Na čo ľavá ruka svrbí: dobré alebo zlé udalosti

Známky a povery nás obklopujú od svojho založenia - od staroveku.Veriť v ne alebo nie - tu sa musí rozhodnúť sám človek.V každom prípade, aspoň niekedy sa oplatí počúvať ľudovú múdrosť, pretože sa zhromažďuje po stáročia, aby sa odovzdali poznatky a skúsenosti získané potomkom.

Na čo ľavá ruka svrbí?Vysvetlite význam tohto národného označenia.

Všeobecný význam označení

Tradičnečesaná ľavá končatina prináša v živote významný zisk alebo veľké šťastie.Ak chcete znásobiť pozitívne udalosti, musíte poškriabať dlaň a vziať so sebou aj peňaženku alebo prasiatko.

Ak máte pocit svrbenia ľavej ruky v oblasti spodnej časti palca, pripravte sa na seriózny finančný príjem.A aby ste ešte viac priniesli požadované, odporúča sa pobozkať palec.

Nie vždy je však svrbivá ľavá ruka spojená s peniazmi.Napríklad, ak je svrbenie pociťované zozadudlane - urobíte významný objav.Pôvod tejto viery patrí slávnemu chemikovi Dmitrijovi Mendeleevovi.

Faktom je, že vedec mal vo zvyku česať ľavú ruku.S najväčšou pravdepodobnosťou takými akciami jednoducho upokojil nervový systém, ale ľudská povesť prisúdila akciu hlbšiemu významu.

Prečo svrbí ľavá ruka, dlaň žien a mužov?

Význam znamienok sa spravidla líši pre obe pohlavia.Muž je tradične živiteľom rodiny, ktorý zaisťuje finančné blaho rodiny.Preto všetky presvedčenia týkajúce sa poškriabania dlaní silnejšieho pohlavia súvisia viac s materiálnymi otázkami.

Z tohto dôvodu sú mužským obyčajom obyčajne sľúbené peniaze alebo riešenie obchodných záležitostí, príležitosť postaviť sa na kariérny rebrík.A ak je vyčesaná ľavá končatina človeka, znamená to, že čoskoro dostane n-té množstvo peňazí a veci sa v práci zlepšia.

Spravodlivé sex je veľmi citlivé, a preto sú emocionálne znaky vlastné znakom žien.Hovoria hlavne o vzťahoch s blízkym.A všetko, čo financie prisľúbili mužom, sa interpretuje najmä ako žena.Svrbenie ľavej ruky ženskej osoby sľubuje oddelenie od niekoho blízkeho.Z dôvodu neočakávaných dôvodov bude osoba nútená odísť skôr, ako sa plánovalo.

Osamelá mladá dáma naopak sľubuje nový romantický vzťah.

​​

Prečo svrbí ľavá dlaňpodľa dní v týždni?

Asi najdôležitejšou vecou, ​​ktorá sa má robiť po silnom svrbení ľavej ruky, je ubezpečiť sa, že nie je spôsobená uhryznutím hmyzom a či nenaznačuje chorobu (napríklad svrab).Ak ste vylúčili všetky pochybnosti a chcete sa obrátiť k všeobecnej viere, potom venujte pozornosť tomu, ktorý deň v týždni sa udalosť konala.To výrazne ovplyvní výklad viery.

Pondelok

Pondelok sa považuje za ťažký deň, nie však v prípade tohto označenia.Koniec koncov, sľubuje vám ľahký zisk.Len neinvestujte do ničoho - nedosiahnete požadovaný výsledok.Peniaze, aké ľahké to prišlo, sú také ľahké a mali by sa minúť.

 • pre človeka - nájdenie príjemného nálezu napríklad dlho zabudnutého hniezdneho vajca alebo získanie neočakávaného finančného bonusu pri práci;
 • pre ženu - je tiež možné, že dostanete bonus alebo vyhral v lotérii.Odporúča sa odmeniť sa svojimi milovanými peniazmi získaním toho, o čom ste už dávno snívali alebo na cestách.

Utorok

Podľa legendy je druhý deň v týždni najplodnejší.Ak sa teraz vyčesáva ľavá ruka, pravdepodobne vám bude splatený starý dlh.

 • človeku - sľubuje neočakávaný vzhľad starého dlžníka s návratom požičaného.Je najpravdepodobnejšie minúť peniaze na svojich príbuzných - po preukázaní veľkorysosti vesmíru začnete priťahovať ďalšie peňažné toky.Výsledkom je, že finančná budúcnosť sľubuje prosperitu;
 • Ženy tiež sľubujú návrat.peniaze a presne vtedy, keď budú veľmi potrebné.Vyššie sily teda prispievajú k realizácii vašich túžob v živote.

Streda

Nie je to veľmi dobrý deň, či už ide o emócie alebo o finančné záležitosti.Aj keď ste dnes dostali ľahké peniaze, pravdepodobne nebudete spokojní.Preto je najlepšie ich minúť na charitu, ktorá pomôže chrániť pred budúcimi problémami.

 • pre muža - predstaviteľ silnejšieho pohlavia môže použiť hotovostný darček na vybavenie svojho domova alebo zakúpením potrebných maličkostí, napríklad na rybolov;
 • pre ženu - ak vás dnes život poteší mimoriadnym bonusom alebo cenou - použite finančné prostriedky výlučne s dobrými úmyslami, neskúšajte minúť všetko na seba.

Štvrtok

Do štvrtka ľudia pracujúci v päťdňovom týždni obvykle hromadia fyzickú a emocionálnu únavu, čo negatívne ovplyvňuje bdelosť.Preto nie sú vylúčené hádky, vyjasnenie vzťahov z modrej.Ak sa sem pridajú neočakávané finančné prostriedky, konflikt bude trvať dlho.Je lepšie prevziať kontrolu nad svojimi emóciami a nevyhadzovať negatívne na ostatných.

 • človek - pravdepodobne sa musí v práci hádať.Hlavná vec je, že hádka nejde do vášho domu;
 • Žena je tiež veľkým rizikom konfliktu s priateľmi alebo milovanou osobou.Stanovte priority a venujte väčšiu pozornosť tomu, čo skutočne potrebujete.

Piatok

Ďalší ťažký deň.Buďte veľmidajte si pozor, aby ste nevynechali darček zhora vo forme pomerne veľkej sumy peňazí, ktorá sľubuje, že doslova „padne z neba“.Ak nechcete odvrátiť Fortunu od vás, potom časť peňazí venujte na charitu.

 • pre človeka - môžete investovať nečakane objavené finančné prostriedky, aby sa v budúcnosti zvýšili;
 • pre ženu - použite dar osudu podľa vlastného uváženia.

Sobota

Sobota je ľahký a úspešný deň.Ak pocítite svrbenie v ľavej ruke, znamená to, že čoskoro budete povýšený, čo bude mať priaznivý vplyv na úroveň príjmu.

 • pre človeka - dôjde buď k zvýšeniu alebo k uzavretiu úspešnej transakcie, čo tiež povedie k značnému finančnému zisku.Určite oslavujte, čo sa stalo;
 • pre ženu - spravovali ste svedomite svoju pracovnú zodpovednosť?Teraz si užite dlho očakávaný bonus.

nedeľa

Toto je ďalší priaznivý deň.A pocit svrbenia v ľavej ruke - vyvoláva nečakanú, ale veľmi príjemnú prezentáciu.Vesmír vám chce ukázať všetku jeho veľkorysosť.

 • pre človeka - dar sľubuje, že bude pomerne cenný, vďaka nemu môžete svoje ciele plniť bez väčšieho úsilia;
 • pre ženu - luxusný darček určite naplní pozitívne emócie a môže mať dokonca osudový význam.

Svrbenie v dlani podľa denného času

Výsledok viery nemá vplyv iba na deň v týždni,ale aj denný a nočný čas, keď sa objavili nepríjemné pocity:

 • ranné hodiny - predpokladajú príjemné správy.Čím silnejšie je škrabanie, tým lepšie dostanete správy;
 • v popoludňajších hodinách - pripravte sa na príchod hostí alebo vás pozvite sami;
 • večerné hodiny - stojí za to vziať so všetkou vážnosťou.Hovorí o nadchádzajúcich hádkach s príbuznými, nadriadenými, priateľmi a nie nevyhnutne na základe peňazí.Musíte prestať obviňovať iných ľudí za smolu, nikoho kritizovať a rozlúčiť sa so starými urážkami.Potom sa situácia postupne normalizuje.

Posilňovanie znamienok

Existuje niekoľko špeciálnych rituálov určených na ďalšie zvýšenie pozitívneho vplyvu viery.

 1. Najzákladnejšie je predstaviť si, že ľavou rukou držíte veľký zväzok veľkých bankoviek.Stlačte imaginárne peniaze pevne do pästi, potom ich vložte do vrecka a chvíľu ich tam držte, pričom si predstavte, že tam zostali.Potom môžete získať ruku.
 2. Poškrabajte ľavú dlaň správne, potom ju trikrát pobozkajte a vložte do vrecka.Mentálne alebo nahlas vyslovte frázu „Financovať v mojom živote!Tak buď! “
 3. Čo by ste však mali urobiť, ak budete mať vyčesanú ľavú ruku a nemáte na vrecku oblečenie?Použite jeho peňaženku alebo peňaženku spolu.
 4. Ďalším odporúčaním je, že akonáhle pocítite svrbenie, okamžite si zoberte účet alebo mincu.Mali by sa na pár sekúnd držaťspäť.
 5. Dieru môžete poškriabať na okraji stola alebo na akomkoľvek červenom predmete.Červená je koniec koncov symbolom prosperity.Zároveň povedzte takúto pomluvu: „Škrabem ruku na červenú, aby nebola zbytočná.“
 6. Podali ste si ruku na verejnom mieste a je vám nepríjemné vykonať uvedené akcie?Potom len vložte palce do vrecka - táto pozícia sa nazýva hotovosť.

Ako poškriabať ľavú dlaň?

Na presné zaistenie dobrého výsledku je potrebné správne poškrabať ruku.V opačnom prípade nie je vylúčená rýchla strata peňazí a nepredvídané výdavky.

 1. Poškrabajte si dlaň vždy v smere k vám.
 2. Môžete to urobiť ručne, ale efektívnejšie - pomocou bankoviek alebo peňaženky.Ak poškriabate ruku na nábytok - čoskoro dostanete nový šatník alebo skriňu, na oblečenie - bude tu veľa nových vecí a podobne.
 3. Je zakázané poškriabať ruku na prázdnu kabelku.Pravda, podľa druhého názoru, prázdna peňaženka bude naopak „naznačovať“ vyšším silám, že potrebujete ďalšiu peňažnú energiu.Vo všeobecnosti konajte podľa svojich pocitov, ktorá z možností sa vám bude javiť atraktívnejšia.
 4. Ak plánujete hrať v lotérii a kúpiť si lístok, poškriabajte si dlaň mincou.

Čo ešte naznačuje svrbenie ľavého kefy

Stáva sa, že znamienko mení svoj význam, neznamená vôbec zisk, ale naopak, finančné náklady.,Napríklad výskyt neplánovaných okolností, ktorévyžadujú potrebu utrácať peniaze.Alebo sa rozhodnete kúpiť nejaké drahé veci.

Existuje jedno dôležité pravidlo na udržanie rovnováhy medzi finančnými príjmami a výdavkami - vždy dávajte peniaze ľavou rukou a pravou rukou vykonávajte zmeny.Vypracujte si doma vopred, aby s tým obchod nemal žiadne problémy.

Stále existuje názor, že ľudia, ktorí často vyčesávajú ľavú ruku zozadu, majú deduktívny spôsob myslenia.Vzhľad svrbenia v oblasti rebra ruky - odporúča byť opatrný, pretože vyrážky môžu značne nesúhlasiť s niekým vo vašom okolí.

Takto sa interpretuje znak svrbivej ľavej končatiny.Spoľahnite sa na to alebo nie - tu sa rozhodnete.Nezabudnite však, že sami sami vytvoríte svoj život pomocou svojich myšlienok, slov a činov.Preto naladíte to, čo dostanete ako výsledok.

Na záver navrhujem tematické video:

Marissa