Moonstone: fotografie, magické vlastnosti, ktoré budú vyhovovať

Moonstone je priesvitný živec s modrastým odtieňom.Tento minerál dostal názov „lunárny“ kvôli prítomnosti modrých alebo strieborno-bielych prepadov generovaných tenkovrstvou štruktúrou.

Môžete však nájsť aj iné variácie mien mesačného kameňa - „ adularia “ a „ selenit “.Obyvatelia Indie, tzv. Mesačný kameň, sa nazývajú „jandarakand“, čo sa prekladá ako „žiara mesiaca“.Niet divu, že fanúšikovia zemského satelitu vysoko oceňujú kameň s rovnakým názvom.Potom sa môžete dozvedieť o základných magických vlastnostiach mesačného kameňa a tiež si pozrieť jeho fotografiu.

Obsah
 1. Liečivé vlastnosti mesačného kameňa
 2. Talismany a amulety s kameňom mesiaca
 3. Vlastnosti Moonstone, vhodné pre
 4. Selenit v láske kúzla
 5. Moonstone v oblasti kreativity
 6. Moonstone pre podnikanie
 7. Selenit v mimosmyslovom vnímaní
 8. Zaujímavé informácie o mesačnom kameni

Liečivé vlastnosti mesačného kameňa

Ezoterici v mnohých krajinách sveta sa domnievajú, že mesačný kameň je prirodzenýschopnosť chrániť ľudí pred negatívnymvystavenie lunárnemu disku.Literárni ľudia (ľudia zaoberajúci sa netradičnými postupmi liečby rôznych chorôb kameňmi) sú si istí, že výrobky s mesačnými kameňmi (alebo iba kúsky kryštálov) by sa mali používať v týchto prípadoch:

 • na uľahčenieepileptické záchvaty;
 • znižujú agresivitu;
 • zbaviť sa strachu;
 • normalizujú spánok;
 • zlepšujú stav orgánov genitourinárneho systému;
 • normalizujú trávenie, lymfatický tok;
 • ustanoviť prácu hypofýzy;
 • uľahčujú proces narodenia.

Mesačný kameň ovplyvňuje aj fungovanie srdcovej čakry (anahata).

Zaujímavá skutočnosť.V prírode nájdete odrody mesačných kameňov mliečnej bielej, fialovej, zlatistej farby.Existujú tiež možnosti s kresbami vo forme hviezd, ktoré majú účinok „ mačacie oko “ - jedná sa však o veľmi zriedkavé exempláre.

Talismany a amulety s mesačným kameňom

Mesačný kameň chráni tvorivé osobnosti: spisovatelia, hudobníci, maliari.Prispeje k odhaľovaniu talentu, dáva kreatívnu inšpiráciu a vyvoláva vznešené impulzy.

Tiež sa verí, že mesačný kameň dáva šťastie, je to ideálny darček pre milovníkov, pretože pomáha prebudiť citlivé pocity u ľudí.

Mesačný kameň vykazuje svoju zvláštnu silu, keď mesiac prechádzav plnej fáze.Vďaka jeho magickému žiareniu sa ľudia zbavujú napätia, agresie, nadmerného sebavedomia, sú jemní, jemní a začínajú pozerať na svet pozitívnejším dojmom.

Vlastnosti Moonstone, vhodné pre

Mesačný kameň pre obyvateľov Indie má posvätný význam.Indické legendy hovoria, že tento minerál pôsobí ako kus mrazusvetlo mesiaca.

Od účastníkov chrámu môžete počuť úžasné príbehy, že ak necháte Mesiac v temnej miestnosti, začne po určitom čase uvoľňovať vlhkosť nazývanú „Mesačná rosa“ a má pôsobivú magickú silu.

Ďalej sa zameriame na to, aké základné vlastnosti má kameň v rôznych oblastiach života a kto sa odporúča používať ho.

Selenit v láske kúzla

Nie je to nič také, že tento minerál je tiež známy ako „kameň lásky“ - ľudia, ktorí s ním používajú šperky, nikdy netrpia vzájomnými pocitmi.

Adularia okrem toho pomôže dať každej z vašich láskavých dátumov vášeň a hlbokú zmyselnosť, ktorá pevne spája milovníkov so sebou.

Ale aby vám kameň začal pomáhať, musí sa pravidelne nosiť.Preto sa oplatí kúpiť šperky s selenitom, ktorý by mal byť vždy na tele.

Zaujímavá skutočnosť.Ak adularia stratila svoju jasnú farbu, je to varovanie od vyšších síl, že vaše spojenie s vaším partnerom nie je harmonické a nebude vám schopné dať šťastie.

Moonstone v oblasti kreativity

Selenit aktivuje u ľudí tvorivé impulzy.Osoba, ktorá neustále nosí kameň mesiaca, cíti, že je jednotkou s okolitou realitou a začína chápať pravú podstatu vecí.

A na úplnejšie odhalenie svojich tvorivých schopností noste prstenca obdivuhodného a doma ho môžete mať pri svojich fotografiách.

Moonstone prispieva k odhaleniu nielen tvorivých schopností, ale pomôže aj jeho rečníkom, ktorí neustále hovoria s verejnosťou.

Moonstone pre podnikanie

Adular tiež pôsobí ako spoľahlivý pomocník pre podnikateľov.Kameň má veľmi jemnú, nenápadnú energiu, ktorá privádza myseľ a dušu do stavu harmónie.Použitie mesačného kameňa v obchodných rokovaniach pomôže obchodným partnerom vzbudiť súcit a prinúti ich prijať váš názor.

Na úspešné vykonávanie vášho podnikania musíte používať produkty s pravouhlým kameňom na pravej strane (vo forme prsteňa alebo náramku).Tiež veľmi silný talizman je prívesok so selenitom, ktorý zobrazuje vaše súhvezdie zverokruhu.

Magické vlastnosti adularia prispievajú k obchodnému úspechu v akejkoľvek oblasti, ako aj k dosiahnutiu dobrých finančných výnosov.

Zaujímavá skutočnosť.Na zvýšenie kúzla mesačného kameňa sa odporúča začať nový obchod v rastúcej fáze mesiaca.

Selenit v mimozmyslovom vnímaní

Adularia je medzi mágmi veľmi obľúbená počas rôznych rituálov.Talismany s mesačnými kameňmi pomáhajú čistiť energetické pole človeka a posilňujú jeho auru.

Pomerne zaujímavým spôsobom je, keď kúzelníci držia v ústach kúsok mesačného kameňa a predpovedajú budúce udalosti.Môžete tiež využiť túto meditáciu.Účinok bude ešte silnejší, ak ho vykonáte počas aktivity vášho znamenia zverokruhu.

Ďalší mesiac úspešnevyrovnať sa s nočnými morami, chráni pred astrálnymi bytosťami, a ak ho vložíte pod vankúš - pomôže vidieť prorocký sen.

Zaujímavé informácie o mesačnom kameni

V Indii sa selenit už dlho uctieva ako posvätný kameň, ktorý prináša šťastie.Bol predstavený ako darček pre milovníkov, ktorý vzbudil nadšenú vášeň.

V gréckej mytológii bol tento perlový sfarbenie spojené s legendárnou Hyperborea.Koniec koncov, práve z tohto severného územia boli prvé lunárne kamene dodané do sveta s odhaleniami o budúcnosti v nich uzavretých.

Ľudia praktizujúci mágiu vždy rešpektovali mesačné kamene, ale používali ich veľmi opatrne, pretože sa báli hnevať nad svojou veľkou mocou.

Obyvatelia Cejlónu tiež uctievali selenit ako kameň šťastia.

Neprestal byť žiadaný ani v stredovekej Európe.Selenit tu získal názov „kameň milencov“ a aktívne ho používali dievčatá, ktoré verili a dúfali, že im to poskytne šťastie v láske.

Tiež sa rozšírilo presvedčenie, že snehobiely minerál začína plakať v noci mesačne a jeho „slzy“ sa môžu liečiť horúčkou.

V starodávnych legendách existujú informácie, že kameň mesiaca je vynikajúcim prírodným psychoterapeutom: zmierňuje melanchóliu, depresívne stavy, pocity strachu, pomáha vyrovnať sa s ťažkými emočnými situáciami.

A mnohí predstavitelia silnejšieho pohlavia sú pevne presvedčení, že seleničitany ich ženy zbavujúhysterické záchvaty a tiež pomáha ochladzovať vášnivú chtíč nymfomaniek.

S mesačným kameňom nájdete veľké množstvo legiend.Napríklad sa predpokladá, že sa na ňom objaví biela škvrna, ktorá sa s rastom mesačného svitu zvyšuje, až kým nedôjde k úplňku (a potom kameň nezíska svoju magickú silu).

Po tom, ako Wilkie Collins v roku 1868 uverejnil román„Moonstone“, obraz tohto tajomného kryštálu, ktorý uplatňuje svoj vplyv na ľudské osudy, neprestáva vzrušovať mystikov a všetkých týchktorý miluje drahokamy.

Na konci témy odporúčame pozerať na zaujímavý videoklip

Marissa