Moskovská modlitba za pomoc pri práci

Nedostatok dôstojnej a platenej práce často privádza človeka do slepej uličky a dokonca vedie k hlbokej depresii, pretože práve práca slúži najčastejšie ako zdroj obživy.V takýchto chvíľach by ste sa v žiadnom prípade nemali vzdať - je lepšie pamätať na Boha a na svätých nebeských ochráncov, obráťte sa na nich modlitbou.Početné príklady zo života naznačujú, že úprimná modlitba je skutočne schopná radikálne zmeniť život k lepšiemu.Ak sa vo vašom živote pevne zistia problémy v oblasti zamestnania, je čas využiť modlitbu Moskvy Matrony o pomoc pri práci.

Ako požiadať o pomoc pri práci v Moskve Svätú Matronu: texty modlitieb

Modlitba za moskovskú Matronu „V práci“

Modlitba BAgen matrona slepá riečne ramená "práce" bude rýchlo nájsť prácu, a získať také postavenie, aby dielo bolo po chuti, a mzdy sú potešení vrecká.Text, ktorý sa má adresovať Svätej Matronushke, je nasledujúci:

Táto modlitba je veľmi silná.Skutočnosť, že to funguje avedie k pozoruhodnému výsledku, veľa ľudí bolo presvedčených o tom, že Matrona pomohla prejsť z statusu nezamestnaného na status zamestnaného a úspešného občana.

S touto modlitbou môžete požiadať nielen sami za seba.Môžete si ju prečítať, keď chcete pomôcť svojim blízkym alebo blízkym.Hlavnou vecou je vysloviť tieto slová úprimne, z čistého srdca, s vierou a úctou vo vašej duši - moskovská Matrona určite vašu pozornosť vezme do úvahy a prinesie ju Pánovi.

Univerzálna modlitba sv. Matrony „O pomoc“

Ak už máte prácu, ale neprináša uspokojenie z dôvodu problémov (problémy s tímom, nespravodlivé)a vyberavý šéf, nedostatok kariérneho rastu), potom si prečítajte univerzálnu modlitbu Moskovskej Matrony, známej ako modlitba „Za pomoc“.Je univerzálny, pretože pomôže dosiahnuť zlepšenie vo všetkých každodenných záležitostiach vrátane práce.Znie to takto:

Krátke modlitby do Moskvy Matrony za pomoc pri práci

Do kategórie univerzálnych požehnaných modlitiebstarý Matron, ktorý pomáha nájsť riešenie problémov, ktoré sa objavili v živote, môže tiež obsahovať dve krátke modlitby.Môžete ich použiť v situáciách súvisiacich so svetom práce.

Slová prvej modlitby:

Text druhej modlitby:

Príprava na modlitbu

Ak máte nejaké problémy v oblasti práce alebo materiálu, určite kontaktujte Moskovskú Matronu.Modlitby za pomoc v práci adresovanej blahoslavenej starej žene sú samy osebe silné, ale ich účinnosť sa môže mnohokrát zvýšiť ich kombináciou s niektorými činmi:

 • Pokúste sa ísť naPokrovský kláštor - pozostatky Matronushky tu našli svoje útočisko.Ukloň sa im a modli sa k Matronovi a požiadaj ju, aby ti pomohla.
 • Môžete ísť do hrobky moskovskej Matrony, ktorá sa nachádza na Danilovskom cintoríne.Nezabudnite si so sebou priniesť čerstvé čerstvé kvety - odkázala to Matrona krátko pred jej vlastnou smrťou.Požiadajte o pomoc pri hľadaní dobrej práce.Určite: bude počuť vašu žiadosť.
 • Ak nemáte možnosť ísť na pozostatky požehnanej starej ženy alebo do jej hrobu, môžete v nej napísať list, v ktorom vyjadríte svoju žiadosť, a poslať ju do Pokrovského kláštora.Cez duchovenstvo váš list pôjde na Matronushku.
 • Modlite sa každý deň doma, keď si kúpite ikonu s obrázkom svätého a uvidíte, že čoskoro budú vyriešené všetky problémy s vašou prácou.

Predtým, ako sa obrátite na Matronushku, nezabudnite na dobré skutky, milosrdenstvo a súcit.Matrona je ochráncom sirôt a bezdomovcov.Preto nezabudnite pomôcť nejakému sirotinci (dary, oblečenie, hračky a len sladkosti).Dajte almužnu potrebným, darujte cirkvi, kŕmte opustené zvieratá a zvieratá bez domova.Vaše dobré a nezaujaté skutky neprejde Matronou - určite ich ocení a odmeňujesplnenie vašej túžby.

Keď môžete požiadať Matronu z Moskvy o pomoc v

Každá profesionálna činnosť má svojho nebeského patróna.Zástupcovia absolútne všetkých profesií sa môžu modliť k požehnanej starej dáme Matronovej v Moskve.

Modlitba by sa nemala hanbiť ani báť.Musíte sa úprimne modliť so zapálenými sviečkami kostola.Týmto gestom úcty k svätému a čistote svojich úmyslov si môžete kľaknúť.Matronushka ešte pred smrťou prisľúbila, že pomôže všetkým, ktorí trpia a pýtajú sa, a dodržiava svoj sľub dodnes.

V ktorých prípadoch je možné požiadať Matrona o pomoc pri práci?Neváhajte a kontaktujte ju, ak:

 • na dlhú dobu nemôžete nájsť prácu napriek všetkým uskutočneným pokusom;
 • došlo k zníženiu alebo prepusteniu;
 • kariérny rast sa zastavil a nevidíte žiadne vyhliadky;
 • zarobené peniaze nie sú dostatočné na výživu rodiny;
 • platy sa často oneskorujú, peniaze sa nedostávajú stabilne;
 • komplexné vzťahy s pracovnými kolektívmi alebo s šéfom;
 • Zdá sa, že súčasná situácia je náročná práca.

Ak sa vaše pracovné problémy týkajú predovšetkým materiálnej stránky, nepožiadajte Matronushka o ľahké peniaze (výhra v lotérii, hazardné hry, získanie dedičstva) - verte mi, že peniaze, ktoré prišli tak ľahkodobré nebude viesť.Okrem toho môžu také žiadosti hnevať patróna a samotného Pána.

Modlenie Matrone za pomocv práci nedávajte všetky nádeje iba do modlitby.Nesadajte, nečinnosti, hľadajte možné riešenia problému.Až potom, keď vidíte svoju horlivosť, Matronushka prispeje k vám a poskytne vám všetky druhy podpory.