Môžem v nedeľu ostrihať: znamenia a povery

Keď sa ma v nedeľu pýtajú, či si môžem ostrihať vlasy, odpoviem záporne.A najčastejšie idem kaderníkovi v iné dni v týždni.Posledný deň v týždni je veľmi nepriaznivý pre akékoľvek zmeny vzhľadu.V článku vám poviem, ako čas zrážok ovplyvňuje vaše energetické pole a život všeobecne.

Je možné v nedeľu mať zrážky: ľudové nápisy

Populárne zvesti majú jasný názor na nedeľné zrážky: posledný deň v týždni nemôžete ostrihať vlasy.Taktiež nevykonávajte žiadne ďalšie zásadné zmeny vzhľadu, je lepšie ich odložiť na priaznivejší deň.

Čo sa stane, keď v nedeľu rozstrihnete kučery:

 1. Vaše energetické pole sa stane veľkým poškodením.V nej sa objaví veľká medzera, cez ktorú začne prúdiť vaša životná energia.A opraviť túto dieru neskôr nebude ľahké.
 2. Nielenže si striháte vlasy nožnicami, ale prerušíte aj spojenie so svojím anjelom strážcom.Preto riskujete, že zostanete bez neviditeľnej podpory Vyšších síl.
 3. Existujú náznaky, že môžete prísť o svoje šťastie, aj keď ste pred účesom boli veľmi šťastní.

Záver: odložiť návštevu kaderníka na ďalší, priaznivejší čas, aknechcete sa dostať do problémov a stratiť šťastie, stratiť svoju vitalitu a energiu.

Je možné podľa Vedy strihať vlasy v nedeľu

Podľa Véd je vo vlasoch obsiahnutá energia ženy.Preto môže doba rezania výrazne ovplyvniť jej život.Je však lepšie zvoliť si dni, ktoré sú vhodné pre kaderníctvo, nie podľa dní v týždni, ale podľa mesačného cyklu.

Niektoré zaujímavé skutočnosti o prepojení účesov s vnútorným stavom žien:

 1. Voľné vlasy sú znakom sexuality.Je však vhodné ich rozpustiť iba doma.Mimo múrov vášho bytu, prechádzky s voľnými kučerami ulicami, ste zraniteľnejší a striekajúc svoju ženskú silu.
 2. Ak zbierate časť vlasov a rozpúšťate zvyšok, zraniteľnosť voči vonkajšiemu svetu sa znižuje, ale nemôžete akumulovať a akumulovať svoju ženskú energiu.
 3. Chvost na zadnej časti hlavy dodáva znaku tuhosť.Ide o ideálny účes, ak potrebujete sústrediť sa, musíte urobiť dôležité rozhodnutie.Ale v rodine môžu byť problémy - s takým vnútorným stavom rigidity začnete ovládať deti a manžela.
 4. Najlepším účesom pre ženu z hľadiska Véd je vrkoč.Prispieva k vnútornému stavu ženskosti, bezpečnosti, zapĺňa jemnou, jemnou energiou.Myšlienky však zostávajú jasné, sila sa zvyšuje.
 5. Dve vrkôčiky privádzajú dievčatko do stavu, jeho nálada je hravá a koketná.

A najlepší čas na aktualizáciuÚčesy sa dajú získať pomocou poznatkov o vplyve fáz mesiaca:

 • Na rastúcom mesiaci rastú kučery silné, silné, zdravé.
 • Na rastúcom mesiaci v znamení Leo sa bude zvyšovať hustota v znamení Panny.

Tieto dni sa vyskytujú iba niekoľkokrát do roka, preto je najlepšie plánovať dopredu, keď orezávate alebo orezávate konce.A deň v týždni nezáleží.

Kedy si ostrihať vlasy?

Po stáročia naši predkovia zhromažďovali vedomosti o tom, ako prestrihávací čas ovplyvňuje osud, karmu a všeobecný priebeh života.Pra-babičky, babičky si všimli, že v určitých dňoch je lepšie nezobrať si nožnice v ruke, aby nedošlo k problémom.

Aké sú znaky ľudí:

 1. Ak ste sa narodili v pondelok, najlepšie dni pre vás sú od štvrtka do soboty.,
 2. Utorok - Vyhnite sa rezaniu v piatok a pondelok, ale zvyšok týždňa sa dokonale hodí.
 3. V stredu sú pre vás nepriaznivé dni - štvrtok a sobota.
 4. Vo štvrtok - nestrihajte si vlasy v stredu, ale odvážne choďte kaderníkovi v párne dni v týždni.
 5. Tí, ktorí sa narodili v piatok, by si mali nechať ostrihať vlasy vo štvrtok alebo sobotu a utorok prinesie veľa problémov.
 6. V sobotu - nedeľu je pre vás hrozný deň, v piatok je lepšie zmeniť váš účes.
 7. Nedeľné narodeniny by sa nemali skracovať iba v pondelok, zvyšok týždňa je neutrálny.

Ak ste veriaci, môžete znamenia ignorovať.Cirkev zaobchádza s povery mimoriadne negatívne.Pravoslávie má ale tiež vlastné pravidlá týkajúce sa strihania vlasov.Počas kostolových sviatkov nemôžete ostrihať vlasy, najmä tie, ktoré padnú v nedeľu.Prísne zakázané ani česanie vlasov.

Pozrite si video na tému:

https://youtu.be/wDnf1YY—mk

Hodnota zrážok podľa dňa v týždni

) Pri výbere dňa strihu môžete postupovať podľa pravidiel mesačného kalendára.

Ide o tieto prípady:

 1. Zrážka v pondelok je šancou na obnovenie a úplné reštartovanie vášho života.Zbavte sa vlasov, odstránite zo seba veľa negatívnej energie a energicky vykročíte vpred.
 2. Utorok je čas na obnovenie sily, ukončenie čiernej línie.Vhodné, ak ste dosiahli vrchol apatie a lenivosti, nemáte dostatok energie a nie ste schopní aktívneho konania.
 3. Streda je krásny deň, účes, ktorý zlepšuje pamäť a pomáha nadviazať užitočné kontakty.Po príchode do kaderníctva sa vo vašom živote náhle objavia mocní patróni.
 4. Štvrtok - zvýšiť kapitál a získať slávu.
 5. Piatok je ideálny deň na zmenu vzhľadu.Po zmene účesu sa zmeníte interne, môžete sa stať úplne inou osobou.
 6. Sobota je ideálny deň na očistenie od karmických dlhov a získanie trpezlivosti, ktorá odhaľuje kreativitu a nové schopnosti.
 7. Nedeľa - k strate šťastia a šťastia.Najhorší deň na strihanie vlasov.Nasledujúci deň vás zlyhanie prenasleduje samopre jedného, ​​tak skúste presunúť účes do iného času.

Všetky znaky uvedené v článku fungujú, ak v nich veríte.Preto sa pokúšajte slepo dôverovať poverám, ak ste omylom porezali vlasy v nepriaznivý deň.