Na čo slúžia peniaze - veľké papierové bankovky

Nemiluje niekto peniaze?Dokonca aj najskúsenejší a najslávnejší kúzelníci sa niekedy cítia chvejúcimi sa na kolenách, ak pred sebou vidia hromadu veľkých bankoviek.Tieto pocity sú rovnako príjemné, keď sa v očiach objavia chrumkavé bankovky vo forme spánku.

Je obzvlášť potešujúce, že sen, ktorý obsahuje veľa peňazí, takmer vždy predpovedá niečo príjemné a radostné.Kúzelníci si to všimli už dávno, na úsvite papierových peňazí.Odvtedy sa navrhuje, že sen, v ktorom sa ruky dotknú veľkých účtov, určite prinesie šťastie a zisk.Prečo snívať o veľkých papierových účtoch?

Veľké peniaze majú veľké šťastie

Ak je sen plný veľkých účtov, je to dobré znamenie.Tak dobré, že môžete dokonca skočiť pre radosť.Existujú samozrejme výnimky, ale o nich budeme hovoriť podrobnejšie nižšie.

  • Veľké peniazesú symbolom úspechu a prosperity.Vyššie sily ich ukazujú v snoch a naznačujú rýchle doplnenie peňaženky.Spôsob, akým sa dosiahne zisk, závisí od charakteru spánku, ako aj od emocionálneho stavu človeka.
  • Spiaci človek nájde peniaze na ulici. To znamená, že finančný príjem bude náhly a veľmi neočakávaný. Svetlana z Moskvy uvidel hrubý zväzok 5 000. bankoviek.Nasledujúci deň objavila na ceste do práce veľkú sumu.Toto je veľmi typický príklad, hoci „nálezy“ nepresahujú dvadsaťtisíc.
  • Muž drží v rukách veľa peňazí a nechápe, odkiaľ prišlivzali .Táto značka predstavuje rýchly nárast stabilného príjmu.Možno prudké zvýšenie postavenia alebo zvýšenie miezd.Podnikatelia môžu počítať s uzavretím viacerých ziskových zmlúv.
  • Peniaze boli ulovené z vody .Sen je nejednoznačný, ale hovorí aj o finančnom raste.S najväčšou pravdepodobnosťou získate peniaze, ktoré budete musieť vynaložiť zanedbateľné intelektuálne alebo fyzické úsilie, ale výsledok prekročí všetky očakávania.Jedna mladá americká žena vo sne videla, ako sa snaží chytiť balíček z jazera s obrovským počtom sto dolárových bankoviek.O tri dni neskôr sa dievča zúčastnilo televízneho kvízu, kde musela odpovedať na päť otázok.Mladá dáma získala za pár hodín natáčania jeden a pol milióna dolárov.

Vyzerá to báječne, zostáva však skutočnosťou, že fenomén sna o veľkých účtoch znamená rýchle doplnenie rozpočtu.Príklady ukazujú, že tieto zisky môžu byť v živote rozhodujúce, pretože hovoríme o miliónoch.

Muchy v masti

Existujú sny o „peniazoch“, ktoré sa dobre nezachytávajú.Je to poľutovaniahodné, ale je to tak: ak druh bankoviek nespôsobuje obdiv a prostredie, v ktorom sú prijímané, vyvoláva depresiu a skleslosť, sú možné veľké straty a domáce zlyhania.

Jeden z pravidelných zákazníkov známeho tlmočníka snov videl veľkú mýtinu rozprestretú s veľkými bankovkami.Zvláštnosťou je, že peniaze boli pokrčené a špinavé.Takýto sen nie je dobrý.Podobný vzhľad poznámok naznačuje straty amožná zrúcanina.Stalo sa to v prípade mladého muža.O dva mesiace neskôr sa jeho podnikanie stalo obeťou podvodníkov, stratil zisky a spoločnosť sa zatvorila.

Bankovky, ktoré vyzerajú celkom slušne, ale prichádzajú do styku s hmyzom, hovoria o možných problémoch v osobnom živote.Známy je prípad, keď žena, ktorá videla niekoľko veľkých bankoviek, na ktorých švábi plazili, chytila ​​manžela za zradu.Rodina sa zrútila a žena upadla do hlbokej depresie.To všetko sa stalo pár dní po nešťastnom spánku.

Keď naznačujú vyššie sily

Spánok je odrazom života, jeho úspechov a porážok.Vyššie sily sa snažia upriamiť našu pozornosť na tie momenty, ktoré v každodennom živote ostávajú nepovšimnuté.

Napríklad, ak vo sne vidíte niekoľko veľkých účtov, ktoré sú v blízkosti, ale nie je možné ich vyzdvihnúť, pravdepodobne nastanú problémy s kolegami alebo obchodnými partnermi.To povedie k tomu, že zisky prudko poklesnú a vzťahy s ľuďmi sa zhoršia.Po takomto označení by ste mali prehodnotiť svoj vzťah s ostatnými.

Snívalo sa vám niečo dať niekomu peniaze?Znamená to, že niekto vás bezradne „hádže“.S najväčšou pravdepodobnosťou ide o veľmi blízku osobu, možno dieťa alebo manžela.Navyše, vo sne môžu byť peniaze poskytnuté úplne cudzincovi, ale úlovok nájdete výlučne medzi „vašimi“ ľuďmi.

S snami by sa malo zaobchádzať opatrne, ale bez fanatizmu.Ak príde zlé znamenie, posaďte sa a analyzujte situáciu.Ale nikdypokúsiť sa obviňovať ostatných z podvodu iba na základe snov.Peniaze sú sekundárne, ale vzťahy s blízkymi sú najdôležitejšou vecou na svete.