Na čo sú čokolády?

Na čo sú čokolády?Sladkosti sú symbolom príjemných udalostí, inšpirujúcich emócií a pohody.Ak chcete interpretovať sen, skúste si spomenúť na jeho podrobnosti.Najlepšie je nahrať sen ihneď po prebudení, takže večer nezabudnete na podrobnosti.Reprodukujte v pamäti všetky okolnosti spánku - pomôže vám to najpresnejšia interpretácia.

Čokoládové cukrovinky ako darček

Ak snívate o tom, že sladkosti sú ponúkané ako darček, význam snu môže byť nasledujúci:

  • ) V blízkej budúcnosti očakávajte príjemné finančné prekvapenie.Môže ísť o povýšenie alebo neočakávaný bonus, drahý dar od jej manžela alebo dedičstvo, úspešné dokončenie hlavnej transakcie alebo zmluvu so ziskovým klientom.
  • Akdáte cukríky , hodnota spánku je záporná.Toto je znak prázdnych nádejí, ktoré máte zbytočne.Alebo sen, o ktorého splnenie vynakladáte úsilie, sa nenaplní.
  • Dali ste dievčaťu sladkosti?Nie je to veľmi dobré znamenie - jej vyvolený dáva prázdne sľuby, ktoré nikdy nesplní.Leží stále a to sa nedá opraviť.
  • Ak súcukríky čerstvé, chutné a drahé , skoro vás navštívi múza.Očakávajte nárast kreatívnej inšpirácie.Vaše túžby sa zrealizujú nie bez vonkajšej pomoci.Budú nové príležitosti, ktoré zmenia životy k lepšiemu.
  • Omeškané, bez chuti a horké sladkostinaznačujú bezprostredné sklamanie alebo zdravotné problémy.Udalosť sa uskutoční čoskoročo vás rozruší.Možno ochoriete alebo zlomíte plány.
  • Ak si vo snekupujete sladkosti ako darček , čakajte na hostí.Príbuzní vás budú chcieť navštíviť a návšteva bude príjemná.Aj keď spočiatku nebudete spokojní s ich prítomnosťou.
  • Aksami vyrábate sladkosti , aby ste sa prezentovali ako darček, hmotná pohoda rodiny sa čoskoro zlepší.Na tento účel bude potrebné vynaložiť obrovské úsilie, ale výsledok bude veľkolepý a nesklame.

Toto sú interpretácie snov uvedené v populárnych knihách snov.Psychoterapeuti, astrológovia a ezoterici interpretujú sny trochu inak.

Názor psychológov, ezoterikov, astrológov

Freud argumentoval: vidieť čokoládu vo sne - symbol rýchlych milostných afér.Čoskoro vás pohltia emócie, v živote sa objaví človek, s ktorým bude možné vytvoriť živé, vynikajúce vzťahy.Spory budú nahradené násilným zmierením.Ale milostný príbeh končí rýchlo.

Ak nejete sladkosti, aleich s niekým liečite- znamenie nadmernej sexuálnej energie.Ľudia vo vašom okolí to cítia, takže sa stanete atraktívnym pre opačné pohlavie.Aj keď ste zároveň neprístupní (neprístupní) - starostlivo si vyberte partnera a nesúhlasíte s otvoreným vzťahom.

Ezoterici sa domnievajú, že čokoláda je nepriaznivou udalosťou.Závažné zdravotné problémy sú pravdepodobné, zdravie sa zhorší.Ak snívate sladkosti vo sne, musíte na to veľa utrácaťliečenie komplexného ochorenia.

V knihe snov Millera sú sladkosti symbolom skutočnosti, že sami seba považujete za zodpovedných za blaho milovaných osôb.Ste finančnou pevnosťou rodiny, sledujete zdravie príbuzných, môžete sa na vás spoľahnúť.

Akpodnikateľ sníva o sladkostiach , v blízkej budúcnosti uvidí vzhľad výnosných zákazníkov, spoľahlivých partnerov, ktorí sa nikdy nebudú klamať.

Ak súsladkosti neaktuálne , očakávajte blízke sklamanie u ľudí okolo vás.Uskutoční sa udalosť, ktorá zmení váš prístup k priateľom alebo príbuzným.Ak sú sladkosti čerstvé, veľa príjemných, ale čoskoro sa vyskytnú menšie udalosti.Budete mať skvelú náladu.

Existuje aj taký výklad: čokoláda je stelesnením vašej nevedomej túžby žiť ľahko a krásne.Nechápete, prečo sú ostatní ľudia takí úspešní, všetko sa im dá jednoducho a bez námahy a veľa pracujete, ale nedostanete to, čo chcete.Všetky úspechy sa dosahujú iba pomocou tvrdej práce, násilia voči „ja“ a odmietnutím mať dobrý čas.Možno vás zaväzuje dlh alebo ste nútení poskytovať závislé osoby.

Ak dáte niekomu sladkosti alebo s nimi zaobchádzate, znamená to, že sa vás tento človek v skutočnom živote snaží použiť na svoje vlastné sebecké účely.