Morion stone: ako aplikovať magické vlastnosti

Mystický čierny kameň so skleneným leskom od staroveku súvisí s temnými magickými silami.To bolo všeobecne presvedčené, že iba čierny čarodejník môže nosiť kameň Morion a prináša nešťastia a nešťastia iba pre smrteľníkov.Je to naozaj tak?Zvážte podrobne charakteristiky čierneho kryštálu.

Morionský kameň - mystické vlastnosti

V skutočnosti čierny krištáľ dymový alebo čierny kremeň ) prináša nešťastie iba prefíkaným a samoobslužným ľuďom, pretožesponzoruje spiritualitu.Tento kameň je „mostom medzi dvoma svetmi“ - fyzickým a duchovným.Morionovi, ktorý sa venuje obohateniu a zisku, prinesie nešťastie a smútok.

Kvôli tmavej farbe sa minerál používal na prípravu na smútiace udalosti, pretože ho považoval za útechu a smútok.Čierny kremeň v skutočnosti nie je utešiteľ: iba zodpovedá smútiacej nálade a môže absorbovať negatívnu energiu.Pri každodennom nosení môže kameň morion hrať na človeka láskavý vtip: ponorte ho do priepasti deštruktívnych myšlienok.

Prečo je Morion považovaný za kameň kúzelníkov?Pretože s jeho pomocou nazývali duchov pomocou vlastností dirigenta medzi svetmi.Morionový kameň sa používa na koncentrovanie médií.Neznámym ľuďom minerál prináša určiténebezpečenstvo, pretože keď sa volá duch, otvorí sa portál: spolu s duchmi, astrálnymi bytosťami a démonmi môžu preniknúť cez to.

Niekedy môže démonická entita preniknúť do minerálu, ktorý môže vytlačiť iba kúzelník.Esencia kazí život človeka a jeho prostredie, a preto jeho mystické obavy z čierneho kryštálu majú svoje korene.Kým sa kameň neroztopí v peci, démonická podstata neopustí kláštor, ktorý si vybral.

Pre ktoré je Morion vhodný

Čistý minerál nepoužitý v magických rituáloch má však úplne odlišné vlastnosti.,Morionový kameň, podobne ako iné kryštály, zodpovedá určitým znakom zverokruhu:

 • kozy;
 • škorpiónom;
 • závažia;
 • Rakoviny.

Minerál Kozoroh a Škorpión pomáha dosiahnuť praktické ciele.Scorpions však musí byť opatrný pri manipulácii s kameňom: používať ho až po vyčistení tečúcou vodou a nenosiť šperky.Váhy a rakovina Morion pomáhajú pri rozhodovaní.Kameň poskytuje ochranu pred temnými silami zástupcom zvyšných znamení zverokruhu.Avšak za určitých podmienok:

 • duchovná čistota;
 • trpezlivosť a pohotovosť;
 • nedostatok sebeckých úmyslov.

Pre kúzelníkov slúži čierny kremeň ako vynikajúci talizman.Pre obyčajného človeka sa z kameňa môže stať talizman alebo jednoduchá dekorácia.Morion sa však už dlho nedá nosiť ako ozdoba: minerál vedie človeka k chmúrnosti.Ak sa rozhodnete kúpiťMorion v rámčeku, nikdy si nevyberajú „teplé“ kovy: zlato, bronz, meď - v kryštáli prebudia ničivé sily ničenia.

Liečivé vlastnosti

Okrem svojich magických vlastností má kameň Morion liečivé vlastnosti.S tým sa lieči závislosť od drog a alkoholu: predpokladá sa, že minerál absorbuje deštruktívne myšlienky osoby.Okrem toho má dymový kremeň pozitívny vplyv na krvný obeh osoby a odstraňuje krvné zrazeniny a zrazeniny v krvných cievach.

Lekári poznamenali, že kryštál pôsobí na pohybový aparát osoby a pomáha odstraňovať bolesť kĺbov a kostí.Na tento účel sa kameň aplikuje na problémovú oblasť pred odstránením syndrómu bolesti.

Keďže kryštál má deštrukčné vlastnosti, táto kvalita sa používa na ničenie rakovinových buniek a jedov.Kryštál zbavuje človeka toxínov, keď sa nosí ako náhrdelník.

Mali by sme si však vždy pamätať na to, že Morion má schopnosť absorbovať negatívnu energiu a uchovávať ju ako takú.Preto sa šperky musia nosiť najmenej päť hodín pod tečúcou vodou a ešte lepšie - v prírodnom zdroji.

​​

Morionský kameň nemôžete skladovať spolu s inými kryštálmi - netoleruje blízkosť ničoho.

Zhrnutie

Ak vás zaujíma mystický čierny kameň, mali by ste vziať do úvahy jeho charakteristické črty:

 • morionový kameň pomáha neistým ľuďom nájsťodvaha;
 • morionPomáha prežiť smútok a stratu blízkej osoby;
 • minerál je možné nosiť počas rehabilitačného obdobia po infarkte /mŕtvici;
 • Morion ničí rakovinové bunky a čistí telo toxínov;
 • pri vhodnom zaobchádzaní s kameňmi môže pomôcť dosiahnuť ciele a robiť rozhodnutia.

Neodporúča sa však, aby bol Morion kameň nosený neustále a po použití musí byť očistený od negatívnych informácií pod vodou.Pri dodržiavaní týchto pravidiel nájdete pomocníka na riešenie konkrétnych problémov.To všetko je však možné za jednej dôležitej podmienky: morionový kameň musí byť nedotknutý, to znamená, že sa nesmie používať v rituáloch čiernej mágie.