Modlitby za upratovanie domu

Ak byt prisahá veľa, prisahá alebo hádky, nahromadí sa v ňom negatívna energia.Takéto miesto by malo byť očistené modlitbami, aby všetci členovia rodiny mali dobrú náladu, dobré zdravie, aby sa nikto nehneval.Keď sme sa s manželom presťahovali do nového prenajatého bytu, najskôr som si nevšimol nič zvláštne.

Ale po niekoľkých dňoch som si uvedomil, že naša nálada je vždy zlá, začali sme sa hádať častejšie.Overil som sa so susedom a ukázalo sa, že v tomto byte pred nami bývala pitná rodina.Na zlepšenie atmosféry domu som začal čítať modlitby, ktoré vyčistili dom, a čoskoro sme cítili výsledok: byt by sa stal čistejším a najslnečnejším, po práci sme sa s radosťou vracali domov, rozdiely sa zastavili.

Taká je sila modlitby!Čítal som modlitby iba niekoľkokrát, ale vždy so sviečkami a ikonou svätého Mikuláša Wonderworkera.Preto teraz odporúčam, aby každý čistil svoje domy modlitbami, aj keď je to váš vlastný domov: pravidelné čistenie s modlitbami ho ešte zosvetlí a spríjemní.

Hlavné príčiny znečistenia ovzdušia doma

Každý z nás nie je bez hriechu a dokonca aj v priateľskej, dobrej rodine sa ľudia niekedy hádajú, navzájom sa neznášajú.ostatní.Ak je rodina nefunkčná, v tomto prípade existujú dôvodydoma je veľa znečistenia ovzdušia: je to alkohol, fajčenie, zlý prístup k sebe, zlé myšlienky.

Stáva sa, že ľudia prekliatia priateľa bez toho, aby premýšľali o dôsledkoch takéhoto konania.To všetko ovplyvňuje energiu bytu: v priebehu času, ak nevyčistíte dom modlitbami, nahromadí sa v ňom negatív.A rodinné vzťahy sa môžu iba zhoršiť.

Aby sa náš život zlepšil, mali by sme si prečítať modlitby, aby sme vyčistili dom.Aj keď žijete spolu, vaši hostia môžu do bytu priniesť zlé myšlienky, ktoré vám budú závidieť.Preto by vám modlitba o upratovanie domu mala pomáhať tak často, ako je to možné.

Urobte si čas na modlitbu za dom a budete mať jasnú atmosféru.V dome, ktorý sa pravidelne čistí modlitbami, je ľahké dýchať, ľudia cítia veselosť a dobrú náladu, radosť.Nechcem s nikým prisahať, moji príbuzní nechcú uraziť.Všetky problémy sa riešia rýchlo a bez konfliktov.

Ako sa modliť, aby som vyčistil dom

Najlepšie je modliť sa za upratovanie domu so sviečkou v ruke, chodiť po dome modlitbou po obvode.Aby vaša modlitba mala veľkú moc, musíte sa pred Bohom predovšetkým cítiť čisto.Aby ste to dosiahli, musíte sa pripraviť: prečítajte si očistné kajúcne modlitby po dobu 3-5 dní, choďte na spoveď, prijímajte prijímanie.

Potom sa môžete začať modliť čistým srdcom, aby ste vyčistili svoj domov.Kúpte si nejaké chrámové sviečky v chráme, modlite sa k Bohu, aby vás požehnaldobrý skutok a pokračuj v modlitbe.

Na čistenie bytu existuje niekoľko možností.Môžete obísť svoj domov po obvode horiacou sviečkou a prečítajte si „Náš otec“.Pravdepodobne poznáte text zo srdca.Ak to neviete, je to vynikajúca príležitosť naučiť sa najdôležitejšiu kresťanskú modlitbu.

Ďalšou možnosťou je požiadať o vyčistenie domu vlastnými slovami.Vaše požiadavky môžu byť adresované priamo Stvoriteľovi, Ježišovi Kristovi, Panne alebo svätým.O čistenie domu najčastejšie žiada Nicholas Wonderworker, ale ak cítite silnú lásku k inému svätcovi, môžete požiadať o pomoc pri jeho očistení.

Čo môže Boh a svätí požadovať

Aj keď ste naštvaní skutočnosťou, že ľudia žijúci pred vami alebo vašimi hosťami znečistili atmosféru domu, nemali by ste si ich nechaťtrestný čin.Je dôležité začať s modlitbou, po odpustení všetkých chorých, iba v tomto prípade bude vaša žiadosť o vyššie právomoci splnená.

Ak používate svoje vlastné slová v modlitbe, skúste ich vysloviť láskou, citom.Lepšie si nepamätám, čo bolo v byte predtým (hádky, opilosť).Zamerajte sa na budúcnosť: požiadajte Boha alebo svätých, aby vyčistili dom, urobili ho najjasnejším a najpohodlnejším pre vašu rodinu.V žiadnom prípade nežiadajte odplatu za tých, ktorých považujete za vinných za znečisťovanie atmosféry domu: toto nie je kresťan.

Príklad modlitby za vyčistenie domu Nicholasovi Zázračnému pracovníkovi: „Blahoslavený Nicholasu Zázračného pracovníka, prosím, pomôžte mi vylepšiť môj dom, očistite hovšetky zbytočné vplyvy a znečistenie.Pýtam sa vás, nech v mojom dome zaznievajú len smiešne slová, smiech detí, môže byť radosť a šťastie. ““

Rovnakým spôsobom sa môžete odvolať na Pannu alebo Ježiša Krista.Nezabudnite poďakovať Bohu za pomoc pri čistení bytu.

Ako vykonávať obrad so sviečkami

Je dôležité, aby ste mohli ísť po celom byte, pozrieť sa do každého rohu a zasvätiť ho svojou modlitbou.Ak máte v rodine rovnako zmýšľajúcich ľudí, môžete obrad viesť spoločne, druhá osoba môže niesť ikonu a rozsvietiť všetky izby v dome.

Najlepšie je získať silné sviečky, aby horeli dlhšie, aby sa vaša modlitba nerozbila, aby ste mohli zapáliť novú sviečku.Vašou úlohou je obísť všetky izby modlitbou, preto si vopred premyslite, koľko sviečok budete potrebovať.Ak je byt veľký, môže sa vám hodiť 5-7 sviečok.

Urobte si čas, keď idete po byte, pozorne si prečítajte text modlitby alebo živého prejavu k Bohu.Je pre vás dôležité, aby sa váš domov stal skutočne svetlým, požehnaným miestom.Na tento účel je dôležité nielen rýchlo prejsť všetkými miestnosťami, ale aj skutočne vyčistiť priestor.

Ak máte doma pocit silnej nevoľnosti, môžete sa obísť tým, že si prečítate modlitbu za archanjela Michaela.V takom prípade je lepšie vziať text kanonickej modlitby a prečítať si ju na papieri, ak je ťažké si ju zapamätať.

Prajeme vám čistý a čistý priestor vo vašej domácnosti!