Na aké znaky by sa malo pamätať, ak lastovička vytvorila hniezdo v dome alebo pod strechou

Ak lastovičky hniezdia pod našou strechou, sú to príznaky šťastia.V rôznych tradíciách sú lastovičky zastúpené zástupcami všetkých najlepších a nositeľmi zlých síl.Napríklad podľa írskych povier sú lastovičky elfí služobníci, ktorí unesú deti.V tomto prípade sú samozrejme príznaky spojené s prehĺtaním zbavené veselosti, ktorá je charakteristická pre príznaky severných národov.

Ale v jednom znamení súhlasia - lastovičky sa nikdy nezačnú hniezdiť na zlom mieste vedľa zlých ľudí.Výmenou za ochranu a prístrešie ponúkajú šťastie, ľahké podnikanie, šťastie.Neuspokojujte sa.V mnohých ohľadoch jednoducho strácajú ostražitosť, aby si dali pozor a ukradli váš hlavný poklad - krásne deti narodené v láske, prosperite a radosti.Pre slovanské národy a pre Grécko sú lastovičky posvätnými vtákmi, ktoré prinášajú jar, radosť a veľa šťastia.

Hlavné značky

 • lastovičky si vybrali miesto pri okne pre svoje hniezda - všetko je v poriadku, všetko šťastie vás bude sprevádzať vo všetkých vašich snahách.Pre dievčatá je toto znamenie považované za posol šťastného šťastného manželstva.
 • Hniezdia na prístavby v garáži - úspech v podnikaní.
 • Zničenie hniezda má problémy.Ak sú kurčatá v hniezde, možno očakávať vážne problémy pre celú rodinu.
 • Honiť alebo vystrašiť vtáky - dobrovoľne sa vzdať svojho šťastia.
 • Ak vtáky opustili nedokončené hniezdo - príležitosť byť pozorný a opatrný.Možno sa blíži problém.Je však pravdepodobnejšie, že kurčatá už sústiahli a odleteli.
 • Germáni sa domnievali, že ak do domu vstúpi osoba so zlými úmyslami, vtáky by sa rozčuľovali.Známky hovoria, že zlý človek má bolesti hlavy z výkriku vtákov.
 • V niektorých prípadoch vtáky vstupujú do domu a začnú stavať hniezdo priamo v dome.Ak je to možné, neobťažujte ich, najmä ak je výstavba už dokončená.Vtáky sú k ľuďom lojálne a pokojne sa týkajú susedstva.Môžete sledovať proces kŕmenia kurčiat a zároveň sa zbaviť hmyzu a škodcov.Kŕmenie vtákov je zbytočné - živia sa živým hmyzom a chytia ho v fantastickom množstve.Ak vták urobil hniezdo v miestnosti - nejazdite, podľa príznakov sa môžu vyskytnúť problémy.
 • lastovičky robia hniezdo - pre šťastné zmeny v živote.Ak nastalo ťažké obdobie, skončí sa.
 • Podľa niektorých údajov hniezda chránia domácnosť pred bleskom, ohňom a zničením.

Je možné nalákať šťastie

 • lastovičky sú sťahovavé vtáky, ktoré dorazia do výšky jari, keď je už teplá, kvitnú trávy a stredné stredy.Rýchle a rýchle vtáky chytia hmyz za behu, majú ostrý zrak a vynikajúcu koordináciu.Ak sa vtáky začnú krútiť okolo domu - je pravdepodobné, že hľadajú vhodné miesto na chov.
 • Radostné výkriky a pozdravy, viacfarebné stuhy, zvončeky, s ktorými sa stretáva veľa sťahovavých vtákov, môžu odradiť vtáky a prinútiť ich, aby si vybrali iné miesto na hniezdenie.
 • Verí sa, že najviacAtraktívne hniezdne domy - elegantné, čisté.Nemci veria, že hniezdo lastovičky pod strechou je najlepším dôkazom integrity a usilovnosti rodiny.
 • Ak vtáky neopustia dom bez dôvodu, možno by to znamenalo, že by sa mohlo stať niečo zlé.Podľa niektorých náznakov by bolo pekné, keby ľudia odišli z domu na pár týždňov, pevne zaistili skrutky, skontrolovali zapojenie a dodržiavali ďalšie opatrenia.
 • Návrat do hniezda padnutého kurčaťa je dobrý skutok.

Čo robiť s opusteným hniezdom

Vtáky v strednom pásme stavajú hniezda z hliny, peria, improvizovaných materiálov - seno, slama, tenké konáre.Vo vnútri je priestor obvykle obložený jemnou a jemnou chmýří.Ak ste už počuli o pochúťke lastovičkového hniezda, potom to vôbec nie je.Hniezda našich lastovičiek sú nepožívateľné.Ale v Číne, v jednej z provincií, existuje druh lastovičiek, ktoré používajú sliny výlučne na stavanie hniezd.Tu sú ich hniezda a odvážni horolezci, uvarení skúsení čínski kuchári a táto pochúťka sa považuje za obnovenie zdravia, mužskej potencie a návratu mládeže.Chuť je celkom svieža, nebudete mať radosť z jedenia.

Opustené hniezdo možno odstrániť po odletení vtákov.Môžete odísť, je pravdepodobné, že vtáky sa budú chcieť usadiť na starom mieste.V niektorých obciach je zvyčajné používať hlinu z hniezd na rôzne liečebné účely - na obklady, obklady, na liečbu artritídy a reumatizmu.Niekedy hniezdarozdrvené a pridané do potravín alebo nápojov pre pacienta.Ale obyčajná hlina z brehu rieky nie je horšia.

Podľa hlavných znakov je lepšie nedotknúť sa hotového vtáčieho domu ani potom, čo ho nájomníci opustia.

Kameň z opusteného hniezda, pokiaľ ho bude nosiť, prinesie šťastie.