa mena.Pred predné dvere umiestnite ikonu zobrazujúcu mučeníkov, aby bol každý, kto vstúpi do vášho domu, v nedohľadne na svätý pár.

Kto boli mučeníci Cypru a Justina

Budúci svätý žil v treťom storočí pred Kristom a narodil sa v rodine pohanov praktizujúcich.mágia a čarodejníctvo.Od 7 rokov Cyperčan učil diabolské triky kúzelníkov a od 10 rokov bol chlapec v službe kňazom chrámu na vrchu Olymp, kde dokonale ovládal techniky démonickej múdrosti:

 • posielali smrteľné choroby bežným ľuďom;
 • poškodiť záhrady a záhradyzeleninové záhrady, zničte úrodu;
 • ovládajte vetry, vysielajte búrky.

Cyperčania neopovrhli démonickými transformáciami, prišli do styku s pohanskými bohmi, duchmi, všetkými zlými duchmi a uprostred svojho života sa zmenili na autoritatívneho kúzelníka.Po dokonalosti v čarodejníctve sa muž zamiloval do kúziel lásky a potomkovia bohatých rodičov Aglaid sa k nemu obrátili.

​​

Zaniknutá mládež požiadala čarodejníka, aby očaril mladú krásu Justinu a chcel ju urobiť otrokom pre svoje telesné potešenie.

Čudné dievča narodené v pohanskej rodine tajne navštívilo Boží chrám a po tom, čo videla svoju dušu a získala pravú vieru, stala sa kresťankou a priviedla svojich rodičov k pravoslávnej viere.

Na prenasledovanie a presviedčanie Aglaidovej, aby sa stal jeho manželkou, Justina odpovedala, že Kristus sa stal jej ženíchom.Na žiadosť bohatého mladíka si Cyperčan vzal láskavé kúzlo a vyzval na pomoc démonickú légiu.

Na karnálne pokušenia démonov Ustinya odpovedala modlitbami k Pánovi za pomoc.Čarodejnica trikrát poslala spravedlivému dievčaťu zvádzače a keď bol porazený najmocnejší démon, nasmeroval svoje kúzla na príbuzných a priateľov Justiny, jej susedov a známych.

Vďaka úprimným modlitbám Ustinya, jej bezpodmienečnej viere, Najvyšší chránil pannu, jej príbuzných a všetkých obyvateľov mesta, ktorí rozhnevali čarodejníka.Potom sa rozhodol priblížiť sa ku kresťanskej viere, schopnej vykonať také zázraky.

Po tom, čo Cyprián prosil biskupa o sviatosti krstu, priznal sa mu k jeho vlastným zverstvám, zrieknutiu sapohanstvo a pálenie čarodejníckych talmúdov.Biskup, ktorý žasol nad úprimnou oddanosťou démonického pána, pokrstil Cypriána a naučil ho základom pravoslávnej viery.

Bývalý komplic temných síl a čarodejníctva sa z celého srdca Kristovi venoval kresťanstvu, keď prešiel cez tŕnistú cestu od čitateľa k pravoslávnemu biskupovi.

V ťažkých časoch, keď boli kresťania prenasledovaní, boli ohováraní svätí mučeníci Cyprián a Justin uväznení, ktorí boli podrobení bitiu a mučeníctvu.Avšak modloslužbám sa nepodarilo v krutých mučeniach oslabiť vieru v Pána a zničiť lásku k Nemu.

Budúci svätí boli popravení, ale ich zvyšky boli následne pochované na Cypre.Na pohrebisku pravých kresťanov sú hlboko náboženskí ľudia uzdravení nielen duševne, ale aj fyzicky.

Životodarná modlitba sv. Cypriána proti diabolským útokom:

Ako rozpoznať zlé oko alebo poškodenie

zlého oka aKaždý sa bojí magického účinku, dokonca aj tých, ktorí sa považujú za ateistov a ktorí hľadajú pomoc pri liečení a čarodejníkoch pri najmenšom súde.

Takže moja príbuzná sa najskôr pokúsila napraviť rodinné rozpory tým, že sa obrátila na čarodejníkov a potom sa na radu kňaza obrátila o pomoc Pánu a jeho svätým pomocníkom - svätým mučeníkom Cypriánom a Justinom.

Modlitby sú určené pravoslávnym mučeníkom, aby odstránili kaz, ochranu pred zlým okom a škodlivé sprisahania a nástrahy démonov.Čo prejavuje machinácie temných síl:

 • neustálezlé zdravie, neopodstatnená únava, bezmocnosť;
 • bežné choroby, s ktorými sa tradičná medicína nemôže vyrovnať;
 • náhla strata práce, peniaze, členenie rodiny;
 • bezdôvodné útoky na agresiu, neprimerané správanie;
 • časté depresie, konflikty, hádky, strata záujmu o život.

Nepriaznivci vám môžu priniesť aj výskyt závislostí a sériu porúch.Preto, keď sa tieto príznaky objavia, okamžite začnite hovoriť Cyperčanom a Ustinjom, čo sa môže robiť kdekoľvek.

Pravidlá čítania modlitieb

Oslovenie pravoslávnych slov svätému mučeníkovi Cypriánovi sa považuje za najúčinnejší spôsob odstránenia kazenia, čo je skutočná ochrana pred čarodejníctvom.Modlitebná kniha skutočne pomáha, bez zanechania negatívnych dôsledkov, ak dodržiavate určité pravidlá:

 • kupujte v chráme ikonu zobrazujúcu mučeníkov alebo samotných Cyperčanov, ako aj kostolné sviečky;
 • doma na samote, so zameraním na vašu žiadosť, zapaľujte sviečku pred obrázkom svätca;
 • štyridsaťkrát čítal zázračnú modlitbu za vplyv temnej moci;
 • ak je dieťa postihnuté čarodejníctvom, rodičia čítajú modlitby nad hlavou.

Vzhľadom na osobitnú silu modlitebných slov ich možno čítať na slanej alebo vode, v tomto prípade sa voda stáva rezervoárom pozitívnych vibrácií, môže sa používať ako lektvar čarodejníctva, rôzne spôsoby vystavenia čiernej mágii.

Pravoslávne texty nižšie uvedených modlitieb si môžete prečítať kedykoľvek počas dňa, za akýchkoľvek nepríjemných okolností, a to nielen vtedy, ak existujú náznaky zjavného poškodenia.

Hlavnou podmienkou je úprimné vyslovenie slov, uverenie, že ich bude počuť Boh a vozidlá jeho svätej vôle.

Ochranné modlitby pred magickými vplyvmi

Ak máte depresiu, cítite neustálu úzkosť alebo pochybnosti a hlas v hlave si vyžaduje strašné činy, prosbu o modlitbu.svätému mučeníkovi Cypriánovi a mučeníkovi Justinovi.

Slová ochrannej modlitby dvom svätým

Text modlitby pomôže pravoslávnym získať mocnú podporu od síl svetla a dobra a ochráni vás pred účinkami temných rituálov mágie.Toto je nepopierateľná skutočnosť, čo potvrdzujú svedectvá ľudí, ktorí vyskúšali účinok zázračného slova na seba, ako aj na svojich blízkych.

Kedy čítať modlitbu svätému mučeníkovi Cyperčanom

Úprimné prečítanie zázračného žalmu nižšie pomôže zbaviť sa zlého oka a odstrániť škodu spôsobenú zlým čarodejníkom.Je dôležité pamätať na to, že text modlitebnej knihy musí byť uvedený najmenej štyrikrát, inak nebude rituál fungovať.

Ako sa modliť za mučeníkov Kipriana a Justina

Povedzte modlitbu čarodejníctva za úsvitu, otočte sa k vychádzajúcemu slnku, zopakujte zázračný text 7časy:

Po rituále si umyte tvár tečúcou vodou,vyhlasovať kúzlo nižšie

Začnite a ukončite ochranný rituál proti čarodejníctve čítaním modlitby nášho Otca, jeho vyslovením s dušou a vierou pomocou vyšších mocí.Vykonajte denné rituálne akcie niekoľko týždňov za sebou, až kým neuvidíte zjavné znaky úľavy, ničenia čarodejníckeho účinku.

Text veľmi starej modlitby z machinácií temných síl

Týmto starodávnym modlitbovým slovám z čarodejníctva, ktoré k nám prišli z hĺbky storočí, sa pripisuje osobitná moc.Ak chcete získať spoľahlivú ochranu, musíte správne vykonať rituál - za úsvitu otočte sa na východ a 12-krát si prečítajte modlitbu.Denný rituál sa opakuje niekoľko týždňov v rade.

Čo čítať, ak je dieťa pomazané

Deti, na rozdiel od dospelých, sú viac vystavené čarodejníckym alebo „zlým“ očiam.Aura dieťaťa do siedmich rokov je považovaná za najzraniteľnejšiu, dieťa môže byť zneužívané aj neúmyselne alebo jednoducho z žiarlivosti svojich rodičov.

Dôležitý bod.Ochrannú modlitbu pred pôsobením temnej sily by mala vysloviť matka, sviatosť je možné zveriť blízkemu príbuznému na ženskej línii - babička, sestra, teta.Žena, ktorá trikrát hovorí text modlitby, by mala dieťa držať v náručí.

Na záver pár slov

Vďaka ortodoxným modlitbám a zavedeniu ikony svätých mučeníkov do domu sa mi môj príbuzný podarilo zachrániť manžela pred ničivou vášňou premajiteľ domu.Potom sa sám pripojil k čítaniu posvätných textovobeť.

Rituál ho zachránil nielen pred duševným utrpením milostného kúzla, ale aj pred telesnou slabosťou a nervovým zrútením.Preto som sa s vami podelil o zázračné žalmy, nech vám pomôžu, ak sa niečo náhle stane.