Najlepšie značky pre rýchly predaj bytu alebo domu

Populárne značky hovoria o tom, ako rýchlo predať byt.Aj keď naozaj neveríte v znamenia, stojí za to vyskúšať, pretože zisk zo skorého predaja je zrejmý.Podľa príznakov, ak máte v pláne predať bývanie, je lepšie to urobiť rýchlo.Dlhé tržby znižujú šťastie a šťastie človeka.Pozrite sa na nešťastné kaštiele Rublev, ktoré sa postupne rozpadajú a rozpadajú sa so zle zmiešaným betónom na elegantných kobercoch, ktoré boli kedysi objednané podľa individuálneho dizajnu z najnovších kolekcií.

Koniec koncov, mohli by sa predať rýchlo, ale majitelia sa rozhodli, že „na tom nezáleží“ a pre bohatých sa všeobecne nemusia starať o také maličkosti.V dôsledku toho sa domy pomaly rozpadávajú, majitelia strácajú peniaze, kupujúci sa nijako neponáhľajú, najmä preto, že všetky nedostatky rýchlo sa pohybujúceho bývania sú zjavné - vane sa upchávajú, miznú tapety, vzory strácajú svoj význam.Zvážte, ako opakovať zjavné chyby.

Hlavné znaky rýchleho predaja bytov

Veľmi často musíte predať dom, v ktorom je vytlačená osobnosť majiteľa.Nie sú to vždy elitné skrinky.Častejšie sa jedná o hromady handier a starého nábytku, vďaka čomu kupujúci premýšľa o chudobe, smrti a chorobách.Na takýchto apartmánoch leží smutná a neživá aura.Rastliny na oknách môžu situáciu trochu zachrániť, ale je lepšie, ak nájdete spôsob, ako odstrániť starý odpad a vyčistiť oblasť.

 • Niektorí sa obávajú priniesť koláčika spolu s odpadkami.Skutočne by to bola škoda.Existujú náznaky šotekov - v dome je svieža vôňa, dokonca ani v skriniach nie je prach a zatuchnutý prach, na stenách a stropoch sa nikdy nevytvára pleseň.Dom s koláčikom je vždy útulný, chcem sedieť na stoličke s dobrou knihou, variť niečo chutné v kuchyni.Vy sami nechcete predávať byt alebo dom s domom - taký dom prináša šťastie a po predaji šťastie prechádza spolu s domom na nového majiteľa.
 • Ak ste presvedčení, že domáci duch sa nedodržiava, budete musieť pracovať sami.Odstráňte nečistoty, plesne, použite príjemné a neutrálne arómy - vanilka, čokoláda, pomaranč.Nepoužívajte kadidlové orientálne palice - majú príliš štipľavú vôňu, ktorá odradí kupujúceho s vysokou pravdepodobnosťou.Prírodné produkty, kvalitné vonné sviečky sú vašimi najlepšími priateľmi.
 • Nerobte drahé opravy - nevypláca sa.Akonáhle ste sa rozhodli predať, nemôžete urobiť kvalitnú opravu, priamo súvisí s energiou rozhodnutia.Maľujte steny, pripevnite káble, opravte inštalačné práce, vložte okná.Dvere nie je možné meniť.V kuchyni musí byť nainštalované umývadlo - to výrazne ovplyvňuje čistotu tokov energie v dome.Musia existovať dva rôzne zdroje čistotyvoda.
 • Na okenné parapety umiestnite nenáročné a nenáročné rastliny na časté zalievanie - Decembrist, tradescantia, geranium.Rastliny urobia miestnosť atraktívnejšou a odstránia stopy negativity.
 • Stretnite sa s potenciálnymi kupujúcimi, choďte za dverami.Potvrdíte to vlastníctvo.To zvýši váhu vašich slov.Ak niektorý z prichádzajúcich krokov na prahu - dajte si pozor na špinavý trik z tejto strany.

Vplyv vône na energiu domu

Atmosféra, v ktorej je obchod uzavretý, a možnosť jeho uzavretia závisia od vône v dome.

 • Oranžové, citrusové plody - predaj bude rýchly a bez váhania, ale v byte by malo byť všetko dokonalé - bez únikov z vodovodu, škvŕn na stenách, padania tapiet, vyhorených škvŕn „bývala pohovka“.Starý nábytok, s výnimkou zabudovaného nábytku, musí byť vybratý pred prvou prehliadkou kupujúceho.Dvere, oblúky, západky na oknách - všetko by malo byť v perfektnom poradí.Haggle, založený na maličkostiach, hrozí, že odstráni siete proti komárom, pohodlné drezy - niečo, čo sa dá bez veľkého poškodenia vytiahnuť.
 • Predajca kávy bude podvedený.Nie z nešťastia, len z vzrušenia a túžby vyjednávať.Ak nemáte radi vyjednávanie, pripravte sa na rýchly predaj - nepoužívajte kávové pachy.Káva spôsobuje silnú túžbu kúpiť si vlastný majetok.Zároveň sa aktivuje túžba vytlačiť predajcu z jeho územia.
 • Čokoláda, vanilka - teplá, útulná atmosféra, dlhé rokovania, dobré vzťahy, možné problémys platobnými podmienkami.Ste úžasní ľudia, môžete sa dostať do pozície a trochu trpieť?
 • Vôňa čerstvého chleba - na uzavretie rýchlej dohody by ste mali mať po ruke právnika, ktorý bude viesť rýchle, ale dosť náročné rokovania.
 • Aróma zo sladkých hrušiek je jednou z najvýhodnejších z hľadiska kvality vo veľkom množstve.Nezanedbateľne sa uvoľňuje, pozitívne ladí, núti ho k drobným nedostatkom.
 • Na záchode a v kúpeľni poskytujte mierne sviežu vôňu, mentol, morský vánok.
 • Woody arómy sú vhodné do miestností s drahými povrchovými úpravami.Vône by nemali byť rušivé a štipľavé.Toto by sa malo javiť ako prirodzená aróma domu.

Čo nemôžete urobiť, ak chcete rýchlo predať byt, dom, budovu

 1. S kupujúcim nemôžete prísť ani ho donútiť čakať.Musíte prísť vopred.
 2. Neprekračujte nič nad prahovú hodnotu a neakceptujú nič, aj keď sú to hromady peňazí.Urobte pol kroku, aby ste boli na rovnakej strane ako vysielač.
 3. Nenavštevujte sa a nerozlúčte sa prahom.
 4. Nedávajte nikomu kľúče do priestorov, kým nie je transakcia dokončená.Aj keď ste opustili holé steny, nie je čo zniesť, realitná kancelária hovorí, že je vhodnejšie, že môže usporiadať viac prehliadok pomocou kľúčov, ktoré robí každý, a toto je bežná prax.Poskytovanie kľúčov je zlé znamenie.
 5. Nie je zlé schovať hrsť malých vecí pod podlahou na chodbe - pre šťastie.
 6. Ak sú potenciálni kupujúcidoľava a potom sa vrátil - neotvárajte okamžite.Nechajte ich čakať aspoň pol minúty.
 7. Neodstraňujte a ničte hniezda lastovičky, ak sú v dome.Lastovičky prinášajú šťastie, ničenie hniezd ohrozuje nešťastie súčasného majiteľa - to znamená vy.

Záver

Je veľmi skutočnou úlohou rýchlo predať byt vedený populárnymi značkami.Akákoľvek použitá mágia však vyžaduje skutočné úsilie a prípravu.Usporiadajte kytice na stoloch, odstráňte prach a nečistoty, dosiahnite žiarivosť obkladov a sanitárnej keramiky, zaveste čerstvé mäkké uteráky - je to uskutočniteľná úloha.